Bloons TD 6 v Para Hileli Mod APK Indir

34.3

Balonların harika bir şaheseri geri döndü ve bugün tüm oyun neslini çılgına çevirdi, Bloons TD 6'dan başkası değil. Görünüşe göre bu oyun serisi herkes için çok tanıdık ve içeriği ve görüntüleri - oyun modu - ile ünlü. Özünde bu, Ninja Kiwi tarafından yaratılan ve oyunculara mevcut en etkileyici ve en iyi seviyeleri sunan bir 3D kule savunma oyunudur. Burada, eğlenceli ve hızlı tempolu savaşlara hayran kalacaksınız.
Download APK
4.5/5 Votes: 534
Updated
1/3/2023
Size
55M
Version
34.3
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KOLAY ŞEHİR SAVUNMA OYUNU 3D

Ninjia Kiwi ailesi, oyunları daha da başarılı hale getirmek için devam etmek için tamamen yeni bir görünümle Bloons T 6’yı piyasaya sürdü. Oyuncular, çeşitli farklı düşmanlarla taktiksel savaşlara girerler. Burada oyun, size yeni bir makyajla süper üst düzey 3D kule savunmaları tasarladı. Bu nedenle, muhteşem maymun kulelerinin kombinasyonlarından mükemmel bir savunma oluşturacak olan sizsiniz. Oyuna gelen oyuncuların diğer oyunlar gibi yoğun bir şekilde odaklanmalarına gerek yoktur. Taktiklerinizin çoğu, liderliğinizden en iyi şekilde yararlanmanın anahtarıdır. Bu güçlü balon ordusuyla yüzleşmeye hazır mısınız?

ARKADAŞLARLA FARKLI SAVUNMA MODLARI OYNA

Bloons TD 6, oyunculara rakip maymunlara karşı stratejik oyun becerilerini test etmeleri için çeşitli oyun modları sunar. Oyun modlarının çoğu, savaşlarda kullanmanıza izin verir. Bununla birlikte, her oyun modu size meydan okuyacak benzersiz oyun değiştiren işlevlerle gelecek. Saldırı modu, Bloons’a karşı kule savunmaları inşa ederken ve daha fazla güç kazanırken topyekün bir savaş olacak. Savunma modu ile, rakiplerinize karşı son savunmaları kurarak onları geride bırakmaya çalışırken, bu maymunun son maçıdır. Bu evrendeki yeni savaşçılar, nihai atari oyunuyla size en üst seviyeleri getirecek.

FARKLI YENİ HARİTA, KULE VE YÜKSELTME

Oyun size 49 tür orijinal harita ve bazılarında seviyenizi test etmek için yeni özel savaşlarda görüş hattını engelleyebilen 3B nesneler sağladığından Bloons’a yönelik her saldırı asla durmuyor gibi görünüyor. Druid ve Alchemist olmak üzere 2 yeni kule tipi dahil olmak üzere 21’den fazla maymun kulesi sağlanmıştır. Oyuncular, Bloons’u yok etmeyi ve mükemmel savunmayı inşa etmeyi öğrenmek için haritalara güvenecekler. Sadece bu da değil, Bloons TD 6’da imparatorluğunuzu korumak için o renkli balonları patlatacaksınız. Ancak oyuncular, Balonlarını harika çıkartmalarla da özelleştirebilirler. Göz alıcı ve canlı bir maymun kulesi oluşturmak için efektler ve birçok görünüm de yükseltildi.

KOMPLE ODA BLOON ÖNLEME

Bloons TD 6’da kurallar çoğunlukla standart kule savunma oyunu türünün özelliklerine uygundur. Oyunun temel amacı, hedeflerini tamamlayamamaları için bu topları durdurmanın yollarını bulmanız gerektiğidir. Öncelikle maymunlara eşdeğer kendi garip makinelerinizi seçin ve dikkatlice harita üzerine yerleştirin ve o baloncukların saldırısına karşı top ve dart atın. Ancak, ne kadar çok balon yok ederseniz, makine öğelerinizi yükseltmek için o kadar çok para alacaksınız. Bunda, insanların her maymun kulesini yalnızca 3 parçaya sahip olduklarında yükseltmelerine izin verilir ve son bölümün kilidi ancak nitelikli olduğunuzda açılabilir.

KAHRAMAN SİSTEMİ

Bloons TD 6, oyunculara son derece canlı ve ideal bir oyun deneyimi sunar. Her seviyede renkli baloncuklarla savaşmak için kullanabileceğiniz 11 benzersiz ve güçlü maymun olacak. Öne çıkan 20’den fazla seviye ile, her kahraman için iki baloncuk yeteneğini harekete geçirirsiniz. Sadece bu da değil, aynı zamanda her kahramanın gücü ve sinerjisi etrafında yeni oyun stratejileri oluşturuyorsunuz. Görünümler ve oyun içi seslendirmeler, nasıl oynayacağınızı özelleştirmenize izin vermek için açılabilir. Oyuncular, daha fazla harita kazanmak ve daha fazla deneyim zirvesi elde etmek için oyunun sonunda güç kazanacaklar.

NİHAİ GÜNCELLEME VERSİYONUNDA NELER MUHTEŞEM?

Her zamanki gibi, sadece üç olan oyun piyasaya çıktığında 20 seviyeydi ama şimdi keyfini çıkarmanız için 40 seviyeye yükseltildi. Genellikle her seviyenin farklı zorlukları olacaktır ve oyun modları da farklıdır. Oyun, 3B kuleleri tasarımdaki diğer 2B öğelerle birleştirerek size daha akıcı bir genel bakış sunar. Oyuncular, çevrimdışı tek oyuncu moduyla her zaman, her yerde oynayabilir. Oyuncular Purple, Fortified veya görünmez B.A.D. gibi yeni balon düşmanlarıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Oyun, yeni güncelleme ve 11 yeni başarımla Trophy Store’da 18 yeni öğeyi yükseltti. Sadece bu da değil, oyuncular yeni Uzman haritasındaki en yeni kahramanla ruhsal potansiyellerini de keşfedebilirler. Oyun, size daha iyi bir oyun deneyimi sağlayan Odyssey gezisi başlatma hatasını yükseltti ve düzeltti.

What's new

On yılı aşkın bir süredir kule savunma soyağacı ve lansmanından bu yana 30'dan fazla büyük güncelleme, Bloons TD 6'yı mevcut en iyi kule savunma oyunu yapıyor! Karmaşık Maymun ve Bloons dengelemesi, güçlü Maymun Kuleleri, benzersiz Kahramanlar, zorlu ve zorlu haritalar ve modlar ve oyuncu dereceli İçerik Tarayıcı ile Bloons TD 6, piyasadaki en büyük ve en derin kule savunma oyunudur.

Video

Images

Download links

How to install Bloons TD 6 v34.3 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Bloons TD 6 v34.3 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *