Cooking Craze v Para Hileli Mod APK Indir

1.85.1

Cooking Craze eğlenceli bir yemek pişirme oyunudur. Restoran şefi oluyorsunuz ve müşterilere hizmet etmek için malzemeleri ve yemekleri kendiniz hazırlıyorsunuz. Lezzetli yemekler hazırlamak için daha fazla tarif öğrenmek üzere önemli şehirler ve kıtalardaki birçok yere seyahat edin. Müşterilerden gelen memnuniyet ve takdir sayesinde ünlü bir şef olun!
Download APK
4.4/5 Votes: 534
Updated
1/1/2023
Size
124M
Version
1.85.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BİRÇOK YERDEN LEZZETLİ YEMEKLER

Bir şef için iyi yemek, marka yapan şeydir. Sen bir istisna değilsin. Cooking Craze’de oyuncular, muazzam bir görevi olan bir şefe dönüşecekler: lezzetli yemekler sunan bir restoran geliştirmek. Dünya çapında birçok şehir ve bölgede geziye çıkın ve yeni tarifler öğrenin. Lütfen onları restoranınıza getirin ve buraya gelen müşterilere ikram edin. Yeni yemekler daha fazla müşteri çekecek. Bu yüzden birçok yeni tarifi güncelleyin.

Gereçler ve malzemelerle dolu bir mutfağınız var. Tüm yemekleri yapmak için mutfağınızı yapışmaz tava, ızgara veya dondurma makinesi gibi mutfak gereçleriyle donatın. Gerekli yemeği hızlı bir şekilde pişirmek için çeşitli araçlar kullanın. Sandviçler, atıştırmalıklar, İtalyan yemekleri,… içecekler, tatlılar, alkolsüz içecekler… her zaman servise hazır. Malzemeleriniz bittiğinde, herkese yetecek kadar yiyecek olduğundan emin olmak için tuşuna art arda basın.

MÜŞTERİLERE HİZMET VERİN VE BİRÇOK ÖDÜL YILDIZI KAZANIN

Cooking Craze’de yemeği hazırladıktan sonra sipariş vermek için sıraya giren birçok müşteri olacak. Başlangıçta, restoranınız yeni açıldığı için sadece birkaç kişi vardı. Ancak yemeğiniz lezzetliyse daha fazla müşteri gelecektir. Misafirin istediği yemeği verdikten sonra misafirden para alabilirsiniz ve bu emeğinizin karşılığıdır. Müşteriler için daha fazla yiyeceğin mevcut olması için hiçbir müşteri sipariş vermediğinde bile daha fazla yemek yapın.

Elbette bir restoran için müşteri çekmek son derece önemlidir. Sadece yemek lezzetli değil, aynı zamanda hizmet kalitesi de. Hiçbir inceleme puanının düşülmemesi için konukları her zaman sıcak bir tavırla karşılayın. Müşteriler siparişlerini uzun süre beklemesinler ve o zaman sinirlenecekler ve uygulamayı iptal edecekler. O andan itibaren restoranınıza geri dönmeyeceksiniz. Aksine, karanlık bir servis anlayışı, fast food ve lezzetli yemekler size daha fazla yıldız kazandıracaktır. Görevlerinizde faydalıdır.

KALİTELİ HİZMET İÇİN RESTORANINIZI YÜKSELTİN

Cooking Craze’in restoranı, oyuncuların keşfetmesi için 4000’den fazla seviyeye sahip olacak. Her seviyenin sizin için bir görevi olacak. Farklı seviyeler ile heyecanlı şeyler sizi bekliyor. Bunlar ülkeler, yemekler, titiz yemek yiyenler vs. Ayrıca dünyadaki birçok şefle de mutfak maçları yapılıyor. Fazla mesai yapabilmek için “büyük bahşiş” hizmetini seçin. Zamanla restoranı açmak, birçok ödül almanıza yardımcı olur. Her gün harika şeyler yaşayın!

Her seviyede görevlerin ve zorlukların tamamlanmasını garanti edebilmek için restoranınızın daha fazla yükseltmeye ihtiyacı var. Oyuncular, aynı anda birçok yemeği pişirebilmek için ocak ve mutfak gereçleri sayısını yükseltebilirler. Bir yemeği sizin için artan hızda bitirmek için zamanı yükseltin. Ayrıca ihtiyaç anında size yardımcı olması için zaman saati vb. eşyaları da kullanabilirsiniz. Yükseltmek istediğiniz öğeler ve şeyler, oyunun mağazasından bonusları ve yıldızları takas ettiğinizde elde edilebilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yeni açılan restoranın şefi olun ve en üst düzey pişirme becerisiyle restoranın büyümesine yardımcı olun.
  • Mutfakta hazırlanan malzemelerle yemekler hazırlayın. Yeni tarifler öğrenmek için birçok şehri ve ülkeyi ziyaret edin.
  • Aynı anda birçok yemek pişirmek için mutfağı yapışmaz tavalar, fırınlar veya daha fazla ocak gibi en iyi mutfak aletleriyle donatın.
  • Konuklar için her zaman yeterli olduğundan emin olmak için bol miktarda yiyecek hazırlayın. Müşterileri uzun süre bekletirseniz, ayrılırlar ve restoranınıza geri gelmezler.
  • 4000’den fazla seviye ile yemeğin eğlenceli dünyasını keşfedin. Her seviye, şef savaşları, süper siparişler vb. gibi yeni deneyimlerle bir meydan okumadır.

What's new

Profesyonel bir şef gibi lezzetli yemekler hazırlayın, pişirin ve servis edin ve ızgara yapmak, pişirmek ve zirveye ulaşmak için dokunduğunuzda dünyaca ünlü bir burger ustası olun. Lezzetli yemeklerle dünyanın dört bir yanından kültürleri keşfederek yemek pişirme çılgınlığını yakalayın! New York, Rio, Paris ve Roma gibi yerlerde pizza pişirirken, leziz hamburgerler ızgara yaparken ve birinci sınıf yemekler hazırlarken mutfakta koşuşturun. Ancak dikkatli olun, hızlı oynamak yeterli değil, restoran imparatorluğunuzu büyütmek için müşterilerinizi mutlu etmeniz gerekiyor. Ücretsiz restoran oyunumuzda biraz yemek pişirme çılgınlığına var mısınız?

Video

Images

Download links

How to install Cooking Craze v1.85.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Cooking Craze v1.85.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *