Car Simulator Para Hileli Mod Apk indir

2 1.45.6

Download
456/5 Votes: 5
Updated
2 Day Ago
Size
440 MB
Version
2 1.45.6
Requirements
Android
Downloads
996
Report this app

Description

Car Simulator 2, en yeni 3D grafik motorlarını kullanır ve birçok stili bir araya getirerek herkese araba tutkunları için eğlenceli bir oyun alanı sunar. Oyun aynı zamanda herkes için mutlak özgürlüğe sahiptir ve dünyayı en çok sevdikleri kadar çok bakış açısı veya araçla özgürce keşfetmelerine olanak tanır. Sürme veya gerçekçiliği hissetme özgürlüğü, sürüş simülatörü türünün zirvesidir ve oyuncuların kendi yollarına göre eğlenebilecekleri sayısız seçeneğe sahiptir. Oyun, oynanışa sürekli olarak pek çok çekici unsur katacak ve birçok biçimde oyuncuların duygularını canlandırmak için pek çok rastgelelik yaratacaktır. Bununla da kalmayıp, yeni oyun güncellemeleri her zaman arabalar, zorluklar, haritalar ve daha fazlası gibi yeni içerikler sunar. Ayrıca aracınızı birçok ayrıntıyla özelleştirme ve sokaklarda sürmek ve herkesi şaşırtmak için kendi sevimli veya destansı canavarınızı yaratma şansına sahip olacaksınız. En gerçekçi ve rafine duygu ile süper araba sürmeyi deneyimlemek istiyorsanız, o zaman bu oyun her şeyi tatmin edecek ve size sayısız etkileyici sürpriz sunacak.

ÇOK EĞLENCELİ SÜRÜŞ SİMÜLATÖRÜ

Oyunun ana oynanış unsuru, oyuncunun daha fazla para kazanmak veya her araç için bir fikir edinmek için etrafta dolaşmaktan ve mevcut istekleri tamamlamaktan keyif aldığı bir sürüş simülasyonudur. Etkileyici ana nokta, kontroller, çalıştırma işlemleri ve birçok şehirde uygulanan ortak sürüş yasaları gibi her detayın orijinalliğidir. Ayrıca doğru simülasyonları seçebilir ve sürüş simülasyonlarının kariyeriniz veya kişisel gelişiminiz boyunca sunabileceği harika şeyleri keşfedebilirsiniz.

YOĞUN ŞEHİRLERİ KENDİNİZ KEŞFEDİN

Sürüş özgürlüğü sayesinde, etrafta dolaşmanın tadını çıkarabilir veya yüksek binalarla kaplı yoğun şehirlerin göz alıcı güzelliğine hayran kalabilirsiniz. Her konumun kendine has güzelliği var ve her köşeyi, alanı ve daha fazlasını keşfetmeniz için sizi bekliyor. Sadece bu da değil, trafik yoğunluğu şehirleri daha gerçekçi hale getirecek ve hatta daha fazla ödül almak için yanıt vermeniz veya tamamlamanız için yaratıcı etkinlikler oluşturacaktır.

OTANTİK KONTROLLER VE ETKİLEŞİMLER

Oyundaki kontrol sistemi ve mekanikler, sürüş deneyiminizi eksiksiz veya aracı kontrol etmek için keskin hale getirmek için gerçekçi ve birçok ayrıntıda rafine edilmiştir. Kontrol arayüzü de zarif bir şekilde tasarlanmıştır ve her arabanın mekanizmasını tam olarak yakalamak için her şeyi kendinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Sadece bu da değil, aynı zamanda birçok arazide veya alanda aracın hızını sağlamak için kontrolü nasıl koordine edeceğinizi ve vites kutusunu etkin veya düzenli bir şekilde nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir.

BÜYÜLEYİCİ YARIŞLARA KENDİNİZİ KAPATIN

Şehirlerde araba sürmenin yanı sıra sistem, oyuncuların araç yaratırken kendilerine meydan okumaları için sayısız heyecan verici yarış sunacak. Yarışların içeriği, katılımcıların heyecanını artırmak için düzenli olarak değişecek ve oyuncuların doğru arabayı seçmesi için konum rastgele olacak. Yarışların ödülleri, oyuncunun rütbesine göre cömerttir ve bu, katılımcılar arasındaki rekabeti her zaman en şiddetli ve en heyecanlı hale getirir.

GÖREVLERLE YENİ ARABALARIN KİLİDİNİ AÇIN

Görevler, cömert ödüller almak için içlerindeki gereksinimleri yerine getirmesi gereken oyuncular için bir dizi zorunlu faaliyettir. Görevlerin içeriği zengindir ve düzenli olarak değişecektir, birçok değerli ödülle birlikte gelir ve son ödül arabalar olacaktır. Gelecekte, daha yaratıcı görevler ortaya çıkacak ve herkesin başarmak için tamamlaması gereken mutlak hedef olarak harika süper arabaları tanıtacak.

BAKIN VE ARABALARINIZI TAMİR EDİN

BAKIN VE ARABALARINIZI TAMİR EDİN
Her aracın kendi dayanıklılık endeksi vardır ve bu, oyuncunun sürüş sırasında veya fiziksel etkileşim sırasında yaptığı mesafeye veya çarpışmalara bağlı olarak zamanla azalacaktır. Ayrıca yakıt ikmali yapılmadığı veya periyodik olarak bakımı yapılmadığı takdirde benzinleri bitecek veya iç hasarları olacak, bu da oyunun etkileyici gerçekçiliğini gösteriyor. Dünyanın harita üzerinde sayısız durağı olacak ve size araçlarınızı daha verimli bir şekilde yönetmeniz ve her zamankinden daha uzun süre dayanmaları için birçok seçenek sunuyor.

 

Video

Images

Download links

How to install Car Simulator 2 1.45.6 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Car Simulator 2 1.45.6 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *