BombSquad APK Free Download

v1.7.5

BombSquad APK (Unlocked) is a fierce arena for bombers. Pick up your bomb bag, eliminate your opponents and win the fight.
Download APK
4.5/5 Votes: 510
Updated
12/29/2022
Size
63.1 MB
Version
v1.7.5
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BombSquad hakkında tanıtın

BombSquad, Eric Froemling tarafından geliştirilmiş eğlenceli bir aksiyon oyunudur. 2011’in sonundan bu yana yaklaşık 10 yıllık geliştirmenin ardından oyun birçok yeni atılım yaptı. Grafikler daha keskin geliştirildi, bu arada özellikler eklendi ve oynanışı çok daha çeşitli hale getirdi.

Bomba ustası ol

BombSquad’daki oynanış mekanizması Bomber Friends’e oldukça benziyor. İçinde karakterlerin tek silahı bombadır. İnsanlar, puan kazanmak için rakibe saldırmak ve ortadan kaldırmak için bombalar kullanacakBombSquad oynanışına genel bakış, çevrimiçi ve çevrimdışı olmak üzere deneyimleyebileceğiniz iki mod vardır. Çoğunlukla, kurallar kazanmak için düşmanları öldürerek puan almakla ilgilidir. Oyun seviyesi başladığında kurallar duyurulacaktır.

BombSquad geliştirme aşamasındadır

Geçmişe kıyasla, BombSquad’in çevrimdışı modda çok belirgin bir iyileştirmesi var, bu da oyunun yapay zekasının çok daha akıllı hale gelmesi. Sadece sayı olarak ezici değiller, aynı zamanda düzeni ve stratejiyi de öğreniyorlar. Bazen yapay zekanın ekip çalışmasının çok yüksek olduğunu göreceksiniz. Hatta bir üye gol atmanı engellemek için intihar etmeye bile hazır. Bu nedenle, bu oyunda AI düşmanlarına karşı öznel olmamalısınız.

Seçebileceğiniz birçok mod

BombSquad’de Capture the Flag, King of the Hill, Bomber Hockey ve Epic Slow Motion Elimination dahil olmak üzere bir ton mini oyun vardır. Tekli, kooperatif veya takım savaşı modunu seçmenize bağlı olarak, sistem eşleşen mini oyunları düzenleyerek bir dizi oyun ve ilgili kurallar oluşturacaktır.

Android için BombSquad APK’sını indirin

BombSquad, Google Play’de bulabileceğiniz harika bir bombalama oyunudur. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda mod ve özelleştirme var. BombSquad ayrıca harici cihazları (monitörler, kontrolörler) destekler ve diğer oyuncularla bağlantı kurmayı destekler. Yani, sıkıcı zamanları unutun. Bu oyun size harika rahatlama anları getirecek. Arkadaşlarınızı eğlenceli bomba savaşlarına katılmaya davet etmeyi unutmayın!

What's new

Blow up your friends in mini-games ranging from capture-the-flag to hockey! Featuring 8 player local/networked multiplayer, gratuitous explosions, advanced ragdoll face-plant physics, pirates, ninjas, barbarians, insane chefs, and more.

Video

Images

Download links

How to install BombSquad APK Free Download v1.7.5 APK?

1. Tap the downloaded BombSquad APK Free Download v1.7.5 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *