Clone Armies v Para Hileli Mod APK Indir

9022.12.14

Clone Armies'te oyuncu, rakibin ordusuna saldırmak için ordusunu kontrol eder. Döngü ile: klonlayın, savaşın, ölün ve yeniden doğun, en iyi sürümle süper güçlü bir ordu yaratın.
Download APK
4.5/5 Votes: 678
Updated
12/31/2022
Size
268M
Version
9022.12.14
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SAVAŞ DÖNGÜSÜ, BİRLİK KLONLAMA

Clone Armies’de oyuncu yetenekli bir askeri komutandır. Ordunuz mavi ordu, rakibiniz ise kızıl ordu. Sadece bir veya iki askerle nasıl savaşırsınız? İlk olarak, oyunun her aşamasında birliklerle nasıl savaşılacağını ve klonlanacağını öğrenin. Silah savaşı en yaygın kullanılan silahtır. Ordunuz çok savaşacak ve ölseniz bile korkmayın. Sadece birkaç saniye sonra yeşil ordunuz daha fazla klonlanacak ve savaşmaya başlayacak.

Askerlerin düzeniyle kendinize bir strateji oluşturun ve onları savaşmaları için kontrol edin. Bir döngü oluşturmak için dövüş ve reenkarnasyon sürecine devam edin: klonlama, sıkı dövüşme, fedakarlık yapma ve daha güçlü dirilme. Ne kadar çok yenilerseniz, klonlandığında minyon sayısı o kadar artar. Bu, ordunuz için bir avantajdır. Her askerin başında bir stat vardır ve bu onun seviyesidir. Askerlerin seviyelerine uygun olarak güçleri de aynı seviyededir. Giderek daha güçlü hale gelen bir ordu ile ordunuzun gücünü birçok yineleme yoluyla yükseltin!

ZORLU RAKİPLERLE MÜCADELE

Klon Orduları, fethedilmesi zor olan yüzlerce seviyeye sahiptir. Her seviyede, gücünüze karşılık gelen rakip bir grup ortaya çıkacaktır. Sizinkine benzer bir ordu veya dev askerler olabilirler. Rakip ordu da sizinle aynı silahlara sahip. Bu nedenle verdikleri zarar küçük değildir. Her seviyeye bağlı olarak rakibin saldırı şekli de farklıdır. Tek bir hedefe tam ölçekli saldırı veya topyekun saldırı gibi uygun bir saldırı stratejisi geliştirin. Çeşitli dövüş stillerini ve heyecan verici taktiksel savaşları deneyimleyin!

Ek olarak oyuncular, güçlerini yükseltmek için üslerinin ve ordularının ekipmanlarını da yükseltmelidir. Muharebeyi desteklemek için muharebe silahlarını, topları, mermileri ve tankları yükseltin. Veya roketler gibi daha modern silahlar da kullanabilirsiniz… Komando saldırıları veya Rambo tarzı saldırılar tercihinize bağlıdır. Ordunuzu daha güçlü hale getirin ve en iyi donanıma sahip en güçlü takım olun!

ARKADAŞLARLA ASKERİ SIRALAMALARININ ZİRVESİNE ÇIKIN

Oyuncular, tek oyunculu mod, 1’e 1 çok oyunculu mod veya solo/co-op gibi farklı oyun modlarını seçebilir. Her oyun modunun kendi kuralları ve oynanışı vardır ve o oyun modunu ilk denediğinizde size özel talimatlar verilecektir. Elbette bu, avantajları ve ödülleri olan birden fazla oyun seviyesiyle birlikte gelir. Tek oyunculu mod, taktikler konusunda daha olgun olmanıza yardımcı olur ve uygulama ekibinden gelen orta menzilli zorluklarla başa çıkma yeteneği sağlar. Çok oyunculu mod, arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla oynamanıza olanak tanır. Oyununuzla kazanın ve çok sayıda bonus puan toplayın. Puan ne kadar yüksek olursa, sıralamalara katılma şansı o kadar yüksek olur. Oyuncu sıralamasında en yüksek pozisyonlara tırmanmak için arkadaşlarınıza katılın!

Clone Armies’teki her etkinlikten ve meydan okumadan sonraki ödüller, ordunuzu ve silahlarınızı yükseltmenize yardımcı olan faydalı öğelerdir. Ek olarak, mini silahlı askerler, jet avcı uçakları, tanklar, cipler, helikopterler, roketatarlar vb. ile eksiksiz bir savaş oluşumu tasarlamak için öğeler satın almanıza da yardımcı olurlar.

ANA ÖZELLİKLER

  • Diğer ordularla savaşta mavi ordunun yetenekli komutanı olun. Giderek daha fazla asker ve silahla ordunuzu mükemmelleştirin.
  • Minyonlar ölüp yeniden doğduklarında savaş döngüsü her zaman devam eder. Bunun gibi asker sayısı arttırılabilir.
  • Yüzlerce savaş seviyesiyle zorlukların üstesinden gelin. Her seviye zorlu bir rakip hiziptir.
  • Düşmanla savaşmak için akıllı bir plan oluşturun. Ordunuzun teçhizatını yükseltin ve en iyi silahları kullanın.
  • Tankları, cipleri, jetleri vb. yenilemek için mücadeleler ve etkinliklerden sonra harika ödüller kazanın.
  • Denenecek birçok oyun modu, özellikle de birçok ordunun olduğu savaş modu. Arkadaşlarınızla, oyuncu sıralamasında kralı talep edin.

What's new

Clone Armies, askeri savaşlara dayanan bir taktiksel savaş oyunudur. Ordunuzu rakibin tarafına saldırmak için kontrol etmek sizin görevinizdir. Zorlu rakipleri hızla alt etmek için birlik ve silah kombinasyonuyla akıllı bir strateji oluşturun. Oyunda ustalaşın ve bir sonraki seviyeyi fethetmeye devam edin!

Video

Images

Download links

How to install Clone Armies v9022.12.14 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Clone Armies v9022.12.14 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *