Car Stunt Races: Mega Ramps v Para Hileli Mod APK Indir

3.0.21

Car Stunt Races: Mega Ramps, AxesInMotion Racing tarafından geliştirilen bir yarış oyunudur. Hızı ve maceralı keşifleri sevenler için bu oyunu görmezden gelmek kesinlikle imkansız. Şu anda en son sürüm 2.0.4 olarak mevcut, 21 Kasım 2021'de güncellendi. Oyuna katılan oyuncular, güzel engellerle, zorlu oyuncularla büyüleyici yarışların harika hissini yaşayacaklar. Yarışlar, en iyi sürücülerin süper arabalarında şiddetle yaratılacak. Hepsi oyunculara yeni duygular, heyecan ve heyecan getirecek.
Download APK
4.5/5 Votes: 672
Updated
1/14/2023
Size
108M
Version
3.0.21
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUN AÇIKLAMASI

GT Racing Car Stunts Driving – Mega Ramp Races, çılgın parkurlarla tasarlanmış bir 3D sürüş oyunudur. Oyuncunun amacı, tüm engelleri aşmak ve yolun sonuna ulaşmak için diğer rakipleri aşmaktır. Bunlar son derece zorlu yarışlar. Oyuncular, pistte güzel bir şekilde hareket etmek için süper arabaların veya spor çiftlerinin direksiyon simidini kullanır. Oyuncunun her yarıştaki görevi, engelleri hızlı ve etkili bir şekilde aşmaktır.
 Yollarda, gezginler, numaralar yapmak için tasarlanmış nesneler ve diğer boşluklar gibi oluşturulan engeller olacaktır. Ayrıca o pistin büyük hedefinde büyük bir futbol topu atmanız gereken bir futbol modu da var. Oyunu oynarken, bitişe başarıyla ulaşmak için virajlı yollarda sürüş, dik yarış, yüksek yarış ve güçlü sürüş becerilerini kontrol etmeniz gerekir.

ARAÇ NASIL KONTROL EDİLİR

Cihaz ekranında oyun oynadığınızda size yol ve kontrol yönü konusunda rehberlik edecek pozisyonlar çıkacaktır. Ekranın sol tarafında, gezinmenize yardımcı olacak gezinme düğmeleri bulunur. Sağ tarafta, başlamanıza ve yavaşlamanıza izin veren gaz pedalı ve fren bulunur. Oyundaki engelleri aşmak için bu kontrolleri kullanarak bitiş çizgisine en kısa sürede hızlıca varmalısınız. Oynamaya başladığınızda, garajda sadece bir arabanız var. Ancak, oynadıkça daha fazlasını açabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Her araç için farklı özellikler vardır.

Bu, dik bir yokuşta tehlikeli yarışların olduğu zorlu bir oyundur. GT Racing’de ve süper arabanızda, sadece emniyet kemerinizi takmanız, direksiyon simidini tutmanız ve gerçekte olduğu gibi sürüş hissinin tadını çıkarmanız yeterli. Bu araba sürme veya süper araba sürme simülatörü, gerçek sürüş için temel beceriler konusunda size yardımcı olacaktır. Ayrıca oyun, ilgi çekici 3D yarışlar yaratan nihai yarış simülatörünü sevenler için uygun heyecan verici, heyecan verici gökyüzü yarışı gösterileri içeriyor.

BELİRGİN ÖZELLİKLERİ

Bu oyun, 3D grafiklerin son derece güzel tasarlanmış ve modern olması gibi bahsedilebilecek olağanüstü özelliklere sahiptir. Yarış pistleri, atlama, yarış, futbol ve hatta bowling dahil olmak üzere meydan okumak için yaratılmıştır. Ayrıca kulaklarınız ve araba hasarı var, tıpkı gerçekte olduğu gibi, dublörler parkur gibidir. Bu, oyunu daha ilginç hale getirir ve oyuncunun mücadelenin üstesinden gelme ve kazanma isteğini harekete geçirir.

SON VERSİYON VE OYUN İNDİRME KILAVUZU

En son sürüm, Sınırsız para modu da dahil olmak üzere deneyimleyebileceğiniz mod modlarına sahiptir; Satın alınan tüm araçları modifiye edin; Araba pompaları için gereklilikler azaltıldı. Eşzamanlı olarak, keskin dikey eğimlere sahip modern bir araba yarış pisti olan pürüzsüzlük yükseltildi. Oyuncu ayrıca araç için bir hız artışı gerçekleştirmek için nitroyu hızlandırabilir.

Oyunun çekiciliğini merak ediyor ve çeşitli duyguların tadını çıkarmak için yarışa katılmak istiyorsanız hemen mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Google play üzerinden oyun adını girip indirmeyi seçmeniz gerekiyor. Bir mobil cihazınız yoksa, ancak oyunu yine de bilgisayarınızda deneyimlemek istiyorsanız, bu basit ve Bluestacks’ı destekleyen ek bir yazılım yüklemeniz yeterli. İşlem, bir mobil cihazdan birkaç dakika daha yavaş olacak, ancak aynı zamanda oldukça hızlı ve basit.

Bu nedenle, eylemlerinin sürüş becerilerini, heyecan verici duyguyu yaşamak için oyunları cihazınıza nasıl hızlı bir şekilde indirdiklerini bilmek istiyorsanız! Süper 3D tasarım ile modern yarış dünyasında uzman olacaksınız. Size başarılı oyun indirmeleri ve en iyi yarışlar dilerim!

What's new

SERBEST MOD
Açık serbest modun akrobatik hareketlerinde ve engellerinde spor arabanı sür! Mega rampayı tırmanacak mısın?
ZORLUKLAR
Sürmesi en zor ve eğlenceli yarışları senin için tasarladık. Tehlikeli rampaların üzerinden atlayın ve zorlukların üstesinden gelin.

Video

Images

Download links

How to install Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.21 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.21 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *