Cover Fire v Sonsuz Para Hileli Mod APK Indir

1.23.21

Cover Fire, oyuncuların düşmanları alt etmek için tamamen hızlı savaşlara gireceği bir oyundur. Oyuncuların her seviye için doğru silahlarla becerilerini sergilemelerine yardımcı olmaya odaklanır. Aynı zamanda oyuncular, heyecan verici oyun ve beklenmedik ödüller ile birçok mod ve etkinlik yaşayacaklar. Bu bonuslar savaşlarınızda size avantaj sağlayacaktır.
Download APK
4.5/5 Votes: 549
Updated
1/3/2023
Size
320M
Version
1.23.21
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ATIŞ BECERİLERİNİZLE DÜŞMANLARI YENİLMEK

Cover Fire’da oyuncular, tamamlamaları gereken birçok farklı gereksinime sahip çok çeşitli görevler bulacaklar. Herhangi bir yerde görünecek, öldürme işleminize başlayacak ve oyundaki diğer görevlere devam edeceksiniz. Aynı zamanda bu oyun, oyuncunun atış becerilerine odaklanıyor, bu nedenle oyuncuların tamamen kolayca ulaşabilmesi için bazı unsurlar en aza indirildi. Oyundaki düşmanlarınız tamamen çeşitlidir.

Oyuncular, hedefi başarıyla yendiklerinde ara sahnelerle hayranlık uyandıran bir 3D dünyaya girebilecekler. Oyuncunun pozisyonu yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı seviyelere göre değişecek ve siz karakteri kontrol ederek onların isabetli nişan alabilmesini sağlayacaksınız. Aynı zamanda oyuncular, yenmeleri gereken düşmanları ve oyun ortamında tamamlamanız gereken görevleri de kolaylıkla belirleyecek.

GÖRMEZDEN GEÇİRemeyeceğiniz ÇEŞİTLİ DÜŞMANLAR VE GÖREVLER

Cover Fire’da farklı modlara ve etkinliklere katılacaksınız ve bunların gereksinimleri de zaman içinde değişecek. Spesifik olarak, kampanya modunda oyuncular oyundaki hikayeyi deneyimleyecek ve her görev size kolayca görebileceğiniz yeni bir konum getirecek. Ek olarak, oyuncuların dikkat etmesi ve bunları doğru bir şekilde tamamlaması gerekeceği, alabileceğiniz ödül sayısını etkilediği için gereksinimler açıkça belirtilmiştir.

Yukarıda bahsedildiği gibi, karşılaşabileceğiniz birçok farklı düşman olacak, bunlar silahlı insan düşmanlar olabilir veya bazıları nihai olarak makinelere zarar verebilir. Her düşmanın belirli zayıflıkları vardır, böylece oyuncular saldırılarını hızlı bir şekilde tanımlayabilir ve optimize edebilir. Oradan, onları yalnızca belirli miktarda cephane ile hızlı bir şekilde yenebileceksiniz. Hepsi, oyunun en iyi seviyesini tamamlamanıza yardımcı olmaya katkıda bulunur.

Zombi oyunları aşığıysanız, bu oyun size o deneyimleri de veriyor. Sürekli olarak size doğru hareket eden korkunç zombiler bulacaksınız ve yenilmeden önce onları yenmelisiniz. Aynı zamanda her seviye, seviyeyi devam ettirmek için el bombası veya sağlığı artıran eşyalar gibi zor durumlarda size yardımcı olacak belirli sayıda eşyayı taşımanıza izin verir.

BECERİLERİNİZE GÖRE ÖDÜLLER ALIN

Oyuncuların Cover Fire’da bulabilecekleri ilginç nokta, bölümü ne kadar iyi tamamladığınıza bağlı olarak ödüller alacaksınız. Ekranın sahip olduğu maksimum yıldız sayısına ulaşırsanız beş ödülü de alırsınız. Aynı zamanda, karakter beceri kartlarından veya ekibinize yeni karakterler çağırmak için kartlardan bulabileceğiniz ödüller çok çeşitlidir. Her karakterin keşfedebileceğiniz farklı özellikleri vardır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bir Hikaye Modu Atış Oyunu. Bu çatışmayı kendin yap. Güçlü silahlar ve el bombalarıyla düşman ordusuna saldırın. Savaşı Öfkelendirin!
  • Modern savaş kontrolleri. Öldür ve kurtar!
  • Yıkıma eğilimli ortamlar Buna birlikleriniz de dahildir.
  • Çevrimiçi turnuva modunda, diğer suikastçı oyuncularla savaşabilirsiniz. Cep telefonu kullanarak çevrimdışı çekim
  • Büyük bir gerçek cephanelik biriktirin. Bir komando gibi silah oyunları: tabancalar, pompalı tüfekler, keskin nişancılar!
  • Kazanmak için paralı askerleriniz arasında gerçek zamanlı olarak çeşitli Alternatiflerden savaşa karşı çıkın.
  • Suikast ekibinizin becerileri: bilgisayar korsanı, keskin nişancı, saldırı adamı Muhteşem keskin nişancıların ve silahşörlerin kilidini açın! Zıplayan dinozor gördünüz mü?
  • Bu bağımlılık yapan 3D atış oyununda dövüşü kontrol edebilirsin.

What's new

Senin görevin savaşa liderlik etmek ve en iyi nişancı ve keskin nişancı olmaktır. Cep telefonlarında en iyi çevrimdışı atış oyunlarından birini şimdi ücretsiz indirin Yeni mod: Sniper FPS Ops. Süre dolduğunda tüm düşmanları yenmek için görev çağrısı aldınız. Zamana karşı yarış ve ateş et! Her hedef hayatta kalmak için 3 saniye ekler

Video

Images

Download links

How to install Cover Fire v1.23.21 Sonsuz Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Cover Fire v1.23.21 Sonsuz Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *