CarX Rally v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

18916

CarX Rally, oyuncuların ralli yarışlarının harikalarını keşfetmeleri ve her yarıştaki başarılarıyla diğer oyuncuları kışkırtmaları için mükemmel bir fırsattır. Ayrıca, ralli yarışının her pistinde veya sıcak etkinliğinde oyuncunun deneyimini canlandırmak için üstün ve üst düzey 3D grafiklerle birlikte gelir. Dahası, bu türün birçok ilginç varyasyonu var ve oyunun zenginliğini artırmak için hepsi bu oyuna dahil edildi.
Download APK
4.5/5 Votes: 523
Updated
1/7/2023
Size
225M
Version
18916
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BÜYÜK RALLİ TURNUVASINA HOŞ GELDİNİZ

Ralli türünün kuralları ve yarış tarzı, alışılagelmiş oyunlardan farklı ve yeni görünüyor ve CarX Rally, oynanışındaki her şeyi başarılı bir şekilde çok detaylı bir şekilde yeniden çiziyor. Ancak, bir oyuncunun kariyeri yalnızca dünya çapında düzenlenen turnuvalara katılarak yükseltilebilir veya tanınabilir. Ayrıca kariyerlerinde onları şanlı zaferlere ve müreffeh bir refaha taşımak için güvenilir bir araba tasarlamak veya inşa etmek zorundalar.

Ralli yarışı mekaniği çoğunlukla ölümcül veya karmaşık dönüşlere sahip belirli toprak pistlerde gerçekleşir. Bu nedenle, bu tür mutlak gözlem ve konsantrasyon gerektirir; herhangi bir zamanda bir kaza veya tehlike yakın olabilirken, oyuncunun bile en iyi başarıyı elde etmek için aracı nasıl mükemmel bir şekilde kontrol edeceğini bilmesi gerekir. Bu arada, ekstra puanlar veya mükemmel ödüller almak için birkaç yan hedefi yerine getirmeleri gerekiyor.

YENİLİKÇİ KONTROLLER VE SÜRÜŞ DENEYİMİ

Oyundaki kontrol mekanizması ve görüş açıları, oyun boyunca en belirgin özelliklerdir ve oyuncuların ralli yarışının temel öğelerinde ustalaşmasına yardımcı olur. Bu arada, bazı turnuvalar oyuncuları birinci şahıs bakış açısıyla yarışmaya zorlar, bu nedenle yarış sırasında hızlarını ve konsantrasyonlarını artırmaları gerekir. Parkurun zorluğu bile sürekli artıyor ve her turnuvanın her mücadelesinde oyuncular için zaman baskısı yaratıyor.

Bu arada, kontrol mekanizması çeşitlidir ve onlara en iyi kontrol hissi için birçok seçenek sunar ve oyuncular yeni deneyimler için gamepad’e bağlanabilir. Buna rağmen, oyunun görünümü ve görsel kalitesi kusursuz ve oyunculara her yarışı tamamlamaları için ihtiyaç duydukları alanı sağlıyor. Kısacası, kontrol mekanizması ve perspektif, oynanış değerini büyük ölçüde artıracak ve oyunculara ralli yarışlarında çok fazla eğlence sunacaktır.

GÜÇLÜ BİR RALLİ ARABASI YAPIN VE TASARLAYIN

Oyuncular, yarışlara katmak üzere yeni araç türlerinin kilidini açmak için CarX Rally’deki mağaza özelliğini kullanabilir. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak kademeli olarak daha fazla içeriğin kilidi açılacak ve onlara güçlü bir araç inşa etmeleri için daha fazla seçenek sunulacak. Yine de görünümü, içi, donanımı, temel özellikleri dahil olmak üzere tamamen yeni bir ünite inşa edebilir ve en iyi deneyim için her öğeyi özgürce özelleştirebilirler.

SON TEKNİK GRAFİKLER VE İNTERAKTİF ORTAM

Araç özelleştirme sisteminin benzersiz özgürlüğüne ek olarak CarX Rally, gerçekçi grafikler ve birinci sınıf fizik sunar. Burada durmadan, birinci şahıs sürüş hissi, sönümleme efektlerinden veya hareket bulanıklığından yüksek hızlı yarışlara kadar yoğun bir şekilde uyarılır. Bu, oyundaki her sahneyi güzelleştirir ve çevredeki nesnelerle çarpıştığında bile aracı daha dinamik hale getirir.

CarX Rally, gergin atmosfere karmaşık turnuvalarla eşlik ederken, oyunculara ralli yarışının mutlak ve gerçekçi deneyimini yaşatmayı vaat ediyor. Üstelik oyuncular, birkaç özel yarışta diğerlerine meydan okuyabilir ve bu müreffeh kariyerde potansiyel figürler haline gelebilir.

What's new

Ne bekleyebileceğinizi? A noktasından B noktasına gidin ama yoldaki hiçbir kontrol noktasını kaçırmayın. Yarışın sonuna gelmek için yeterince cesur olmalısın.
Bu oyunla birlikte gelir:
- Bir ralli yarış arabasının gerçeğe yakın fiziği. Drift yapmak mı yoksa tam kavrama almak mı istediğinizi seçin
- Şampiyonalar. Normal veya güçlü arabalar için 35 turnuva
- Her sürücünün zevkine hitap eden çok çeşitli otomobiller
- Aracınızı istediğiniz gibi ayarlayın

Video

Images

Download links

How to install CarX Rally v18916 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded CarX Rally v18916 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *