Dead Ahead: Zombie Warfare v Para Hileli Mod AKP Indir

3.6.7

Dead Ahead: Zombie Warfare, yayıncı Mobirate'den oyun pazarında oldukça ünlü ve başarılı bir oyundur. Zombi teması, birçok gişe rekorları kıran film veya popüler çok oyunculu oyunlar için her zaman idealdir ve bu oyun da bir istisna değildir. Oyuna gelince, oynanışına yabancı olmayacaksınız çünkü o da diğer oyunlar gibi zombileri öldürmekle ilgili. Ancak sadece bu da değil, oyunun getirdiği birçok heyecan verici şey de keşfetmenizi bekliyor olacak.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/1/2023
Size
89M
Version
3.6.7
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MÜKEMMEL BİR EKİP OLUŞTURUN

Daha önce olduğu gibi, zombilerle savaşmak için yalnızca bir veya iki karakteri kontrol etmeye alışacaksınız; Dead Ahead ile mükemmel bir savaş düzeni oluşturmak için bütün bir orduyu kontrol etmeniz gerekecek. Bu aynı zamanda oyunun zorluğunun artacağı anlamına da geliyor çünkü bu kadar büyük bir orduyu aynı anda yönetmek oldukça zor. Ancak çok fazla endişelenmeyin çünkü oyun sizi adım adım kolaydan zora doğru yönlendirecek ve böylece oyuna kolayca alışabileceksiniz.

https://files.an1.net/dead-ahead-mod_3.6.7-an1.com.apk İşiniz, güç ve iyi bir stratejinin mükemmel kombinasyonuna sahip haria bir manga oluşturmaktır. Kendinize iyi bir manga oluşturmak çok karmaşık değildir çünkü oyun size en temel 3 asker türünü sağlayacaktır: yakın dövüş askerleri, kısa menzilli askerler topçular ve uzun menzilli topçular. Her asker türü farklı bir yeteneğe ve güce sahip olacağından, manganız için doğru olanı seçmeyi düşünebilirsiniz. İyi bir stratejiniz varsa, sapma konusunda endişelenmeden bu tür askerleri keyfi olarak bir araya getirebilirsiniz. Her zaman artılarını ve eksilerini bilmek için ekibinizdeki askerler hakkında bilgi edinmek için zaman ayırın.

TEHLİKELİ ZOMBİLERLE KARŞILAŞMA

Bir şeyi bilmelisiniz ki karşınızda duranlar sandığınız gibi beyinsiz yaratıklar değil, ürkütücü ve tehlikeli zombiler. Dikkatli olun çünkü beyinleri yok ama karşılığında çok hızlı koşma yetenekleri var ve son derece hassaslar, bu yüzden her an içeri girip size saldırabilirler. Göreviniz, kendinizin ve takım arkadaşlarınızın hayatını korumaktır, bu nedenle her durumda tetikte olun.

DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

Farklı askerler becerilerini kullanmak için farklı yollara sahip olacak, örneğin bazıları sopa kullanacak ve diğerleri çoğunlukla silah kullanacak. Ancak keskin nişancılar için zombileri vurmak uzun zaman alacağı için biraz zahmetli olacaktır. Yavaş hareket etmelerine rağmen buna karşılık ateşlenen mermi başına verdikleri hasar çok yüksek olduğundan zombileri bir nota içinde öldürür.

Oyunun iki köşesinin üst kısmında gösterilen sağlık ve altın sayısına ek olarak, cesaret istatistiği adı verilen başka bir stat daha vardır. Bu istatistik, ekibinizin zombilere baskı yapıp yapamayacağını ölçecektir. Bu istatistik, ekibiniz zombileri ezip sizi alt etmeden önce onları öldürdüğünde dolar. Ve şimdi sizin takımınız da bu raundu kazanacak.

Dead Ahead, zombi dövüşü türünü seven ancak tamamen yeni bir oynanış deneyimi yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçim olacak. Sevimli bir chibi tarzında tasarlanmış karakterler ile oyundaki grafiklerin keyifli olmasına siz de şaşıracaksınız. Ses efektleri de sizi oyuna bağlayacak kadar canlıdır.

What's new

Dead Ahead'in bu yeni taktiksel hayatta kalma devam oyununda ölümsüz kötülüğe karşı direnin ve meydan okuyun!
En eğlenceli hayatta kalma oyunlarından birinde özgürlük için savaşın ve ölümsüzlerin korkusuz bir avcısı olun.
yılın oyunları! Zombi baskınından sonra baskını öldürün, malzemeleri toplayın, hayatta kalanları arayın ve
en önemlisi... kendi mirasınızı yaratın!

Video

Images

Download links

How to install Dead Ahead: Zombie Warfare v3.6.7 Para Hileli Mod AKP Indir APK?

1. Tap the downloaded Dead Ahead: Zombie Warfare v3.6.7 Para Hileli Mod AKP Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *