Cut the Rope FULL FREE v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

3.39.0

Cut the Rope boş zamanlarınızda zaman öldürmek veya hafif eğlence için bir şeyler bulmak istediğinizde tercih edebileceğiniz uygun bir oyun olacaktır. Eğlenceli bir oyunla ve hiçbir şey çok karmaşık değil, oyunu kolayca kolayca fethedebilirsiniz. Çıktığı günden bu yana hala bir dizi farklı rekorları beraberinde getirdiği ve dünya çapında birçok oyuncu tarafından sevildiği söylenebilir.
Download APK
4.3/5 Votes: 536
Updated
1/17/2023
Size
51M
Version
3.39.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUNUN EĞLENCELİ ŞEYLERİ

Cut the Rope basittir ve kazanması kolaydır, ancak bu her seviyenin sizin için kolay olacağı anlamına gelmez. Eğlence amaçlı bir oyun olsa da yine de oyuncuların kendileri için en iyi stratejileri bulmaları için yüksek zekaya sahip olmaları gerekiyor. Ek olarak, oyunun bulmacaları çözmeye ve görevleri en iyi şekilde tamamlamaya uygulayabilmesi için çok fazla fizik bilgisine de ihtiyacı olacak.

Bu oyun Candy Crush’a oldukça benzer. Üstesinden gelmeniz gereken birçok seviye var. Spesifik olarak, daha sonra artan düzende düzenlemek kolay olan birçok zorluk seviyesine sahip 425 vardır. Oyun boyunca kontrol edeceğiniz ve göreceğiniz karakter “Om Nom Stories” çizgi filminden ilham alan sevimli bir küçük kurbağa. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz hem çevrimdışı hem de çevrimiçi modlara sahiptir ve internet olmadan da genellikle oynayabilirsiniz.

NASIL OYNANIR DÜŞÜNMEYİ GEREKTİRİR

Öncelikle görevinizin iple asılı duran şekerleri koymak olduğunu bilmelisiniz ve o şekeri herhangi bir pozisyonda bekleyen kurbağanın ağzına sokmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. Kesmek için ipin üzerinden kaydırmanız yeterli ve şeker otomatik olarak kurbağanın ağzına düşecek ama her zaman değil. Daha sonra şekerin ve kurbağanın konumu artık uygun olmayacak, ancak şişme gibi destekleyici araçlar kullanmanız gerekiyor.

Sadece şekerin kurbağaya nasıl getirileceğini değil, aynı zamanda şekerin ekranda dağınık şekilde düzenlenmiş üç yıldıza dokunmasına da izin vermesi gerekiyor. Bir sonraki seviyeye geçebilmek için tüm yıldızları yemeniz gerekecek. Aksi takdirde, yapabilene kadar tekrar oynamak zorunda kalacaksınız. Bazen önünüzde engeller olabilir, bu nedenle sizin için en iyi yolu bulmanız gerekir, ancak yine de bu, zorlukların üstesinden gelmenin bir yolunu bulmaları gerektiğinde oyuncuların heyecanlı hissetmelerine yardımcı olur.

GRAFİK BAZI ÖNEMLİ BİR FABRİKADIR

Oyunun ana renginin kurbağanın ten rengine benzeyen yeşil olduğunu ve bunun bir özelliği olarak kabul edildiğini görebilirsiniz. Renkler, oyuncuya nazik bir rahatlama hissi vermek için oldukça havalı ve canlı olan parlak renklerle tasarlanmıştır. Resme gelince, çok karmaşık değil çünkü karikatürize edecek kadar sevimli ve eğlenceli, bu yüzden herkes bu oyuna ilgi duyuyor. Ayrıca bazı şeylere dokunduğunuzda veya dokunduğunuzda son derece gerçekçi efektler oluşturuyorlar.

Oyuna heyecan katmak için üretici, oyuncuların zorlukların üstesinden gelmek için her düşünmeleri gerektiğinde gergin ve heyecanlı hissetmelerini sağlayan oldukça hızlı bir tempoya sahip bir ses sistemi seçti. Nazik fon müziğine ek olarak, bir ipi kesmek, bir şişme bota dokunmak veya yıldızlara dokunan bir şekerin sesi gibi herhangi bir şeye her dokunduğunuzda ses efektleri duyulur. Kurbağa şekeri yediğinde aynı zamanda eğlenceli ve sevimli sesler çıkarır.

Cut the Rope her yaşa uygun bir oyundur ve özellikle çocuklar her oynadıklarında sevimli kurbağa görüntüsüne bayılacaklardır. Bunu bir eğlence biçimi olarak deneyimlemeyi veya zihninizi diğer zor ve zorlu seviyelerde eğitmeyi seçebilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Başka hiçbir oyunda bulunamayan heyecan verici ve eğlenceli bir oyun
  • Sıkılmadan özgürce deneyimlemek için birçok farklı seviyeye sahip birçok seviye.
  • Grafik ve sese çok iyi yatırım yapılmış çünkü oyunu çok daha mükemmel yapan faktör bu.
  • Oyuncuların çevrim içi modun yanı sıra İnternet olmadığında eğlenmesi için bir çevrim dışı modu da var.

What's new

Kısa des: Cut the Rope, oyunun verdiği karmaşık zorlukların en kolay şekilde üstesinden gelebilmek için oyuncunun düşüncesinin yüksek olmasını gerektirir. Ancak ne kadar zor olursa olsun, bir kurbağa görüntüsünü gören oyuncu, ne pahasına olursa olsun aç kurbağaya şekeri getirmenin bir yolunu bulmalıdır.

Video

Images

Download links

How to install Cut the Rope FULL FREE v3.39.0 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Cut the Rope FULL FREE v3.39.0 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *