CATS & SOUP v Para Hileli Mod APK Indir

2.3.1

1. Karikatür Çiziminde Kedi Yetiştirme Oyunu Hiç böyle bir kedi oyunu olmamıştı! Ragdoll, Norveç orman kedisi, Birman, Himalaya, Maine Coon, Siberian, Britanya ile ilgili stenografi ve daha fazlası dahil olmak üzere her kedinin özellikleri karikatürize resimde çok farklıdır! Masalsı ormandaki kedilerle tanışın 2. Sevimli Kedilerle Etkileşime Geçin Kedileri şapka, aksesuar ve kıyafet gibi çeşitli kostümlerle giydirin. Sevimli hayvanlarınızın fotoğraflarını çekin. Mini oyundan yakaladığınız balıkları besleyerek kalp alabilirsiniz. Kendi kedilerinizi de istediğiniz gibi adlandırın!
Download APK
4.5/5 Votes: 546
Updated
12/31/2022
Size
101.19 MB
Version
2.3.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KEDİ BİR MASAL GİBİ DÜNYALAR

Birbirinden güzel kedilerin bulunduğu bir peri bahçesine girdiğinizi kesinlikle hayal etmemişsinizdir. Dileğiniz buysa, kedi severlerin hayal dünyası olan Cats & Soup’a adım atmaktan çekinmeyin. Resmi olarak bu oyuna geldiğinizde sevimli kedilerinizin bulunduğu rüya gibi bir ormana giriyorsunuz. Dünyanın her türden ünlü kedileriyle karşılaşacaksınız ve bu oyunda onlar sizin olacak.

KEDİNİN GİYSİ VE GÖRÜNÜMÜNÜ ÖZELLEŞTİRİN

Her kedinin kişiliğini vurgulamak için kostümlerini düzenli olarak değiştirmelisiniz. Her kedi, ormanınızı güzelleştirmenin yanı sıra işe kendi faydalarını getirecek, bu yüzden onları yenilemekten çekinmeyin. Oyuncuların kostümlerini düzenli olarak değiştirerek oyunda görünen her kedinin görünümünü özgürce değiştirmelerine izin verilir. Sevimli pastel pembe elbiseler dişi kediler için, havalı kot pantolonlar ise erkekler için olacak. Ve tabii ki oyuncular, kediler için çeşitli aksesuarları değiştirebilir ve ekleyebilir.

KEDİLERİNİZİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKEREK İSİM VE ANILAR YAZIN

Cats & Soup’ta sayısız farklı kedinin bulunduğu bir ormana sahip olacaksınız; hepsini adlandırın, böylece daha samimi bir yolu ayırt edebilir ve adlandırabilirsiniz. Her kedinin kendi kişiliği ve kimliği olacaktır, bu yüzden onu tercihlerinize göre adlandırmanız yeterlidir. Ayrıca oyuncular, sevimli kedilerinin fotoğraflarını çekerek onlarla anılarını da tutabilirler. Her hareket, yüz ifadesi veya günlük aktivite karelerle kaydedilebilir.

KARŞILIĞINDA KEDİLERDEN SEVGİ ALIN

Bir şey verdiğinizde mutlaka aynısını hatta daha değerlisini alırsınız. Cats & Soup’ta oyuncular sevimli kedilerinden samimi kalpler alacaklar. Size verdikleri bir ödül veya teşekkür olarak kabul edilir. Onlara kazandığınız balıkları beslediğinizde alabilirsiniz. Oyuncular küçük mücadelelerden balık kazanacak ve onları kedilere hediye edecekler.

KEDİLERİN HAREKETİNİ İZLERKEN EN İYİ RAHATLAMA

Bu oyundaki sesten görüntüye kadar her tasarım her zamankinden daha gerçekçi hale getirildi. Oradan, kedilerle birlikte ormandaki “soğuk” atmosferin tadını çıkarırken maksimum rahatlamayı da hissedersiniz. Bu oyundaki her ses, hareket halindeki kedilerin sevimli seslerini gerçekçi bir şekilde simüle eder. Oyuncular, yüz ifadelerini görmek için yemek pişiren kedileri yakınlaştırabilir.

ÇEŞİTLİ PİŞİRME MALZEMELERİ TOPLAYIN

Bu, her yaş için uygun bir oyundur ve nerede olursanız olun deneyimleyebilirsiniz çünkü bu oyundaki her kontrol, kullanımı kolay bir formla yapılır. Katılım sürecinde kedileri düzenli olarak ziyaret etmeli ve çıkan eşyaları rahatlıkla toplamalısınız. Daha fazla malzeme topladıkça, kediler için daha fazla malzeme ve tarif alma şansınız olacak.

SEVİMLİ BOŞTA OYUNU; BU KİM İÇİN?

 • Kedi yetiştirmek isteyen bir kedi tutkunu ve daha fazla kedi isteyen kedi ebeveynleri
 • Hemen dinlenmeye ihtiyaç duyan öğrenciler veya çalışanlar
 • Büyüleyici hayvan veya kedi oyunları arayanların daha fazla aramasına gerek yok.
 • ASMR meraklıları
 • Keyifli, boşta veya rol yapma oyunları arayanlar
 • “Kediler çok güzeldir!” sözüne doyamayanlar!
 • Kedilerin yanından geçemeyenler
 • Animal Crossing ve benzeri cep kampı oyunlarını sevenler
 • Bir restoranda veya yemek oyunlarında yıldırım hızında tıklama hızına sahip iş adamı oyunları uzmanları

ANA ÖZELLİKLER

 • Kedi dünyası, aynı ormanda yaşayan çeşitli kedilerin olduğu bir peri masalı gibidir.
 • Kostümleri değiştirerek veya aksesuarlar ekleyerek kedilerin görünümünü özelleştirin.
 • Güzel anlarını ayırt etmelerini ve yakalamalarını kolaylaştırmak için kedileri adlandırın.
 • Mini oyunlarda yakaladığınız balıkları besleyerek kedilerin sevgisini geri kazanın.
 • Kediler için daha fazla malzeme ve tarif almak için birçok öğe toplayın.

What's new

Bir aile ve hatta sevimli kedilerden oluşan bir topluluk birlikte yaşıyor. Onlar, her kedinin belirli görevlerinin olacağı ve özellikle kendileri için lezzetli çorbalar pişirip pişirecekleri, şimdiye kadarki benzersiz geniş aile olacaklar. Kediler ve Çorba bir hayvansever ve özellikle kedi sever biriyseniz kaçırmamanız gereken bir oyun olacak. Birçok farklı türde çeşitli kedilere sahip olabileceğiniz bir yer.

Video

Images

Download links

How to install CATS & SOUP v2.3.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded CATS & SOUP v2.3.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *