Carpet Bombing 2 v Para Hileli Mod APK Indir

1.34

Halı Bombalama 2 bir uçuş simülatörüdür ancak oyunculara çeşitli taktiksel bombardıman uçakları için pek çok yeni deneyim sunmak için olağanüstü bir konsept kullanır. Ayrıca, uçağı basit ama ustalaşması zor hale getiren karmaşık ama hassas kontrol sistemi ile birlikte grafikleri canlıdır. Sadece bu da değil, oyun modları veya görev sistemi de çekici ve oyuncuların her tür süblimasyon hissinden zevk alması için potansiyelle dolu.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/19/2023
Size
107M
Version
1.34
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YOĞUN DENEYİM İÇİN GERÇEKÇİ KONTROL MEKANİZMALARI

Carpet Bombing 2 Para Hileli Mod APK Indir  simülasyon oyunu olarak görülse de zorluğu normalden fazladır ve sistem içinde çok fazla karmaşık kontrol gerektirir. Ayrıca, 2D grafikler uygular, bu nedenle herhangi bir doğruluk sorunu, pratik yapılmayan bir yetenek israfıdır. Neyse ki, kontrol mekanizması gerçekçi ve esnektir, böylece oyuncular sistemdeki önemli değişikliklere hızla uyum sağlar.

Carpet Bombing 2 Para Hileli Mod APK Indir

SÜRÜKLEYİCİ Carpet Bombing 2 Para Hileli Mod APK Indir DENEYİM İLE OTANTİK ORTAM

Oyundaki atmosfer ve ortam hassastır ve oyuncunun birçok karmaşık ve zorlu görevi yerine getirmesi için çok fazla etkileşim vardır. Her şeyin çağlardan kalma askeri üslerle cesurca tasarlanması da bir aşinalık duygusu yaratıyor. Bu, her bir uçak tipini ayrı ayrı kontrol ederek oyuncuların üstesinden gelmesi gereken karmaşık savunmaları da içerir.

BİRDEN FAZLA MİSYON VE TAMAMLANACAK KAMPANYALAR

Halı Bombalama 2’deki görevler ve kampanyalar, öncelikle oyuncunun bombalama yeteneğini çeşitli koşullarda test eder. Sistemdeki tüm uçaklar, bir üsse saldırmak için bomba sistemleri, birincil silahlar ve Carpet Bombing 2 Para Hileli Mod APK Indir daha fazlası gibi çeşitli karmaşık saldırı mekanizmalarıyla birlikte gelir. Özellikle silah kullanımı sınırlıdır ancak oyundaki gerçekçiliği artırır.

ÜSTÜN PERFORMANSLA UÇAĞI SİLAHLAYIN

Her oyuncu için en önemli şey, görevlerini kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için her uçağı güçlü bir şekilde silahlandırmaktır. Silahlar zengin ve güçlü olmasına rağmen, oyuncunun simülasyon deneyimini yoğun bir şekilde teşvik edici hale getiren birçok sınırlamaları vardır. Ayrıca çeşitli sistemler veya özel görevler aracılığıyla daha tehlikeli silahların kilidini açabilirler.

DÜŞMANLARI BOMBALAMAK İÇİN YENİ UÇAĞIN KİLİDİNİ AÇIN

Halı Bombalama 2’deki silahların yanı sıra yeni uçaklar da oyuncuların sürekli olarak kilidini açabilecekleri veya tamamlayabilecekleri heyecan verici içerikler. Silah kapasitesi, manevra kabiliyeti ve diğer birçok faktör dahil olmak üzere her uçağın özellikleri tamamen farklıdır. Her oyuncunun tarzına bağlı olarak, tek bir birime odaklanmak yerine her tür uçağı deneyimlemek için daha fazla fikirleri olacaktır.

ÇEŞİTLİ ÖDÜLLER İÇİN EN YÜKSEK PUANLARI ELDE EDİN

Bir oyuncunun her mücadeledeki performansı, görevi tamamlama veya herhangi bir düşmanla yüzleşme becerilerine göre de belirlenir. Bu arada düşmandan kaçmak için özel uçak teknikleri uygulayabilir ve herhangi bir destek olmadan da hedeflerini isabetli bir şekilde vurabilirler. Ortamın gerçekçi unsurları ve saldırı sistemleri sayesinde oyuncular, dövüş yetenekleri sayesinde her zaman zengin ödüller kazanma şansına sahip olacaklar.

Halı Carpet Bombing 2 Para Hileli Mod APK Indir 2, oyuncuların taktik bombardıman uçaklarının harikalığını daha iyi anlamaları için harika bir simülasyon oyunudur. Pek çok çekici içeriğe sahip olmasına rağmen, oyundaki tek eğlence, oyuncunun saldırı menzilindeki her şeyi bombalamasını sağlamaktır.

  • Oyuncuların yeni kavramlar ve faktörler hakkında bilgi edinmesi için mutlak zorluk ve manevra kabiliyetine sahip otantik bir uçuş simülasyonu oyunu.
  • Oyuncuların her şeyi bombalarken olağanüstü manevralar yapması için mükemmel kontroller ve etkileşime sahip kapsamlı bir kontrol sistemi.
  • Herkesi sonu gelmeyen bir savaş döngüsüne sokacak komik görevler ve kampanyalar, beklenmedik gelişmelerle birleştiğinde tatmin edici.
  • Çeşitli bombalama görevleri için yüksek kaliteli silahlar ve ekipmanlarla kilidini açmak ve özelleştirmek için birden fazla taktik bombardıman uçağı.
  • Gerçekçi görsellere sahip muhteşem grafikler, zorluğu ve oyuncuların çevreyi kavrama yeteneğini artırır.

What's new

YENİ OYUN MEKANİĞİ
AC-130 ve Saldırı helikopterlerinde otomatik ve manuel hedefleme mevcuttur.
Simülasyon modunda kalkış yapın, inin, tamir edin, yakıt ikmali yapın ve kritik vuruşlarla başa çıkın.
Savaşa geri dönme şansı için ölmeden fırlatın ve yere inin.

Video

Images

Download links

How to install Carpet Bombing 2 v1.34 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Carpet Bombing 2 v1.34 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *