Clash Royale APK Indir Download v

3.3074.2

Clash Royale - Supercell stüdyosundan kule savunması hakkında başka bir oyun. Bu oyunun Clash of Clans ile hiçbir benzerliği yok, bunun için yeni bir savaş sistemi öğrenmeniz gerekiyor. Düşmana saldırmak için kuleyi geliştirmeniz ve bir deste kart toplamanız gerekiyor, eğer kendinizi daha güçlü bulursanız veya kendi taktikleriniz varsa zafer elde edebilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 657
Updated
12/30/2022
Size
110M
Version
3.3074.2
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Clash Royale hakkında daha fazla bilgi

Clash Royale, Royales’ın oynadığı gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyundur. Oyun başlangıçta kullanıcılarla 7 oyun için deneme ve eğitim modu sunuyor. Ayrıca zaten 7 maça ihtiyaç duymadan 3-4 kez oyuna iyi bir hakimiyet elde edebilirsiniz.

Clash Royale’in açılışında, Supercell’in klasik müziğini takip eden yeni bir Arayüz var. Bu arada oyun için internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Clash of Clans’tan tanıdığımız bir çok karakter var. Her oyuncunun kendi kart seti vardır. Temel olarak, bu bir kule savunma oyunu. Birincil amacın size ait olan ana kuleyi savunmak olduğu yer.

Elbette bunu yapmak zorunda değilsiniz ve Mighty partisine benzer stratejik saldırılarda rakiplerinizin tekmelerini organize etmeniz gerekiyor. Her iki yanında 3’er kule vardır. Bu kulelerden en çok yürüyen oyunu kazanıyor.

Oylamada hangi kartların farklı dağıtıldığını bilmiyorsunuz. Yalnızca sol alt köşe size bir sonraki kartı gösterir. Böylece saldırı sırasında kısa vadeli stratejinizi belirleyebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar Oynanışı ve Üssünüzü Oluşturma

Deneme modundan sonra bir “klan” açabilirsiniz ve yeni bir “klan” oluşturmak istiyorsanız biraz sabırlı olmanız ve diğer kullanıcıların oyuna katılmasını beklemeniz gerekecektir.

Sonra Arena 1? Ayrıca gerçek karakterleri çok oyunculu olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Kısacası Clash Royale, COC veya Heartstone gibi yabancı olmadığımız bir oyun türüdür ve o oyunlarda kullandığımız karakterlere ve stratejilere sahiptir.

Egelerin başarılı bir şekilde kullanılmasının yanı sıra oyun esnasında rakibinizle iletişim kurabileceğiniz bir bölüm de bulunuyor. Clash Royale’de oyuncular, oyunda farklı dönüm noktalarına ulaştıklarında çeşitli rozetler kazanırlar.

Güncelleme ile Supercell, önceden var olan rozetleri yenileyerek ve yeni rozetler ekleyerek sistemi elden geçirecek. Yeni parlak görünüm, belirli bir dönüm noktasına ulaşan oyuncuları her seferinde ödüllendirecek ve oyuncu profili bölümü yerine Koleksiyon sekmesinde görüntülenecek.

Clash Royale’ın güncellenmiş özellikleri

Son olarak, Mighty Mine güncellemesi, birçok yeni ve heyecan verici özellikle Nisan 2022’de yayınlandı. O içerir

Yeni Özel İfade: “Kudretli Madenci Bombası”. Diğer birçok ifade mevcut olacak. Bunlar: “Mighty Miner Almighty”, “Miner Buried”, “Miner Shovel” ve “Royal Giant Gorgeous” (Royal Crown Down’dan alınmıştır)
Seviye Yükseltme: Madenci ve Güçlü Madenci
Arena: Güçlü Maden
Bir bakım molası, görünmez birliklerin sıçrama hasarı almamasına neden olan bir sorunu düzeltti. Ayrıca Mighty Miner’ı güçlendirdi (yetenek maliyeti 2 iksirden 1 iksire düşürüldü), geri itilemez (The Log dışında) ve Depremi sinirlendirdi (Crown Tower hasarı -%23)
Elixir Collector: Death spawn 1 iksire yükseltildi (0’dan), Lifetime 65 saniyeye düşürüldü (70 saniyeden), Elixir

Generation 9,0 saniyeye düşürüldü (8,5 saniyeden)

Elektro Dev: İksir 7’ye düşürüldü (8’den), Can Puanı -%15, Hasar -%15
Ayna: Aynalanmış birlik seviyesi +2’ye yükseltildi (+1’den)
Altın Şövalye: Atılma menzili 6’ya yükseltildi (5’ten)
Dev İskelet: Vuruş hızı 1,4 saniyeye yükseltildi (1,5 saniyeden), İsabet Puanı +%7
Oyuncular ayrıca artık En İyi Merdiven ve En İyi Kraliyet Turnuvası Bitişlerine sahip. Bir sezonun sonunda skor tablosunda ilk 1000’de yer aldığında kilidi açılır ve 9 defaya kadar yükseltilir. En iyi sonuç rozette görüntülenecektir.

Ayrıca yeni bir rozet sistemi var. Rozetlerin artık yükseltilebilen seviyeleri var. Her rozet için maksimum seviye farklıdır (bazıları seviye 8, bazıları seviye 10).

Her kartın, daha fazla hediyenin kilidini açmak için elde edilebilecek bir ustalığı vardır. Görevler, Firecracker ile toplam 185.000 hasar vermek gibi görevleri içerir. Görev 2, bir Firecracker ile kulelere 5600 kez vurmak gibi görevleri içerir.

What's new

Clash Royale'ın oynanışı basit ve anlaşılırdır. Oyuna üç kule ile başlıyorsunuz: biri ortada, diğer ikisi her iki yanda. Amacınız kendi kulelerinizi savunurken düşmanınızın merkez kulesini yok etmek için birliklerinizi kullanmaktır. Beraberlik olmadıkça her turnuva üç dakika sürer - bu durumda, biraz fazladan zaman kazanırsınız.

Video

Images

Download links

How to install Clash Royale APK Indir Download v3.3074.2 APK?

1. Tap the downloaded Clash Royale APK Indir Download v3.3074.2 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *