Call of Mini: Double Shot Para ve Güç Hileli Mod Apk indir

1.21

Download
3.0/5 Votes: 455
Updated
2 Day Ago
Size
7.8 MB
Version
1.21
Downloads
567
Report this app

Description

Triniti Interactive Studios kısa süre önce Call of Mini Double Shot adlı bir sonraki mobil oyununu piyasaya sürdü. Call of Mini oyun serisi listesindeki bir sonraki mobil çevrimiçi oyundur. Call of Mini Dino Hunter ve Call of Mini Infinity gibi daha önce çıkış yapan versiyonları ile Triniti Interactive Studios’u ünlü yapan oyun serisidir. Önceki bölümlerin aksine mobil oyun Call of Mini Double Shot, oyunculara çığır açan bir oyun deneyimi ve birçok ek özellik sunuyor. Taktik rol yapma unsurları ve ARPG oynanışıyla harmanlanmış bir TPS nişancısı olarak, oyunda yer alan oyuncular, diziye eklemek için savaşma yeteneğine sahip karakterleri işe alacaklar. Bu üyelerle oyuncular, şehri yok eden ve masum insanlara saldıran zombilerin kapsamlı savaşlarına adım atmak için kaçış biçiminden geçecekler. Her kahraman, silahlar ve özel becerilerle ilgili bir kariyere sahip olacak. Oyuncular bunu görünüşlerinden tanıyabilirler.

Genel bilgi

Çevrimiçi mobil oyun Call of Mini Double Shot’taki maçlar, oyuncuları silahlı çatışmalara götürecek. Bu maçlarda oyuncular, yüksek miktarda HP ve yüksek hasara sahip özel becerilerle tüm zombileri ve patron zombileri yok etmek için takımlarını kontrol etmiş olacaklar. Her düzeyde tamamlama, tamamlama süresi ve HP kaybı olmak üzere iki kriter aracılığıyla size maksimum üç yıldız verir. Oyunu tamamlamak için oyuncuların kolaydan zora doğru normal, kabus ve cehennem olmak üzere üç modu aşmaları gerekecek. Call of Mini Double Shot’ın diğer oyunlardan farkı, oyundaki savaşların RPG oyun türünün alışılagelmiş dövüş mekanizmasını takip etmesi. Spesifik olarak, oyuncular, gösterilen yönde hareket etmek ve saldırmak için karakterlerini kontrol etmek için iki sanal kaldıraç (çift çubuk) aracılığıyla bunları kullanacak.

Arka plan hikayesi

Dünya nüfusu artık aç ve soğukkanlı zombilerden oluşuyor. Kırılgan hayat, pandemi sonrası kalan insanların ellerinde. Bununla başa çıkmak için ne yapman gerekiyor? Farklı ürünlerden oluşan devasa bir cephaneliğe sahip olacaksınız. Size göz alıcı bir yıkım hissi veriyorlar. Oyunun başında sadece iki basit tabanca aşamasına sahipsiniz. Oyunun her farklı görevinde bunların kilidini açın. Geniş bir bağlam, çeşitli bir cephaneliğin yanı sıra zorluk seviyeleri, farklı irili ufaklı zombiler ile bu oyunla çok ilginç eğlence anları yaşayacaksınız. Gişe rekorları kıran diğer oyunlardan farklı olarak Call of Mini Double Shot, etkileyici ses ve patlama efektleriyle basit ama güzel bir şekilde parlatılmış grafiklerle size bir hafiflik hissi verir. Oyun sistemi basittir. Birkaç maç içinde tamamen manipüle edebilir ve savaşabilirsiniz.

Call of Mini Double Shot Nasıl Oynanır

Call of Mini Double Shot, mükemmel 3D görsel efektlere, tutkulu bir savaş alanına ve tam özellikli silah yükseltmelerine sahip bir zombi atış oyunudur. Kasabada yayılan garip bir virüs var. Kasabayı savunmak için arkadaşlarınızla yan yana savaşmak için makineli tüfek ve bazuka almanız gerekiyor. Call of Mini Double Shot’ta oyuncuların zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalmaları, yoldaşlarıyla yan yana savaşmaları, zombi dalgasına direnmeleri ve hayatta kalmaları gerekiyor. Oyunda dokuz seviye var. Her biri 500 zorluk seviyesi ile. Zorluğu giderek artan savaşlarla uğraşmanız gerekiyor ve bu tür atış oyunu, uzun soluklu bir ralli savaşından başka bir şey değil.

 

 

Video

Images

Download links

How to install Call of Mini: Double Shot 1.21 Para ve Güç Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Call of Mini: Double Shot 1.21 Para ve Güç Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *