Bubbu – My Virtual Pet v Para Hileli Mod APK Indir

1.108

Bubbu – My Virtual Pet Hileli Hileli Mod Apk indir - Bubbu – My Virtual Pet, bir kedinin evi yöneteceğiniz oyundur.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
12/31/2022
Size
97M
Version
1.108
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ARKADAŞ KEDİNİZLE BAĞLANIN

Bubbu, iyi yemek yemeyi seven, selfie çekmeyi seven ve arkadaşlarıyla dans eden bir kedidir. Onu yürüyüşe çıkararak, lezzetli yiyeceklerle besleyerek ve güzel giysiler alarak onunla bağlantı kurun. Sevimli kedinizi sahile, şehre bir geziye götürün… her günü eğlenceli ve mutlu hale getirin. Görevleri hızla tamamlayın, gerçek mobilya satın almak için para kazanın, güzel bir evi dekore edin ve harap olmuş evi büyük bir kedi malikanesine dönüştürün.

Pek çok cazip ödül almak için her gün çarkıfelek çevirin. Showroom’a götürebilir, kıyafet ve aksesuarlarını değiştirebilir ve istediğiniz stili verebilirsiniz. Ayrıca oyuncular, uygulama içi mağaza aracılığıyla para ödeyerek başka öğeler de satın alabilirler. Ayrıca, yorucu bir günün ardından sağlığına kavuşması için banyo yapmayı, beslemeyi, uyuması için ikna etmeyi unutmayın.

MUHTEŞEM EĞLENCE DAKİKALARI

Kedi Bubbu’yu şişmanlamak ve uygulamada mevcut oyunları oynayarak en iyi hayatın tadını çıkarmak için beslemek için para kazanın. Yayıncı, Balık Ninjası, Kedi Şarkı Söylüyor, Zıplayan Kedi gibi aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla heyecan verici oyun sunuyor… Süsleyin, en iyi sürüşler için bisikletin bakımını yapın, dalış yaparak, balık tutarak, şişman kedinin dünyasını keşfedin, yürüyüş,… Ağaca tırmanma seansları, meyve toplama, oyun oynama,…

Yiyeceklerle ilgilenen, her gün inekleri sağan, kedinin evini daha yeni dekore eden, kedinizi onunla ilgilenmesi için ağırlayan bir çiftçi olun. Ayrıca oyuncular, harika bir dünyanın tadını çıkarmak, oyunun getirdiği yatıştırıcı sesi dinlemek, kendilerini bu şişman kedinin geniş dünyasına kaptırmak için bu ve gece arasındaki modu da değiştirebilirler. Lütfen onları gerçek bir kedi gibi sevin ve ilgilenin.

BİR ÇOK EĞLENCELİ AKTİVİTE YÜKÜ DENEYİMİ

Bubbu’nun dünyası eğlenceli eğlenceler ve büyüleyici evcil hayvan aktiviteleriyle dolu. Muhteşem bir kedi sarayına dönüştürmek için Bubbu’nun evini özelleştirin. Gerçek bir çiftçiyseniz, bahçenizde taze sebzeler yetiştirebilir ve her gün bir inek sağabilirsiniz. Çekici aracınızı özelleştirerek dağlık bir tırmanışa hazırlanın.

Sahilde balık tutmaya veya tüplü dalışa gidin. Gezegeninizi uzaylı saldırılarından korumak için şehre ve hatta uzaya seyahat edebilirsiniz. Basketbol ve futbol oynayın, deniz kayalıklarında seyahat edin ve ağaca tırmanın. Gece ve gündüz arasında geçiş yapmaya çalışın ve doğanın seslerini dinleyin.

HERKESE UYAR

Oyun, kullanıcı gizliliği koruma yasaları sağlamıştır. Tamamen ücretsizdir, özellikle çocuklar için her yaşa uygundur, çocukları yepyeni bir dünyayla tanıştırır. Bu oyun, stresli çalışma saatlerinin ardından rahatlamanıza ve eğlenmenize yardımcı olur. Özellikle kedi sahibi olmak isteyip de onlar için temizlik yapmaktan korkanlar için uygundur. Gerçek bir kedi yetiştirmektense paradan ve zamandan tasarruf edin.

Sanal şişman kedi herkese yenilik getirir ve sadece sanal bir kedi değil, aynı zamanda size her zaman eşlik eden bir arkadaştır. Hastalanmasına, hastalanmasına veya aç kalmasına izin vermeyin, çünkü bu çok korkunç. Her zaman mutlu olmasına izin ver, en mutlu.

What's new

Bir kedi aşığısınız ve sevimli bir kedi sahibi olmak istiyorsunuz ama gerçek bir kedi yetiştirmeye gücünüz yetmiyor, o halde Bubbu – My Virtual Pet Cat oyununa gelin; memnun kalacaksın Hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan dileğinizi alın. Oyun size sevimli bir sanal kedi sunuyor; senin görevin onunla ilgilenmek, onu dünyanın en mutlu kedisine dönüştürmek.

Video

Images

Download links

How to install Bubbu – My Virtual Pet v1.108 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Bubbu – My Virtual Pet v1.108 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *