BitLife – Life Simulator v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

3.7.4

BitLife Mod APK, sizi kendi hayatınızın sorumluluğunu üstlenen ve mümkün olan en iyi kararları vermeye iten ilgi çekici bir yaşam simülatörüdür.
Download APK
4.5/5 Votes: 678
Updated
12/31/2022
Size
144M
Version
3.7.4
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YENİ BİR HAYATA BAŞLAMAK

Bu bölümde, oyuncuların yeni deneyimler yaşamasına yardımcı olan benzersiz yeni noktalar var. Doğumdan yetişkinliğe kadar bir insanı hayal etmeye hazır mısınız? Bir kişinin hayatındaki tüm olaylar telefonunuzda simüle edilir. Size yeni bir hayat veren tamamen yeni bir oyuna geliyor. Hayatınız için yeni bir başlangıç, karakteriniz bebeklik döneminde başlayacak. Anne baba, nasıl doğduğunuz, kardeş ilişkileri gibi bilgiler karakteriniz etrafında dönüyor. Bu karakter sizin istediğiniz gibi yaşayacak ve bu da hayatınızı yeniden kurmanız için düşünülmüş. Mutluluk ve sağlık düzeyiyle ilgili rastgele bir istatistik, karakterinizin doğum ve ölüm süreci boyunca sürekli olarak güncellenecektir. Karakterinizin ömrünü uzatmak istediğinizde ekranın ortasında görüntülenen Yaş düğmesine tıklayın.

 KARARLARINIZI VERİN

Her kahramanın zaman çizelgelerindeki eylemleri seçerek karakteriniz için olaylar dizisini yaratırsınız. BitLife – Life Simulator, karakteriniz için farklı aşamalarda bir dizi olay oluşturacaktır. Anneniz tarafından aşı olmanız kadar basit, oyun size annenizin elini ısırarak protesto etme seçeneği sunacak ya da itaatkar bir şekilde hareketsiz oturarak iyi bir çocuk olacaksınız.

Oyuncu, okula gitme yaşı olan 6 yaşına geldiğinde, bir öğrenci olarak, okuldaki birçok öğretmen ve arkadaşıyla etkileşim kurabilir. Ayrıca kulüplere, hayır kurumlarına vb. katılma seçeneğiniz de var. Oyun, kilometre taşları birçok insanın hayatı gibi olacak şekilde tasarlanacak. Liseye git ve sonra mezun ol. Bu aşamada ne yapmak istediğinize karar vereceksiniz. Üniversiteye gitmeyi ya da iş bulup askerliği yapmayı tercih ederek eğitiminize devam edebilirsiniz.

DAHA İYİ YAŞAMAK İÇİN SAĞLIKLI OLUN

BitLife’daki karakterinizin temel istatistiklerini göz önünde bulundurun – Yaşam Simülatörü Mutluluk, Sağlık, Zeka, Görünümdür. En çok dikkat etmeniz gereken Sağlık, iyi sağlıkla, yaşam aktivitelerine daha fazla katılımınız olacak. Görünüm faktörünü çok fazla önemsemeyin çünkü bu geleceğinizi etkilemez ve estetik operasyonlara gittiğinizde değişebilir. Birçok seçeneğiniz olmasına rağmen, her seçim farklı sonlar, hatta ölüm getirir.

KENDİNİZE GÜVENLİ BİR EKONOMİ KURMAK VE EVLENMEK İÇİN PARA KAZANIN

BitLife – Life Simulator’da çalışmaya karar vermenin yanı sıra, mali durumunuzu doğru bir şekilde nasıl kontrol edeceğinizi bilmeniz gerekir. Her kimseniz, mali durumunuzu iyi yönetmek için paranızı nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz. Gayrimenkule yatırım yapabilir, araba satın alabilir, şirket kurabilir ya da kumarhanelerde para harcayabilirsiniz. Tüm seçimleriniz daha sonra hayatınızı belirler. Menü çubuğunda bir Varlıklar kategorisi olacaktır ve burası, varlıklarınızı kontrol ettiğiniz yerdir.

Kariyeriniz geliştiğinde veya çıkacak kadar büyüdüğünüzde, etrafınızda flört edebileceğiniz birçok insan olacaktır. Çıkacak bir kızınız olduğunda, o kızla evleneceksiniz. Ancak, ailenizi mutlu etmek için seçenekleriniz de olacak. Bütün aileler huzurlu değildir. Evlendiğinizde bile bazı kızlar sizinle flört etmeye gelir. Bir ilişki yaşamaya veya aile hayatınıza sadık kalmaya karar vermek farklı yönlere gider.

BitLife – Life Simulator’da hayata daha geniş bir açıdan bakacaksınız. Oyuncular farklı sonlara giden farklı yollardan gidecekler. Sadece telefon ekranını kaydırarak bir kişinin büyüme sürecini bileceksiniz. Her gün daha iyi yaşamak için yeni bir başlangıç yapma konusunda kendinizi iyimser tutun.

What's new

BitLife – Life Simulator, bir kişinin anne karnından ölüme kadar tüm yaşamının sürecini simüle eden bir simülasyon oyunudur. Oyun, Candywriter, LLC stüdyosunun yapım ekibi tarafından geliştirildi. Simülasyon ve simülasyon oyunlarının hayranıysanız, bu kesinlikle benzer oyunlara aşina bir oyun stüdyosudur. Bu oyun, şirketin emülatör koleksiyonunun bir parçasıdır. Ancak bu oyun bir önceki oyunun aynısı veya benzeri olmayacak.

Video

Images

Download links

How to install BitLife - Life Simulator v3.7.4 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded BitLife - Life Simulator v3.7.4 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *