Brawl Stars Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod APK Indir

v47.200

Brawl Stars, MOBA 3v3 konseptlerinden ve daha fazlasından ilham alan tonlarca heyecan verici oyun modu içeren bir takım oyunu aksiyon dövüş oyunudur. Ayrıca, oynanışı veya insanların eğlencesini çeşitlendirmek için sürekli olarak yeni fikirlerin ve oyun modlarının tanıtılmasına katkıda bulunan geniş ve sağlam bir oyuncu topluluğuna sahiptir. Her şeyden önce, oyuncuların üçlü bir takımda arkadaşlarıyla şiddetli ve heyecan verici savaşların tadını çıkarması için mükemmel bir seçimdir.
Download APK
4.5/5 Votes: 570
Updated
1/3/2023
Size
208M
Version
v47.200
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

EKSİK VE HEYECAN VERİCİ OYUN

Brawl Stars’ın oynanışı, her maçın eğlencenin doruk noktası olması için dövüşçülerin mükemmel temposunu ve dengesini vurgular. Oyun 3’e 3 MOBA konseptini takip etse de, heyecanı ve mizahı zamanla veya oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak artıyor. Hepsinden iyisi, bu heyecan, oyuncular arkadaşlarıyla birlikte savaştığında ve böylece ateşli kombolarla sayısız unutulmaz ve kahramanca an gerçekleştirdiğinde büyük ölçüde artırılabilir.

ÇEŞİTLİ BENZERSİZ OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği, oyuncuları diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak herhangi bir aktiviteye veya eğlenceye çeken bir vurgudur. Gelecekte, geliştiricinin sonsuz fikirleri ve yaratıcılığı, her kavgacı için en heyecan verici ve benzersiz oyun modlarını veya etkinliklerini sunacaktır. Oyun modlarının içeriği de oyunun popüler kurallarına göre sürekli değişecek ve ödül sisteminde sürekli olarak yeni olanaklar ve daha fazlasını açacaktır.

SEÇİLECEK İYİ DENGELİ Dövüşçü

Brawler sistemi ve özellikleri, Brawl Stars’ı benzersiz ve çekici kılıyor, çünkü oyuncular pek çok stilde savaşmak için pek çok seçeneğe sahip olacak. Her Dövüşçünün becerileri, menzili ve dövüş temposu çeşitlidir, ancak her şey dengelidir ve en iyi performans için takım arkadaşlarının mükemmel koordinasyonunu gerektirir. Sadece bu da değil, ekstra oyun modları, Brawlers’ın tüm özelliklerini önemli ölçüde değiştirecek.

REKABETÇİ MODDA ZAFERE TIRMANIN

Oyuncular ciddileşmek ve daha fazla ödül veya deneyim kazanmak istiyorsa, sıralama modu ekstra içeriktir. Orası ciddi Dövüşçülerle dolu ama yine de takım dövüşüne izin veriyor ama zorluk daha karmaşık ve daha katı kurallar var. Oyuncunun sıralama ilerlemesi de birçok farklı seviyeye ayrılmıştır ve kariyerlerinde yükseldikçe daha fazla ödül alacaklardır.

AKIŞKAN ANİMASYON VE EĞLENCELİ ETKİLER

Oynanıştaki muhteşem içerik ve özelliklerin yanı sıra, Brawl Stars aynı zamanda hoş 3D grafiklere sahiptir ve oyunun geneline mizah katar. Görsel efektler ve beceriler de benzersizdir ve her oyuncunun kıyafetine veya beceri uygulamasına göre değişir. Ayrıca, enfes grafik unsuru sayesinde, oyuncunun deneyimi ister sayısız şiddetli savaştan geçsin, ister muhteşem içeriklerden geçsin, mutlak ve canlandırıcıdır.

EKSTRA EĞLENCE İÇİN TASARIM HARİTALARI

Seviye tasarımı, oyuncuların topluluktaki herkese daha fazla eğlence yaratması ve getirmesi için yeni olanaklar açacak. Neyse ki, harita tasarım sisteminde ustalaşması hızlı ve kolaydır. Oyunda herkesin başvurabileceği veya arkadaşlarıyla eğlenmek için yeni seviyeler indirebileceği ayrı bir kategorisi vardır. Ancak özel haritalar sadece antrenman maçlarında geçerli olabilirken, resmi maçlar tamamen farklı.

Brawl Stars, içeriği samimi ve basit olduğu için en eğlenceli ve heyecan verici MOBA oyunlarından biridir. Aynı zamanda takım oyununa da odaklanır, bu nedenle hemen hemen her oyun modu veya içeriği, oyuncuların arkadaşlarıyla ve daha fazlasını keşfetmesine olanak tanır.

OYUNUN ARTIK 7 FARKLI MODU VAR

 • Gem Grab (3v3): Rakip takımı düşün. On mücevherle kazanın ama parçalanıp onları kaybedin.
 • Hesaplaşma (Tekli/Çiftli): Kavgacı güçlendirmelerini toplayın. Gelmiş geçmiş en gürültülü battle royale oyununda ayakta kalan son Kavgacı olun. Hepimiz birimiz için!
 • Dövüş Topu (3v3): Yeni Bir Dövüş! Diğer takımdan önce iki gol atın. Burada kırmızı kart yok.
 • Bounty (3v3): Yıldız kazanmak için rakipleri öldürün ama öldürülmeyin. En çok yıldıza sahip takım kazanır!
 • Soygun (3v3): Rakiplerinize saldırırken takımınızın kasasını koruyun. Düşmanın servetine gitmek için haritada gezinmeniz en iyisi olacaktır.
 • Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli PvE ve PvP oyun türleri.
 • Şampiyona Mücadelesi: Brawl Stars esporlarına katılmaya hak kazanın!

ANA ÖZELLİKLER

 • İnternette canlı yayınlanan dünyanın her yerinden oyunculara karşı 3v3 savaşlara katılın.
 • Mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış, hızlı ve yoğun bir çok oyunculu battle royale modu.
 • Oyunda ilerledikçe, her birinin kendine özgü saldırısı ve Süper yeteneği olan yeni, güçlü Dövüşçülerin kilidini açabilecek ve toplayabileceksiniz.
 • Günlük güncellemeler, yeni etkinliklerin ve oyun türlerinin eklenmesini içerir.
 • Tek başınıza veya bir grup arkadaşınızla savaşma seçeneğiniz var.
 • Hem küresel hem de yerel düzeylerde liderlik tablolarının zirvesine çıkma potansiyeline sahipsiniz.
 • Ticaret tavsiyesi vermek ve diğer oyuncularla savaşa katılmak için kendi Kulübünüze katılabilir veya kendi
 • Kulübünüzü kurabilirsiniz.
 • Yeni görünümlerin kilidini açmak, Dövüşçülerinizin görünümünü kişiselleştirmenizi sağlar.
 • Oyuncular tarafından geliştirilen haritalar, fethedilmesi gereken yeni ve zorlu bir manzara sunuyor.

What's new

Mobil cihazlar için yapılmış hızlı tempolu 3'e 3 çok oyunculu ve battle royale! Üç dakikadan kısa sürede çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayın. Güçlü Süper yetenekler, Yıldız Güçleri ve Aygıtlar ile düzinelerce Savaşçının kilidini açın ve yükseltin! Öne çıkmak ve gösteriş yapmak için benzersiz görünümler toplayın. Brawliverse'teki çeşitli gizemli konumlarda savaşın!

Video

Images

Download links

How to install Brawl Stars v47.200 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Brawl Stars v47.200 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *