Crossy Road v Tüm Karakterler Açık Hileli Mod APK Indir

5.0.0

Crossy Road, bir yol kavşağı şeklini alan eğlenceli ve eğlenceli bir oyundur. Otoyollardaki hızlı trafik temposu nedeniyle oyuncular yaratıcı düşünmelidir. Her biri bir öncekinden daha zor olan birden fazla zorluk ayarına sahip video oyunları oynamak, gevşemek için harika bir yoldur.
Download APK
4.5/5 Votes: 534
Updated
1/12/2023
Size
65M
Version
5.0.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

çapraz yol

Crossy Road, bir yol kavşağı şeklini alan eğlenceli ve eğlenceli bir oyundur. Otoyollardaki hızlı trafik temposu nedeniyle oyuncular yaratıcı düşünmelidir. Her biri bir öncekinden daha zor olan birden fazla zorluk ayarına sahip video oyunları oynamak, gevşemek için harika bir yoldur.

Öğrenmek ve oynamak için basit bir oyun arıyorsanız, Crossy Road’dan başkasına bakmayın. Ekranda herhangi bir yere tıklamanız, karakterinizi daha önce tıkladığınız yöne doğru hareket ettirirken, karakterinizi ters yönde kaydırmak yönünü değiştirir. Crossy Road oyunu, aşağıdaki sularda gelen trafik veya timsahlar olsa bile hayvanlara yolda güvenli bir şekilde rehberlik etmeyi amaçlar. Mesafe arttıkça, yoldaki otomobillerin sayısı ve hızları da artıyor ve bu da galip gelmeyi giderek zorlaştırıyor.

Arka Planda Çalan Müzik

Hiçbir şey yapmamanın tüm tehlikeleri ortadan kaldıracağına inanmak yanlıştır. Uzun süre hareketsiz kalırsanız, bir kartal muhtemelen evcilleştirmeye çalıştığınız hayvanı çalacaktır. Bunun yerine bu yolu seçerseniz, video oyunu ekranı seçiminizi yansıtacak şekilde değişecektir. Oyun ekranının bir şehirden kırlara, ardından dağlara ve son olarak nehirlere ve derelere geçiş yapabilmesi heyecan verici bir özelliktir. Kullanıcılar, tümü komik bir piksel sanatı tarzında üretilmiş 150’den fazla karakter satın alabilir ve bu karakterleri seviyelerini renklendirmek için kullanabilir. Crossy Road’da müzik olmaması üzücü olsa da, ses üretimini yöneten teknoloji mükemmel. Çeşitli figürler hareket ettirildiğinde, her biri farklı ve eğlenceli sesler çıkarır. Oyunseverler, arka planda çalan müziğe ek olarak motorun rölanti sesini, araçlardaki müzik setlerinden gelen müziği ve korna seslerini duyabiliyor.

ANA ÖZELLİKLER

Eski bir estetik ve pop art etkileriyle 150’den fazla karakter toplayın.
Otoyollarda, demiryolu hatlarında ve nehirlerde süresiz olarak zıplayın ve bunu sonsuza kadar yapmaya devam edin.
Android Robotu kullanarak trafikten kaçınırken bir şekerler krallığında gezinin.
Karmaşık olmayan, katkısız ve orijinal oyun

What's new

Güvenlik, geliştiricilerin verilerinizi nasıl toplayıp paylaştığını anlamakla başlar. Veri gizliliği ve güvenliği uygulamaları, kullanımınıza, bölgenize ve yaşınıza göre değişiklik gösterebilir. Geliştirici bu bilgiyi sağladı ve zaman içinde güncelleyebilir.

Video

Images

Download links

How to install Crossy Road v5.0.0 Tüm Karakterler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Crossy Road v5.0.0 Tüm Karakterler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *