Cooking Diary Para Hileli Mod Apk indir

2.10.0

Download
4.0/5 Votes: 790
Updated
1 Day Ago
Size
1 GB
Version
2.10.0
Requirements
Android
Downloads
366
Report this app

Description

Yemek Günlüğü, sizi yetenekli bir şef olabileceğiniz kendi mutfak cennetinize götürecek. Bu, dikkatin ana odağı haline gelen, benzersiz ve çekici oyunlardan biridir. Bu harikulade güzellikteki şehirde yemek, herkesin deneyimlemek ve öğrenmek için buraya gelmek isteyeceği olağanüstü bir özellik olarak görülüyor. Tam size göre yemek pişirme cenneti, bu oyundan keyif almamıza yardımcı olacak faydalı aktiviteler ve özgün deneyimler katacaktır.

KOMPLO

PLYemek pişirmenin herkes tarafından paylaşılan bir tutku olduğu bir şehir olan Tasty Hills’e hoş geldiniz! Bir yemek günlüğü tutmak artık sizin sorumluluğunuz. Lütfen ailesinin restoran işini kurtarmak ve itibarını geri kazanmak için büyükbabanıza yardım edin! Siz dışarı çıkıp gerçek arkadaşlar edinirken, restoran ve kafeler işletirken ve leziz yemekler hazırlarken rakiplerinize tek bir fırsat bile hain planlar yapmasına izin vermeyin! Şehrin hareketli sosyal ortamındaki heyecan verici etkinliklerin bir parçası olun ve harika bir şef olarak takdir kazanın!

MUTFAK CENNETİ İNŞA ETMEK

Yemek pişirme konusunda tutkulu musunuz yoksa insanlar için lezzetli yemekler yapma konusunda tutkulu musunuz? Cevabınız evet ise, Pişirme Günlüğü parlak ve tartışmasız bir seçimdir. Çok sayıda taraftara sahip olan oyun, yavaş yavaş gelişiyor ve oyuncuları bir sürprizden diğerine fırlatıyor. Kendi hayallerinizi gerçekleştirin; oyunun vurguladığı ana kriter budur. Tasty Hills şehri aynı zamanda kendi şefiniz olma hayalinizi onurlandıran yerlerden biridir. İçeceklerden atıştırmalıklara, üst düzey yemeklere kadar çeşitli tezgahlara sahip olan şehir, en önemli mutfak cennetidir. Bu harika, değil mi? Her zincir mağaza güçleniyor ve ayrıca yalnızca oyuna katılanların açıkça görebileceği pek çok heyecan verici şey içeriyor.

GÖSTERME ŞANSI

Cooking Diary’de oyuncular, büyükbabasına yardım etmek ve akşam yemekleri yapmak için dükkânı devralan bir şefe dönüşecek. Bu, hem şefinizin yeteneğini herkese göstermek hem de bir mağaza inşa etmek için müşterileri çekmek için kendiniz için bir fırsat. Yüzlerce yemek tamamen hatırlanır ve seyirci gözlerini alamayacak şekilde çekicilik ve çekicilik yaratmak için çok çeşitlidir. Üstelik tüm malzemeleri ve ilgili tüm makineleri ile kendi mutfağınıza sahip olacaksınız. Sizin için eklenti, kendi yönetiminiz altında daha fazla şefe sahip olacak. Mağazanızı farklı ve taze kılmak için menünüze çeşitli lezzetler eklemeyi deneyin. Deneyim kazanmak için daha ünlü şeflerle rekabet etmek için bir şehir etkinliğine veya yetenekli şefleri onurlandıran bir etkinliğe katılın.

PASİF HİZMET

Güçlü bir mağaza zinciri oluşturmak için arka arkaya birkaç mağaza daha açmak, yola çıkıp uygulamanız gereken büyük bir fikirdir. İnsan kaynaklarını artırmak ve harika şefler yetiştirmek de restoranın sizin için belirlediği gereksinimlerdendir. Hem personel idare edeceksin hem de bulaşık yapacaksın ki iş yoğunlaşsın. Çalışarak, oynayarak ve daha fazla deneyim öğrenerek hayatınızı dengeleyin. Cooking Diary’de yakıcı tutkunuzu başkalarına göstermek için yeni yemeklerle kendinize meydan okuyun. Bu sayede Cooking Diary, oyunculara heyecan verici bir oyun alanı getirdi. Etrafta pek çok etkileyici şey öğrendim ve mağazam için satışları nasıl artıracağımı biliyorum. Bizi bekleyen başka pek çok ilginç şey olacak ve zorluklar da sürekli olarak vahşet yaratmak için ayarlanacak. En üst pozisyonu kazanmak için kıyasıya mücadele etmek için yarışmalara katılın. Dünyanın en iyi şefi olacaksın.

ANA ÖZELLİKLER

Dünyanın dört bir yanından yüzlerce leziz yemek hazırlamaya hazır olun!
Lezzetli tepelerin tüm semtlerinde zevkinize ve tercihlerinize uygun yüzlerce restoran ve kafe yaratın ve yaratın! Bu ultra şık topluluklarla bir açıklama yapın ve herkesi hayran bırakın! Çok çeşitli sevimli ve harika hayvanlarla yeni arkadaşlar ve tanıdıklar edinin! Çeşitli mutfak yarışmalarına katılarak binlerce dolar nakit para kazanabilirsiniz! Şehirde yaşayan insanlarla etkileşime geçin ve ilgi çekici bir hikayede kaybolun.

 

Video

Images

Download links

How to install Cooking Diary 2.10.0 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Cooking Diary 2.10.0 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *