CSR Racing 2 v Para Hileli Mod APK Indir

4.3.1

CSR 2, oyunculara birçok aktivite aracılığıyla gerçekçi bir yarış deneyimi sunmak için en gelişmiş grafik motorlarını ve benzersiz özellikleri kullanır. Oyunun en güzel yanı, herkesin eğlenmesi ve eğlendirmesi için etkinliklere ve yeni zorluklara sahip güçlü oyuncu topluluğudur.
Download APK
4.4/5 Votes: 544
Updated
1/15/2023
Size
3.3G
Version
4.3.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SÜRÜKLEYİCİ YÜKSEK HIZLI YARIŞ DENEYİMİ

Yüksek hızlı yarış deneyimi, oyunun birçok yarış modu, pist ve araba aracılığıyla herkese getirmek istediği en önemli faktördür. Aynı zamanda, oyun deneyimini iyileştirmek için üst düzey grafikler kullanır ve her yarışa katılırken oyuncuları teşvik etmek için her efekti göz alıcı hale getirir. Ek olarak, çok oyunculu öğeler yeni potansiyel getirecek ve insanları her zaman, her yerde eğlendirmek için yüksek kaliteli gerçekçi bir yarış oyunu vaat edecek.

OTANTİK GRAFİKLER VE BÜYÜYÜCÜ DETAYLAR

Grafik kalitesi, oyunu topluluklar arasında bu kadar müreffeh ve popüler yapan en önemli şeylerden ve bel kemiği olanlardan biridir. Grafik sistemi, hava durumu, araç animasyonları ve çevresel etkileşim gibi görüntüyle ilgili tüm ayrıntıları iyileştirir. Tamamen yeni bir deneyim yaratmak için her şey bir araya geliyor ve oyuncuların kendilerini tamamen yarışa kaptırmaları için en gerçekçi duyguyu getirmeyi vaat ediyor. Sadece bu da değil, çeşitli görüş açıları oyun deneyimini yeni bir seviyeye çıkarmaya katkıda bulunacak.

BÜYÜK HIZLI VE ÖFKELİ KAMPANYALAR

Kampanyalar, önceden ayarlanmış ve sizin için belirli bir yolculuk oluşturan bir dizi eylem ve yükseltme veya özelleştirme için gereken en etkili motivasyon veya kaynaktır. Kampanyaların zorluk derecesini kendinize göre değiştirebilir hatta kariyerinizde yeni unsurların oluşmasını kolaylaştırabilirsiniz. Bazı kampanyalar isteğe bağlıdır, ancak bunların getirdiği heyecan ve ödüller, büyümenizi büyük ölçüde artıracak veya daha fazla yeni aracın kilidini açacaktır.

BÜYÜK ŞEHİRLERDEN GEÇERLİ SÜRÜŞLER

Oyunun harika yanı, oyuncuların herhangi bir araçla şehrin güzelliğine hayran kalabilecekleri serbest modda rahatça dolaşmasına izin vermesidir. Pek çok aktivite veya etkileşim de şehrin her yerine dağılmış olarak görünerek daha fazla eğlence yaratır ve şehri her zamankinden daha canlı hale getirir. Şehrin belirli yerlerinde bazı aşırı yarışlar da yapılacak ve oyuncunun her dünya görüşünü veya keşfini her zaman heyecanla dolduracak.

KOMPLE BÜYÜK ARABA KOLEKSİYONLARI

Araba koleksiyonu, aynı zamanda, herhangi bir oyuncunun karşılık gelen daha fazla ödül almak için tamamlaması gereken ek bir oyun etkinliğidir. Arabalardaki çeşitlilik de oyunu bu kadar popüler yapan şeydir ve bunlar farklı türlere veya performans veya kalite seviyelerine ayrılır. Hypercar, koleksiyonun zirvesidir ve hepsi, oyuncunun yarış becerilerini yeni zirvelere çıkarmak için gereken birçok öğeye veya potansiyele sahiptir.

KİŞİSEL ZEVKLERLE DERİNLEMESİNE ARABA ÖZELLEŞTİRME

Araba toplamaya ek olarak, her araba ile birlikte gelen özelleştirme veya kişiselleştirme sistemi, oyuncuların en sevdikleri arabaları tasarlamaları için canlı ve derindir. Görünümü kişiselleştirme yeteneği de yavaş yavaş bir oyun geleneği haline geliyor ve görünümler için yeni bileşenlerin veya renklerin kilidini açmak için her zaman daha fazla görev veya etkinlik sunuyor. Yeni güncellemeler veya etkinlikler sırasında yeni görsel unsurlar da görünecek ve yeni parçalar veya özel görsel efektler yamalanırken araçlar tasarlanırken insanlara daha fazla yaratıcılık sağlayacak.

YENİ VE HAREKETLİ ETKİNLİKLERE KATILIN

Yeni etkinlikler, büyük ölçekli oldukları ve herkesin erişebileceği yoğun bir ödül sistemine sahip oldukları için oyuncular için zorlu görevlerdir. Etkinliklerin temaları da çeşitlidir ve bunlara genellikle yeni harita görünümleri veya katılımcılar için etkileyici etkinlikler eşlik eder. Gelecekte, olayların etkisi büyük olacak, bu yüzden bir yarışçı olarak kariyerinize getirecekleri veya etkileyecekleri değişiklikleri veya sürprizleri sabırsızlıkla beklemelisiniz.

AR İLE YEPYENİ BİR YARIŞ DÜZEYİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

AR teknolojisi, insanlara yeni yarış deneyimleri sunmak için başka hiçbir oyunda uygulanmayan şekilde uygulandı. Bu teknoloji, perspektifi daha akılda kalıcı hale getiriyor ve oyuncu aracı kontrol etmek için belirli bir konuma getirildiğinde her şeyi daha gerçekçi kılıyor. Ayrıca görüş açısı veya kontrol, topluluktaki diğer yarışçıların temel becerilerinin çok ötesinde, en göz alıcı ve cüretkar yarış hareketlerini gerçekleştirmeniz için daha esnektir.

ÖZELLİKLERİ

  • Bu oyundaki yarış deneyimi, keşfedebileceğiniz birçok heyecan verici öğeye sahiptir:
  • Hızın kazananı belirleyeceği yarışlara katılacak ve arabanızı doğru şekilde hızlandırmaya çalışacaksınız.
  • Oyuncuların bulduğu deneyim, yalnızca şehirde buldukları düşmanları hızlandırmak için vardiyalara basmaya odaklanır.
  • Crew, şehrin en hızlısı olmak istiyorsanız yenmeniz gereken birincil rakipler olacak klasik yarışçılardan oluşan bir koleksiyondur.
  • Ünlü araba üreticilerinin klasik arabaları olacak ve iki zıt şekilde karşımıza çıkacak: sevilmeyen ve sevilen.
  • Her birinin değeri farklı olacak ve arabanızı daha iyi performans ve yüksek hız için yükselteceksiniz.

What's new

CSR2, hiper-gerçek sürükle yarışını avucunuzun içine getiren gerçek bir sürüş simülatörüdür. CSR Racing ve CSR Classics'in ardından 3. yinelemesinde; CSR Racing 2, harika bir mobil kısa mesafeli araba yarışı oyunu deneyimidir. Bugüne kadar milyonlarca oyuncusu ve dünyanın önde gelen araba üreticileriyle kapsamlı ortaklıkları olan bu gerçek araba yarışı oyunu, motorlu araç hayranları için harika bir sürüş simülatörüdür.

Video

Images

Download links

How to install CSR Racing 2 v4.3.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded CSR Racing 2 v4.3.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *