Clockmaker – Amazing Match v Para Hileli Mod APK Indir

3 70.1.0

Kasaba gizemli bir büyü tarafından lanetlenmiştir. Oyuncular, kasaba sakinlerinin ölümcül laneti kaldırmasına, her türlü eşyayı toplamasına ve kasabanın toparlanmasına ve barışçıl olmasına yardımcı olmak için oyunda kendi hünerlerini kullanmalıdır;
4.4/5 Votes: 564
Updated
12/30/2022
Size
148M
Version
3 70.1.0
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ARSA OLDUKÇA YENİ VE İLGİNÇ

Clockmaker’ın konusu benzersiz bir hikaye üzerine inşa edilmiştir ve her şey tehlikeli eski ormanın derinliklerindeki belirli bir kasabada başlayacaktır. Sadece birkaç evin eski ve harap olması nedeniyle buranın oldukça uzak ve hüzünlü olduğu görülmektedir. Soğuk Noel atmosferi de gelip burayı daha da sıkıcı ve korkutucu hale getirdi. Bir şey onları böyle yaptı çünkü daha önce burada birçok insanın yaşadığı güzel bir kasabaydı.

Her şey çok gizemli bir saat kulesinin ortaya çıkmasıyla başladı ve insanlar kasabada bir saat tanrısının pusuda beklediğini yaydılar, bu yüzden kimse yaklaşmaya cesaret edemedi. İnsanlar bu tanrıya Saatçi adını verdiler ve bir süre sonra tüm kasabayı korkunç bir karanlığa boğan korkunç bir lanet yaptı. Şimdiki görevin kasabayı kurtarmak ve herkese unutulmaz bir Noel yaşatmak.

YÜZLERCE FARKLI GÖREVİN ÜSTESİNDEN GEÇİN

İnsanların yıkılan evleri veya yerleri tamir etmelerine yardımcı olabilmek için oyun içinde bulmaca oynayarak bir dizi görevi tamamlamanız gerekiyor. Belki de 3’lü eşleştirme oyun türünün oynanışına fazla aşinasınız, bu nedenle bu oyunda ekrana dokunmanız ve aynı taşlardan 3’lü veya daha fazlasını eşleştirmeniz gerekiyor. Ekte verilen talebi yerine getirmeli ve işlemleri kaç kez yapmanıza izin verildiğine dikkat etmelisiniz. İzin verilen sayıyı tükettiyseniz ve yine de gereksinimleri karşılamıyorsanız, o seviyede başarısız oldunuz demektir.

Bir seviyeyi her geçtiğinizde, kasabadaki bir evin kilidini açacaksınız ve eski huzuruna dönene kadar bu böyle devam edecek. Bununla birlikte, sonraki seviyelerde zorluk da kademeli olarak artacaktır ve verilen gereksinimler de daha karmaşıktır. Bunları kolayca tamamlayabilmek için nasıl gözlem yapacağınızı bilmeniz ve ilk seferde hata yapmamak için kendinize en iyi stratejiyi vermeniz gerekir.

YAŞAYABİLECEĞİNİZ BAZI EŞSİZ ETKİNLİKLER

Bu oyunda çok az sayıda oyunun sahip olduğu özel bir özellik, deneyimlemeniz için düzenli olarak gerçekleşen birçok ilginç ve ilginç olaydır. Çünkü sürekli olarak yüzlerce seviyeyi geçmek zorunda kalmak sizi stresli ve oldukça sıkıcı hissettirecek, bu yüzden eğlendirecek bir şeye ihtiyacınız var. Bunu anlayan üretici, her hafta katılabileceğiniz ve özellikle çok değerli hediyeler alabilmeniz için birçok etkinlik başlattı.

Bunların arasında birkaç küçük saksıda birbirinden güzel ve büyülü çiçekler yetiştirebileceğiniz sihirli bitki etkinliğini yaşayabilirsiniz. Önce tohumu bir saksıya ekmeniz ve ardından büyümesi için her gün sulamanız gerekir. Kısa bir bekleme süresinden sonra, size birçok cazip ödül getirdiklerinde filizlenmeye ve rengarenk çiçekler olmaya başlayacaklar.

ANA ÖZELLİKLER

  •  Yüzlerce farklı bulmaca içeren gerçekten büyüleyici bir klasik 3’lü eşleştirme oyununda yer alın.
  •  Önerilen arsayı uygulayabilmek için yapmanız gereken tek şey yapboz olacaktır.
  •  Oyun, temel işlemlerle çok basit bir şekilde optimize edilmiştir.
  •  Eşsiz etkinlikler size sistemden düzenli olarak güncellenecektir.
  • Oyunun grafikleri güzel, eğlenceli ve oyunculara harika eğlence anları yaşatacak.

What's new

Oyunlar, oyunculara benzersiz bir hikaye ile 3'lü eşleştirme oyun türünde yeni deneyimler sunar. Bir dizi yapboz görevini tamamlayarak lanetli kasabayı kurtarabilen tek kişi olun.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *