Dance Clash: Ballet vs Hip-Hop v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

1.1.46

Dance Clash, dans yoluyla üstesinden gelmek isteyenler için harika dans pistleri içeren şık bir oyundur. Ancak oyun bu kez, oyunculara farklı dans türlerinin harikalarını keşfederken yeni olasılıklar açmak için Bale vs. Hip Hop konseptini tanıtıyor. Üstelik birçok eğlenceli unsur, iki farklı okula rağmen oyunculara aşkı bir araya getirmek için daha fazla fırsat verecek.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/7/2023
Size
53M
Version
1.1.46
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

DANS VE EN İYİSİ OLDUĞUNU İSPATLA

Dance Clash’in ana içeriği, oyuncuların Hip Hop veya Bale gibi hangi okulda performans gösterirlerse göstersinler en iyi dansçı olduklarını kanıtlamalarını istemektir. Her sınıfın kendine has bir harikası var ama dansçılara ve onların yaratıcılığına bağlı olarak herkesin ezici bir zafer kazanma şansı var. Oyun ayrıca, kendilerini muhteşem danslara kaptırmak için sürekli olarak birçok mükemmel koşul veya ortam oluşturacaktır.

Hip Hop ve Bale arasındaki fark büyüktür ve her ikisi de bu oyunda derinlemesine geliştirilmiştir, karmaşık danslar eşliğinde ve birçok seviyeye ayrılmıştır. Oyuncunun dans yeteneğine bağlı olarak, yavaş yavaş yeni danslara erişim kazanacaklar, ancak herkesi etkilemek için en yeni kombinasyonları tasarlamaları veya yaratmaları gerekiyor. Ayrıca, oyuncuların özlerini özümsemeleri için dansları sürekli genişletecektir.

SEZGİSEL TASARIM İLE SORUNSUZ KONTROL

Oyunun avantajı, kontrol mekanizmasının pürüzsüz ve esnek olacak şekilde tasarlanmış olması ve oyuncunun her dansı canlandırmak için melodiye güvenmesi gerekiyor. Bu nedenle, yarışma sırasında çok fazla zamanlamaya veya yaratıcılığa sahip olmaları, böylece mükemmel bir skor elde etmeleri ve daha zor bölümlere girmeleri gerekir. Her oyuncunun yeteneğine bağlı olarak zıplama yeteneği farklılık gösterecektir ancak kontrol mekanizması hassas bir tepkiye sahiptir ve zamanla otomatik olarak değişir.

SEVDİĞİNİZ KİŞİ İLE BİR İLİŞKİ GELİŞTİRİN

Dans pistindeki kavgalara ek olarak, Dance Clash oyunculara ilişkiler kurma fırsatı sunar ve herhangi bir okulun rakiplerine aşık olabilirler. Oyuncular, ilişkiler geliştirmenin yanı sıra, rastgele atanmış birçok dans takımı arkadaşıyla arkadaş olabilir, takım dansı savaşlarında birlikte çalışabilir ve zafere ulaşabilir. Bu karmaşık çeşitlilik sayesinde, oyunculara coşkuyla zıplarken her zaman en etkileyici yenilikleri verecektir.

DEĞİŞKEN FABBEST KOSTÜMLER VE AKSESUARLAR

Bir dansçının kostümleri önemlidir ve oyun, insanlara dans pistinde kendileri için en etkileyici kıyafetleri tasarlama zevkini verecektir. Ayrıca moda stili, oyuncuların seçimlerini çeşitlendirmek ve onlara özel moda için daha fazla fikir vermek üzere iki ekole ayrılmıştır. Oyuncuya her zaman çok fazla ilerleme ve savaşın sonunda yüksek puanlar sağladığından, görünüm unsuru da birçok durumda önemlidir.

BÜYÜK ÖDÜLLERLE HEYECAN VERİCİ ÇEVRİMİÇİ AKTİVİTELER

Dance Clash, insanların birçok zengin ve pahalı ödül kazanmak için birbirlerine meydan okumaktan zevk alacakları daha fazla çevrimiçi etkinlik sunacak. Ancak bu etkinlikler, birçok sınırın veya yeni kuralların oyuncuları daha heyecanlı ve esnek hale getireceği normal oyun modundan farklı bir yapıya sahip. Bu arenalar, oyuncuların başarılarını inşa etmekten keyif almaları için birçok seçenekle birlikte gelir.

Dance Clash, iki karakteristik okulun sayısız şık ve büyüleyici dansını sürekli olarak gerçekleştirirken oyunculara mutlak deneyim ve eğlence getirmeyi vaat ediyor. Ayrıca herkesin dans pistinde etkileşimde bulunabileceği veya kendini ifade edebileceği samimi ve zengin bir oyun alanı oluşturur.

Özellikler:

 • Kendi dans hareketlerinizin koreografisini yapın ve büyük dans şovunda jüri üyelerini şaşırtın!
 • Şimdiye kadarki en muhteşem dans kostümlerini giyin! Zarif bale kıyafetleri ve süper havalı hip hop kıyafetleri!
 • Hatta kendi mürettebat üyelerinizi seçiyorsunuz. Akıllıca seçim yapın – dans yarışmasını kazanmak için iyi bir takıma ihtiyacınız var!
 • O sahnede bir yıldız gibi parlamalısın – harika görünmek için bir makyaj ve muhteşem bir saç modeli yap!
 • Rütbelere tırmanın ve zirveye giden yolda dans edin!
 • Gözünü ödülden ayırma – o altın kupa senin olsun!
 • Büyük dans savaşı için sahneyi dekore edin!
 • Eğlenceli bir dans eden mini oyun oynayın ve en iyi dans takımı için oy verin! Şanslı kazanan kim olacak – hip hop mu yoksa bale mi?!
 • Dansçılar formda kalmalı! Spor salonunda forma girin!
 • Bazen dans yaralanmalarla birlikte gelir. Gösteriden önce iyileşmek için doktora git!
 • Gösteri öncesi gerginliklerini yatıştırsan iyi olur. Dansa başlamadan önce rahatlayın ve spada kendinizi şımartın!

What's new

Yılın en büyük dans savaşı yarışmasına hazırlanın ve hangi dansçıların hükmettiğini dünyaya gösterin! Büyük gösterinin galipleri kim olacak - balerinler mi yoksa hip hop dansçıları mı?!
Daha önce hiç dans etmemiş gibi dans edin ve muhteşem dans yarışmasında birinciliği kazanın!
Takım balesi mi yoksa hip hop takımı mı olmak istediğinizi seçin ve dans etmeye başlayın! Bale ve hip hop'ın harika yanları var - balerinler zarif ve zarif, hip hop dansçıları ise çok havalı. Ama sadece bir ekip gösteriyi kazanabilir ve dans pistine hükmedebilir - bu kim olacak?

Video

Images

Download links

How to install Dance Clash: Ballet vs Hip-Hop v1.1.46 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Dance Clash: Ballet vs Hip-Hop v1.1.46 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *