Dan The Man v Para Hileli Mod APK Indir

1.10.80

Dan the Man, oyuncuların kötü güçlere karşı Dan veya Josie karakterini kontrol edeceği bir platform oyunudur. Becerilerinizi ve silahlarınızı onlarla savaşmak için kullanacak ve benzersiz güçlere sahip patronlara gideceksiniz. Aynı zamanda, temel oynanışın yanı sıra, daha fazla kaynak kazanabileceğiniz ve etkileyici dış görünümlerin kilidini açabileceğiniz başka modlar da bulabilirsiniz. Böylece beğendiğiniz deneyimi seçebileceksiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 652
Updated
1/10/2023
Size
88M
Version
1.10.80
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

CİLT KİLİT AÇMA ETKİNLİĞİNE KATILIN

Dan the Man’de oyuncular etkileyici bir görünüm elde etmek için inanılmaz bir etkinliğe katılacak. Spesifik olarak, altın kostümler giymiş rakiplerle karşılaşacaksınız ve tüm gücünüzle onlara karşı savaşmaya çalışacaksınız. Oyuncular, bu etkinliğe katıldıklarında etkileyici bir görünüme sahip altın bir görünümün kilidini açma dürtüsünü hissedecekler. Bu nedenle, bu göz ardı edemeyeceğiniz bir olay olarak kabul edilebilir.

Karakteri 2D ortamda bir platformer özelliğinde kontrol edeceksiniz. Ekranda sadece birkaç basit düğme olduğunda hareket etmekte çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz. Özellikle, hareket düğmeleri karakteri soldan sağa kontrol etmenize yardımcı olur. Sağ tarafta saldırmak, zıplamak için butonlar var ve belirli bir silahınız olduğunda ateş etmek için fazladan bir buton olacak. Böylece karakteri kontrol edebilecek ve heyecanlı yolculuğunuza hızlı bir şekilde başlayabileceksiniz.

FARKLI DÜŞMANLARLA YÜZLEŞİN

Oyuncular, Dan the Man’de birçok farklı düşmanla karşılaşacak ve sürekli olarak birçok diyarda ilerleyecek. Yararlanmak ve seyahatinizi kolaylaştırmak için belirli araziler bulacaksınız. Aynı zamanda düşmanlarınızın sayısı fazladır ve size saldırmak için çıplak ellerini veya silahlarını kullanabilirler. Bu nedenle oyun sırasında kan kaybetmemek için uygun saldırı yöntemini seçeceksiniz.

Belirli bir bölgeye gittiğinizde, o bölgenin patronu olan bazı güçlü düşmanlar bulacaksınız. Yolda karşılaştığınız standart düşmanlara kıyasla hepsinin etkileyici güçleri var. Aynı zamanda, genellikle belirli saldırılara sahip olacaklar ve siz de bunun kaçma şansı yaratma ilkesini çabucak anlayacaksınız. Oradan, bu düşmanlarla kolayca yüzleşebilecek ve yolculuğunuza devam edebileceksiniz.

Tek oyunculu modun yanı sıra, diğer oyuncularla diğer düşmanlara karşı rekabet etmek için çok oyunculu bir mod da bulabilirsiniz. Sürekli ortaya çıkan birçok düşmana karşı onlara katılabilir ve madeni para toplamak için vazoları yok edebilirsiniz. Aynı zamanda zorlu bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşmek ve hayatta kalan son kişinin kim olduğunu görmek için onlara katılabilirsiniz. Böylece deneyimi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz

ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GÜÇ VER

Dan the Man’de bir düşmanı yendiğinizde veya bazı nesneleri yok ettiğinizde bazı jetonlar düşecek ve önünüze çıkan jetonları görmezden gelemeyeceksiniz. Yol boyunca gücünüzü artırmanıza yardımcı olacak kaynaklar olacaklar. Örneğin, her an girebileceğiniz bir dükkanla karşılaşacaksınız ve içinde satın alabileceğiniz satılık silahlar veya iyileştirici bir özellik bulacaksınız. Aynı zamanda bu oyundaki yükseltmeleri ve görünümleri de göz ardı etmemelisiniz.

What's new

Müthiş komik bir hikaye, aksiyon, harika bir yükseltilebilir dövüş becerileri ve en kahraman kahramanları bile kıskandıracak destansı bir silah cephaneliği ile Dan The Man'in atari dövüş şenliği, her sıkı Aksiyon Platformu meraklısını tatmin edecek kadar düşmana ve patron dövüşlerine sahiptir. her bağımsız oyun aşığı.

Video

Images

Download links

How to install Dan The Man v1.10.80 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Dan The Man v1.10.80 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *