City Island 5 – Tycoon Building Simulation v Para Hileli Mod APK Indir

3.35.0

City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline, bu popüler mahallenin ünlü belediye başkanı olmanızı sağlayacak. Bu simülasyon oyunu, modern şehir değişikliği yapmak için yeriniz olacak. Şehrin inşası, her zaman, her yerde yapmakta olduğunuz ideal hedef olacaktır. Oyuncuları çekmek, oyuncuların katılması için eksiksiz bir bütün oluşturan yeni oyun biçimleriyle birlikte gelen benzersiz bir özelliktir.
Download APK
4.4/5 Votes: 534
Updated
1/9/2023
Size
88M
Version
3.35.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MODERN BİR ŞEHİR İNŞA ETMEK

Küçük bir ada kasabasını modern bir şehre dönüştürmek zorlu bir iştir. Ama bu senin uzun süredir değer verdiğin planın. Şu anda kasabanın belediye başkanısınız ve bu büyük inşaatı yapmak istiyorsunuz. City Island 5, bu hayali fethetmenize ve onu yavaş yavaş gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacak. Daha da ilginci, arkadaşlarınızın sizi aynı amaçla kuşatmasıdır.

İlk olarak, sizinle aynı hedeflere sahip insanları bir grup halinde toplamalısınız. Bu grubun görevi, bu büyük projeyi gerçekleştirmeniz için size destek olmaktır. Ancak kasabadaki tüm insanların onayını aldığınızda projeyi hayata geçirebilirsiniz. Aynı zamanda olumlu eleştiriler vermek, tasarıma bir dizi temel unsur ekler. Tasarıma sahip olduğunuzda, her şey çok daha kolay hale gelecektir.

ŞEHİR PERFORMANSI

Kendi plan ve planlarımızı oluşturduktan sonra uygulama sürecine başlıyoruz. İyi yapmak için hedef grubu parçalara ayırmalı ve kurguyu uygulamalısınız. Bu oluşturma sürecinin zaman alması bekleniyor, bu nedenle buna ek olarak birçok başka yedekleme planı da oluşturmalısınız. City Island 5 ile birlikte tüm inşaat zincirlerini çizin.

İnşaat tamamlandığında, şehrin dinamik hale gelmesi için şehir planlamasına geri dönülmesi gerekmektedir. Şehrin gelişmesine yardımcı olmak için herkesi modern restoran ve mağaza zincirleri oluşturmaya teşvik edin. Komşu şehirleri ziyaret edin ve en son şehirler arası projelere başlayın. Zorluklar devam edecek ve bu, zorlukları değerli bir şeye dönüştürdüğünüz yerdir.

DEĞERLİ ÖĞE TOPLA

Şehrin yardımına ihtiyacı olacak. Zorluklar sayesinde şehre hatırı sayılır bir kazanç sağlayabilirsiniz. Kâr, en zengin şehri inşa etmeye devam edebilmeniz için büyük bir sermaye kaynağı olacaktır. Gerçekleşen her aktif aktivite için City Island 5’ten en değerli eşyaları alacaksınız.

Oyun ayrıca benzersiz bir bina haritası kullanabilir, ancak oradan takdire şayan değişimi görebilirsiniz. Şehirdeki farklı imaj, bilmeniz gereken çekiciliktir. Ayrıca, oyuncuları her zamankinden daha heyecanlı hissettirmek için oyunda bazı bitirme özellikleri kullanılıyor.

Oyuncular yarattıkları her şeyden bunalmış olacaklar. City Island 5 size çok çeşitli kaynaklar sağlar ve böylece dinamik bir şehir geliştirmenize yardımcı olur. Zorluklar her zaman olacaktır ve siz de bu zorlukların üstesinden gelmek için zorlukları kendi avantajınıza kullanacaksınız.

ANA ÖZELLİKLER

  • Tamamı bu bina simülasyon oyununda toplayabilir, yükseltebilir, dekore edebilir ve keşfedebilirsiniz!
  • Oyun boyunca ilerledikçe hediyeler toplayın ve hazine kutuları toplayın!
  • Bu oyunu çevrimdışı veya çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Oynamak için internet bağlantısına gerek yoktur.
  • Şehrinizi oluşturabileceğiniz binlerce ilginç ada ile şehir kurma oyunları bir kez daha eğlenceli!
  • Diğer oyuncuların kasabalarına göz kulak olurken kendi şehrinizi kurun!

What's new

Sparkling Society'nin yeni bir şehir kurma oyunu olan City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline”, sizi sadece bir adadan başlayarak küçük bir kasabanın belediye başkanı yapacak. Dünyayı keşfetmek ve yeni şehirlerinizi inşa etmek için güzel yeni adaların kilidini açmak için hava geminizi gönderin. Çoğu şehir kurma oyununda sadece bir şehri yönetiyorsunuz, ancak "City Island 5 - Offline Tycoon Building Sim Game"de ufkunuzu ve silüetinizi her biri farklı bir temaya ve üzerine bir şehir inşa etmek için yüzeye sahip yeni adalara doğru genişleteceksiniz.

Video

Images

Download links

How to install City Island 5 - Tycoon Building Simulation v3.35.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded City Island 5 - Tycoon Building Simulation v3.35.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *