Castle Cats v Para Hileli Mod APK Indir

3.10.6

Castle Cats – Idle Hero RPG, oyuncuların boşta oyun deneyimi yaşayacakları ve kendilerine etkileyici ve sevimli sayıda kedi edinecekleri bir oyundur. Üssünüzü inşa etmek ve çeşitli zorlukların üstesinden gelmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, her zaman geçmeniz ve etkileyici ödüller toplamanız gereken seviyeler olacaktır. Gerçekten de bu, herhangi bir oyuncunun ve özellikle kedileri sevenlerin seveceği bir oyundur.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/10/2023
Size
128M
Version
3.10.6
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ETKİLEYİCİ KEDİ DÜNYASINA GİRİN

Castle Cats ile başladığınızda, getirebileceği grafiklerden etkileneceksiniz. Oyun dünyası, farklı özel becerilere sahip birçok kediyle tanışacağınız bir fantezi tarzında tasarlanmıştır. Kendinizi diğer türlere karşı savaşa kaptıracak ve daha gelişmiş olmak için üssünüzü inşa edeceksiniz. Böylece bir Lonca Lideri olarak hareket edecek ve üs yapmak, savaşa katılmak ve Loncaya yeni kediler toplamak gibi temel faaliyetleri yöneteceksiniz.

Loncanızı sürekli hareket eden kedilerle 2D olarak gözlemleyeceksiniz ve onlara dokunarak sevimli tepkiyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda yapmanız gereken ilk iş, avatarınızı bir kedi olarak özelleştirmek. Şekil değiştirebilir, farklı ekipman ve kostümler giyebilir. Zamanla, bu kedi için seviye atlayabilecek ve birçok yeni şeyin kilidini açabileceksiniz. Lonca Lideri olduğunuz için üsteki diğer kedilerle birlikte görünmeyeceksiniz.

ÇEŞİTLİ SAVAŞLARA KATILIN

Castle Cats’te katılacağınız savaşı göreceksiniz ve nispeten boş bir savaş olacak. Yani savaşın işleyiş şekli, herkesin erişebileceği kadar ilginç. Spesifik olarak, düşman olan iki taraf karşı karşıya duracak ve sürekli olarak birbirlerine saldıracaktır. Göreviniz, kedilerin sürekli saldırabilmeleri ve sahip oldukları becerilere dikkat etmeleri için düşmanlarınızın üzerine tıklamak. Siyah bir arka plan portrelerini kapatmadığında, beceriyi kullanabileceksiniz.

Sadece portreye tıklayın; beceri hemen gerçekleştirilebilir ve fazla kontrol gerektirmez. Bu nedenle, hepsi farklı kedilerin becerilerine ve güçlü yanlarına odaklanır. Aynı zamanda belli bir seviyeye katıldığınızda onun gerektirdiği seviyeyi ve getirmesi gereken beceriyi göreceksiniz. Lonca Lideri ile savaşmak için ilgili beceriye sahip kedileri göndermeniz gerekecek. Konum seçiminde olmamasına rağmen, Lonca Lideri hala diğer kedilere katılan bir üyedir.

BİRÇOK ZORLUĞUN ÜZERİNE GEÇİN VE ELİNİZDEN GELDİĞİ KADAR ÇOK KEDİ TOPLAYIN

Castle Cats’te ilgilenmeniz gereken oldukça önemli bir sekme göreceksiniz, görev sekmesi. Oyuncu oyuna başladığında size birçok etkileyici ödül ve bir rehber verebileceğinden, arayış birçok oyunda belirgindir. Aynı zamanda, bu görev oldukça çeşitlidir ve savaşmak, üs inşa etmek veya kedileri yükseltmek gibi belirli bir konuya çok fazla odaklanmaz.

Görevler aracılığıyla birçok yeni kedinin kilidini açabileceksiniz ve bundan sonra açmak için bilet veya elmas gibi birçok kaynağı toplamanız gerekecek. Etkileyici kediler güzel bir kutuda teslim edilecek, açtığınızda merak edeceksiniz. Aynı zamanda bu kedileri kolayca yükseltebilirsiniz ve yükselttiğinizde görünümleri de değişecektir. Kaçırmayacağınız bir oyundur.

What's new

Set your heroes to battle while you’re away. When returning, collect rewards, upgrade your heroes, and collect new epic cats. You can also join the battles whenever you want and help your heroes out!

Video

Images

Download links

How to install Castle Cats v3.10.6 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Castle Cats v3.10.6 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *