Car Mechanic Simulator Para Hileli Mod Apk indir

18 2.1.65

Download
2.0/5 Votes: 788
Updated
4 Day Ago
Size
188.2 MB
Version
18 2.1.65
Requirements
Android
Downloads
422
Report this app

Description

Car Mechanic Simulator 21, oyuncunun bir araba tamircisi olarak hareket edeceği ve herhangi bir aracı tamir edeceği bir simülasyon oyunudur. Garajınızda pek çok araç türü olacak ve sizin işiniz onları yeni gibi yapmak ve etkileyici bir kâr elde etmek. Aynı zamanda oyun boyunca deneyiminiz her zaman değişecek çünkü yapabileceğiniz birçok şey ve farklı tasarımlara sahip birçok farklı tipte araba gözünüzün önünde belirecek.

ARAÇLARIN DETAYLI ONARIMLARI

Car Mechanic Simulator 21’de oyuncular, getirdiği ayrıntılar nedeniyle heyecan verici ama aynı derecede zorlu bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Bir garajın sahibi olacaksınız, bu nedenle işinizin garaja getirilen farklı arabaları tamir etmek olması tamamen anlaşılabilir. Aynı anda, motorun dışında ve içinde ve diğer bileşenlerde hasar görürler. Böylece zamanınızı yüksek kaliteli parçalar arayarak ve sorunlu olanları değiştirerek geçireceksiniz. Sorunlu bir aracı teşhis etme adımları genellikle aracın test sürüşünden kaynaklanır. Onu kullanacak ve yeşil ışıklarla gösterilen birçok kilometre taşını geçeceksiniz. Aynı zamanda, oyuncuların hızlı bir şekilde belirlemesi için geçilecek kilometre taşı sayısı ekranın sol tarafında olacaktır. Ayrıca tamamlandığında, o parçanın hasarını gösteren yüzde ve renk üzerinden aracın yaşadığı sorunların bir listesini göreceksiniz.

ARABALARI YENİ GİBİ YAPIN

Oyuncular, Car Mechanic Simulator 21’de çirkin bir görünümle garaja teslim edilen bir araba görecekler. Herhangi bir oyuncunun isteyeceği ilk iş, arabanın dışına yapışan kir tabakasını kaldırmaktır. Temizlikten sonra boya hasarı ve kaybı ortaya çıkacak ve bunlarla başa çıkacak araçlara sahip olacaksınız. Bu noktalar beyazlaştığında onarım sürecinin ilk adımını tamamladığınızı anlayacaksınız. Farklı dayanıklılık derecelerine sahip parçaları değiştirmeyi düşünmeniz gerektiğinden sonraki aşama daha zorlu olacaktır. Farklı görüntüleme modları ile birçok iç detayı net bir şekilde göreceksiniz. Spesifik olarak, birbiriyle ilişkili parçalara genel bir bakış göreceksiniz ve hasarlı kısımlar diğerlerinden daha belirgin hale gelecektir. Parçaların çoğunu değiştirdiyseniz ve hasarlı parçaları bulamıyorsanız Parçaları göster doğru seçimdir. Özelliği oldukça basit: onları görmenize yardımcı olmak için tüm araba parçalarını ayırmak. Sarı öğe, onarılması gereken bir parça olduğunu gösterir.

DENEYİMİNİZ İÇİN GENİŞ ARAÇ ÇEŞİTLERİ

Car Mechanic Simulator 21’de oyuncular, eski bir arabayı kaliteli bileşenlerle güzel bir arabaya dönüştürmenin keyfine varacaklar. Onarım işlemini tamamladıktan sonra son iş üzerini yeni boya ile kaplamak ve farkı hemen göreceksiniz. Tamir ettiğiniz arabalar özel fiyatlara satılacak ve parçaları satın aldıktan sonra kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır. Çeşitli araçları tamir edebilecek ve onlara yeni bir görünüm kazandırabileceksiniz.

ANA ÖZELLİKLER

Farklı ve merak uyandıran siparişler
Otomobil bileşenlerinin sökülmesi ve yeniden birleştirilmesi. Hasarlı bileşenleri atın ve yenileriyle değiştirin.
Gerçekçi bir otomobil için parçalar (ABS modülü, fren kaliperi, kampana silindiri, hava filtresi, kayış gergisi, kam dişlisi ve çok daha fazlası)
Hasarlı bileşenleri tespit etmek için araçlarınızı pistte test edin.
Tamir emirleri yeni bir oyun modudur. Bundan sonra her gün tamamlamanızı bekleyen üç müşteri onarım işi olacak. Arabayı test pistinde test etmek ve neyin düzeltilmesi gerektiğini belirlemek için 24 saatiniz var. Onarım işini bu süre içinde tamamladığınız sürece ödül almaya hak kazanırsınız.
Artık herhangi bir otomobili test pistinde sürerek test edebilirsiniz. Sürüş modeli, çeşitli farklı araç bozulma türlerini hesaba katar.

 

Images

Download links

How to install Car Mechanic Simulator 18 2.1.65 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Car Mechanic Simulator 18 2.1.65 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *