Car Parking Multiplayer v Para Hileli Mod APK Indir

4.8.9.1.13

Car Parking Multiplayer, araba hayranları için canlı ve hareketli bir ortam yaratmak için sürüş simülasyonu türüyle ilgili en heyecan verici unsurları kullanır. Ayrıca, oyunu çeşitlendirmek veya birlikte eğlenceli zamanlar geçirmek için özel oyunlar toplayan veya oluşturan oyuncular için çevrimiçi bir çok oyunculu mod sunar. Her şeyden önce, gerçekçi ve canlı 3D grafikler, genel oyuncu deneyimini mükemmel şekilde tamamlayacak.
Download APK
4.5/5 Votes: 572
Updated
12/31/2022
Size
1 GB
Version
4.8.9.1.13
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SONSUZ BİR BÜYÜLEYİCİ OTOPARK SİMÜLATÖRÜ

Car Parking Multiplayer’daki oyunun ana içeriği ve oyuncu ilerlemesi, esas olarak birden fazla park etme mücadelesi yapmaktır. Ancak oyun, farklı araçları sürerken oyuncular için yeni duygular yaratmak için gerçekçi kontrol mekanizmaları ve canlı 3B ortamlar uyguladığında işler o kadar basit değil. Sadece bu da değil, zorluklar otomatik olarak çeşitlenecek ve herkesin sürüş kariyerinde yeni potansiyeller açacaktır.

En göze çarpan özellik, canlı ve ayrıntılı kontrol mekanizmasıdır ve her şey diğer araba sürme veya yarış oyunlarından tamamen farklıdır. Tüm mekanikler arayüzde listelenmiştir ve oyuncunun tüm hedefleri gerçekleştirmeye çalışırken aracı korumak için her şeyi mükemmel bir şekilde koordine etmesi gerekir. Kullandıkları aracın türüne bağlı olarak, kontrol mekanizması insanların duygularını çeşitlendirmek için sürekli değişecektir.

 OLAĞANÜSTÜ GÖRSEL EFEKTLERLE BÜYÜYÜCÜ GRAFİKLER

Oyunun grafik kalitesi, her şeyi hayata geçirmek için aydınlatma unsurunu mükemmel bir şekilde kullandığı yeni nesil neredeyse tüm 3D oyunların zirvesidir. Bu aynı zamanda, birçok şehir bölgesinden geçerken insanlara en canlı hisleri vermek için grafik motorlarında tam optimizasyonu da içerir. Ayrıca her araç, çeşitli yeni araçları sürerken oyuncuları heyecanlandırmak için mutlak beceri düzeyiyle tamamen parlatılmıştır.

Olağanüstü grafiklerin yanı sıra oyun, oyuncuların her görevde en iyi performansı elde etmeleri için daha esnek kamera mekanizmalarını tanıtacak. Bu sayede herkesin deneyimi daha gerçekçi hale geliyor ve oyuncular çevrelerini gözlemlemek için birinci şahıs veya üçüncü şahıs izlemenin keyfini çıkarabiliyor. Bu arada, oyuncuya tüm iç mekanı ve ana kontrol mekanizmalarını gösterdiği için birinci şahıs bakış açısı en önemlisidir.

DÜNYAYI ÇEŞİTLİ YÖNTEMLERLE KEŞFEDİN

Car Parking Multiplayer, sürekli şehir genişlemesi de dahil olmak üzere oynanış potansiyelleri sayesinde en büyük simülasyon oyunlarından birine sahiptir. Ayrıca oyuncunun, gerçek bir rol yapma oyunu gibi araca girip çıkmak da dahil olmak üzere, çevre ile etkileşimde bulunmak için doğrudan dolaşmasına olanak tanır. Birçok yeni aktivite veya hizmet, oyuncuları çevrelerini keşfederken sonsuz eğlenceye kaptırmak için düzenli olarak açılacak.

Dünyanın genişlemesi, tuhaf etkinliklerin meydana geldiği yerleri de içerir ve oyuncuların rahatlaması veya arkadaşlarıyla eğlenmesi için çevrimiçi çok oyunculu moda bağlanır. İnsanlar ayrıca herhangi bir zorluğu görmezden gelebilir ve arabalarını şehirde birlikte sürebilir veya insanların yanıt vermesi için yerel etkinlikler ve faaliyetler açabilir. Dünyadaki büyüme, oyuncuların ister tek başına ister arkadaşlarıyla eğlenmesine de olanak tanıyacak.

ETKİLENEN ARAÇ ÖZELLEŞTİRME VE YÜKSELTMELER

Araç yükseltme sistemi de harika bir ektir ve oyuncuların keşfetmesi için genişleme ve derinlik nedeniyle yenilmesi zordur. Bundan önce, aile arabalarından lüks araba kategorilerine kadar oyuncuların kilidini açabileceği veya deneyimleyebileceği geniş bir araç listesi vardı. Her arabanın görünümüyle ilgili birçok farklı tasarımı vardır, ancak en çok lüks arabalar öne çıkacaktır.

Car Parking Multiplayer’daki özelleştirme süreci bazen oyuncuların bir aracın orijinal görünümünü tamamen değiştirmelerine ve ayrıca daha eğlenceli donanımlar kurmalarına olanak tanır. Araç özelleştirme, oyunu değiştirmez, ancak oyuncuları arkadaşlarıyla çevrimiçi etkinliklere katılırken daha odaklı ve aktif hale getirir. Her şeyden önce, her şey bol ve oyunculara en komik arabaları tasarlamaları için daha fazla fikir vermek için sürekli olarak genişleyecek.

EN KOMİK ANLAR İÇİN EGZOTİK POLİS OYUN MODU

Çevrimiçi modun önde gelen eğlencesi, insanların yüksek tempolu kovalamacalarda polise veya suçluya dönüştüğü polis oyun modudur. Oyuncunun atandığı takıma bağlı olarak, en sonsuz ve heyecan verici eğlenceye dalmışken daha fazla bonus almak için tüm hedefleri tamamlaması gerekir. Bu mod ayrıca 7/24 en canlı oyuncu topluluğunu oluşturmak için birçok yeni dönüşüm ve güncelleme ekler.

Car Parking Multiplayer, oyuncuların birçok heyecan verici aktiviteye katılırken herhangi bir arabayı sürmenin keyfini çıkarması için zengin potansiyel ve deneyime sahip bir oyundur. Her şeyden önce, insanların kendilerini gerçek dünyaya kaptırmak istemeleri durumunda uygun bir seçimdir, çoğu aktivite çeşitli hızlarda sürüş etrafında döner.

ÖZELLİKLERİ

  • İster çevrimdışı ister çevrimiçi oynanabilirlik olsun, sonsuz eğlence ve etkinliklerle dolu devasa bir dünyada tüm eğlenceyi keşfedin ve ortaya çıkarın.
  • Kontrollerde mutlak gerçekçiliğe sahip otantik ve ilham verici sürüş simülatörü ve olağanüstü özellikler ve geliştirmelerle etkileşim.
  • Sürmek ve özelleştirmek için 70’den fazla araba, hatta görünüm ve özelliklerde rafine ve pürüzsüz ayrıntılarla dolu.
  • Oyuncular için kapsamlı aktivitelere sahip komik ve eğlenceli çevrimiçi topluluk, etrafta dolaşırken arkadaşlarıyla en güzel anları yaşıyor.
  • Oyuncular için egzotik ve büyüleyici Police Chase oyun modu, büyük şehirde birden fazla kişiyi yüksek tempolu araba kovalamanın keyfini çıkarıyor.

What's new

Park etmekten daha fazlası: açık dünya çok oyunculu modu, araba ayarlama, serbest yürüyüş!
Binlerce oyuncu sizi bekliyor.

Video

Images

Download links

How to install Car Parking Multiplayer v4.8.9.1.13 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Car Parking Multiplayer v4.8.9.1.13 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *