Blocky Highway v Para Hileli Mod APK Indir

1.2.4

En iyi yarışçıların farklı arazilerde yeteneklerini sergiledikleri Blocky Highway pistine hoş geldiniz. Oyuncular, oyunun verdiği engelleri aşarak maksimum hızda sürüş yaparak becerikli sürüş becerilerini gösterebilecekler. Oyuncuların kalplerini kanatacak bir oyun çünkü geçtiğiniz yollar gerçekten kolay değil.
Download APK
4.5/5 Votes: 562
Updated
1/9/2023
Size
15M
Version
1.2.4
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

OYUNDA ELİNİZİ DENEYEBİLECEĞİNİZ BİRÇOK ARAÇ VAR

Blocky Highway’de 55’e kadar farklı araç türü bulunur, böylece oyuncular çoğu koşulda sürmek için en uygun türü özgürce seçebilirler. Oyunda farklı araçlar, tekneler, gemiler var… böylece oyuncular araziyi en iyi şekilde aşabilir. Bu araçları başka sorunlar yaşamadan sorunsuz bir şekilde kontrol etmek için sahip olduğunuz tüm becerileri kullanın.

Farklı araçları seviyorsanız bu oyunu görmezden gelemezsiniz. Her araç türü size farklı deneyimler yaşatacak; farklı araç türlerini deneyin. Çok çeşitli araçlarla, oyuncuları bu tür araçları fethetmeye, engellerin üstesinden gelebilmek için ustaca ustalaşmaya ve kontrol etmeye teşvik eder.

TAHMİNSİZ ÇARPIŞMALARDAN KAÇINMAK İÇİN ARACINIZI İYİ KONTROL EDİN

Blocky Highway’e geldiğinizde, mümkün olan en yüksek hızda sürüyor olacaksınız; oyunculara aşırı bir ferahlık hissi verir. Yüksek hızda sürmek, turu ayrılan sürede tamamlamanıza yardımcı olur, ancak aynı zamanda sizi olası çarpışma tehlikesine de sokar, bu nedenle hem fren yaparak hem de gerektiğinde yavaşlayarak aracınızı makul ölçüde kontrol edin.

Ek olarak, iyi bir kontrol, engellerin üzerinden kolayca sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Oyuncuların, pisti fethetmek için güzel virajlar oluşturmak için araçlarını sorunsuz bir şekilde nasıl hareket ettireceklerini bilmeleri gerekir. Bu oyundaki engeller çoktur, bu nedenle oyuncuların pistteki diğer arabalarla çarpışmalarına izin vermeyerek araçlarında ustalaşmaları gerekir.

ARABA KOLEKSİYONUNUZU ZENGİNLEŞTİRİN

Blocky Highway’de çok fazla araç olabilir ama hepsi size göre değil. Arabaların kilidini açma hakkına sahip olmak için seviyeleri geçmeniz gerekiyor. Açtığınız her araba, sürüş becerilerinizi işaretleyecek, araba sınıfınızı o kadar iyi gösterecektir. Oyuncuların pisti fethetme yolunda hizmet etmeye devam edebilmek için çok sayıda araba toplaması gerekir.

Ayrıca oyuncular, araç koleksiyonlarını zenginleştirmek için yeni arabalar satın alarak araçlarını yükseltmek için çok para kazanabilirler. Oyunun sunduğu görevi tamamlayabilmek için elinizde en az 11 arabalık bir koleksiyona sahip olmanız gerekiyor. Ancak araba tutkunları için 11 sayısı yeterli değil; daha fazla olabilir. İstediğiniz koleksiyonu almaya çalışın.

THE WEATHER CAN MAKE DRIVING MORE DIFFICULT.

With Blocky Highway and the obstacles in the way, the weather is also what makes you uncomfortable. Rain, snow, storm, … all make your track more difficult and dangerous than ever, so this is the time for players to show off their driving skills. Drive fast but still be careful to pass this road.

This is a game with a graphic design that looks rough, but its racing stages are not like that; it requires players to have skilled, smooth driving and driving skills flexible to be able to conquer the track full of obstacles. Show everyone how good you are at driving all kinds of vehicles with this game.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Oyunda oyuncuların seçebileceği, arazilerine uygun, oyuncuların pisti hızlı bir şekilde geçmesine yardımcı olan çok sayıda araç var.
  • Oyuncular, oyunun sunduğu görevi tamamlayabilmek için 11 araçlık bir koleksiyona sahip olmalıdır.
  • Her yarışta pek çok engel var, bu yüzden içinden sıyrılarak geçebilmek için aracınızı iyi kontrol etmeniz gerekiyor.
  • Hava ve arazi, oyuncuların baş ağrısına neden olur çünkü neden olduğu zorluklar, yağmur, fırtına, kar vb. parkuru daha sıkıntılı hale getirebilir.
  • Oyun, oyuncuyu ayrılan sürede parkuru tamamlamaya zorlar, bu yüzden olabildiğince hızlı sürün.

What's new

Blocky Highway, trafikte yarışmak, trenlerden kaçınmak, araba toplamak ve en önemlisi eğlenmekle ilgili. Madeni para toplayın, yeni arabalar almak ve koleksiyonları tamamlamak için ödül kutuları açın!

Video

Images

Download links

How to install Blocky Highway v1.2.4 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Blocky Highway v1.2.4 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *