Days After: Zombie v Aptal Botlar Hileli Mod APK Indir

9.8.0

Gerçek dünyada sıkıldıysanız Days After'da sınırsız atışlı maç bulabilirsiniz. En korkunç sonuçlar çözmenizi bekliyor. Oyuncular hata yapmalarına izin verilmeden bir kahramana dönüşecekler. Aç zombiler sürekli olarak oyuncuya saldırıyor. Kendi kahramanını seç ve onu yenilmez bir kahramana dönüştür. En sert dereceli ortamlardan biri size sürekli sürprizler getirir.
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
1/1/2023
Size
157M
Version
9.8.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YENİ VERSİYONDA YENİ ATILIM

En son sürümle birlikte, yeni atılımlarla karşı karşıya kalacaksınız. Spesifik olarak, yepyeni bir etkinliğin görünümü gerçekleştirilmek üzeredir. Yıl içindeki festivallere bağlı olarak sanal alemde o atmosferi yeniden yaşayabileceksiniz. Bununla da kalmıyor, oyuna yeni başladığınızda sizi daha kolay bir karaktere getiriyoruz. Bununla da kalmayıp, birçok aşamadan geçmiş gelişmiş oyuncularla daha fazla zorlukla karşılaşacaksınız. Ayrıca ses, size yepyeni bir deneyim sunmak için birçok farklı seviyeye entegre edilmiştir.

KORKUNÇ ZOMBİLERLE MÜCADELE

Girdiğiniz dünya, kıyamet sonrası bir kıyamet dünyasıdır. Burası en korkunç zombilerle dolu ve onlar senin özel rakibin oluyorlar. Oyuncular korkunç zorluklarla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Zombiler, burada yaşayan en şanslı insanlardan biri olan seni umutsuzca istiyorlar. İnsan beyni ile birlikte kana da çok susamışlardır.

EŞSİZ BİR KAHRAMAN KOLEKSİYONUNA SAHİP OLUN

Savaşa resmen katılmadan önce oyuncular en sevdikleri kahramanlardan birini seçebilirler. Farklı renklere sahip bir kahraman koleksiyonu ziyaretinizi bekliyor. Kendinizi maksimumda güçlendirin ve eşsiz bir savaşa girmeye hazırlanın. Omuzlarınızda insanlığın hayatta kalmasıyla ilgili bir görev var. Bu nedenle, mümkün olduğu kadar çok hatayı sınırlamalısınız çünkü korkunç sonuçlara yol açabilirler.

ASKERİ ÜSLER İNŞA ET VE SİLAH TOPLA

Ardından Days After, oyuncuların kendi silahlarını ve askeri üslerini oluşturmalarına izin verir. En basitinden en profesyoneline kadar sahip olduğumuz silahlar, yol kenarındaki tahta çubuklar veya en sofistike tasarlanmış silahlar olabilir. Askeri üsler burada durmayarak düşmana karşı savaşmanıza ve aynı zamanda hayatınızı önemli ölçüde korumanıza yardımcı olacaktır. Son ana kadar hayatta kalmaya çalışın.

VAHŞİ HAYATIN OLUŞTURDUĞU TEHDİT

Bulunduğunuz ortam, sürekli olarak en zorlu düşmanları ortaya çıkardığı için oldukça sert olarak kabul edilir. Karşınızda acımasız zombilerin yanı sıra farklı vahşi hayvanlar da bulunuyor. Ayrıca insan etini kaliteli bir besin kaynağı olarak gördükleri için her zaman, her yerde üzerinize çullanırlar. Haydutların varlığı da var. Başlangıçta sizin türünüzdü. Ancak zombi kıyamet dünyasında işler değişti. Bu nedenle, ölmek istemiyorsanız, her şeye, hatta diğer insanlara karşı her zaman uyanık durumdasınız.

SEVGİ ZORLUKLARIN ÜZERİNE GEÇER

Days After’da heyecan verici yeni bir görev de var. Bununla yüzleşmeniz ve tüm bunların üstesinden gelmek için cesur, sıcak kalbinizi kullanmanız gerekecek. Kızınız, zombilerin ve haydutların saldırısı ve tehdidiyle tehlikede ve çok geç olmadan onun hayatını kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmanız gerekecek. Bununla birlikte, size günlük olarak atanan birçok görev vardır. Bu küçük görevler sayesinde benzersiz ganimetlerle birlikte daha fazla deneyim kazanabilirsiniz.

Days After, diğer hayatta kalma oyunları kadar kolay olmayacak. Birçok zorlukla savaşacaksınız. Pek çok farklı gizemi içinde barındıran virüslerle birlikte bunlardan biri de açlıktır. Burada durmadan, farklı güçlere ve ihtiyaçlara sahip binlerce zombi sürekli olarak size saldıracak ve sizi tutacak. Bu zorluklar sendelemenize neden olur ama sizi barıştıran tek şey aşktır.

  • Yok olma sonrası kıyamet dünyasına girerken zombilerle savaşta kaybolun.
  • Zombilerden kana ve beyine aç vahşi hayvanlara kadar değişen zorluklarla yüzleşin.
  • Geçmişteki arkadaşlarınız, sizi sömürmek için herhangi bir numara kullanmayan haydutlar haline geldi.
  • Askeri üslerin görünümü ile birlikte düşmanlardan silah toplayın veya kendiniz yaratın.
  • Sevdiklerine olan sevgi sayesinde oyuncu, mutlu kıyıya gelmek için tüm risklerin üstesinden gelebilir.

What's new

Days After, zombi kıyametinin en korkunç sonuçlarıyla yüzleşmeniz gereken bir hayatta kalma oyunudur: açlık, enfeksiyon, akıncılar ve ölümsüz orduları. Dövüşmeye, ateş etmeye, inşa etmeye, üretmeye ve aksiyon macera oyununa hazır olun. Zombilerin şafağında hayatta kalın, hayatta kalma zanaatını öğrenin ve Doomsday'de zombilere karşı savaşın. Sisin hayatta kalması yeni kahramanları bekliyor!

Video

Images

Download links

How to install Days After: Zombie v9.8.0 Aptal Botlar Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Days After: Zombie v9.8.0 Aptal Botlar Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *