bhop pro v Para Hileli Mod APK Indir

2.2.4

bhop pro'ya katılarak bir müzik dehası ve eşsiz bir dans ustası olduğunuzu kanıtlayın. Bu, deneyimleyebileceğiniz en fantastik atlama simülasyon oyunudur. Gerçek bir usta gibi bhop dansları yapmak için karakterinizi kontrol edin. Daha fazla puan kazanmak için en iyi dans tekniklerini kullanarak çeşitli ortamlarda yarışın. Bu oyuna katılırken, dünyadaki her farklı oyuncuyla doğrudan rekabet edebilirsiniz. Yetenekli teknikleriyle zaferler getirdi ve listelerde zirveye ulaştı.
Download APK
4.4/5 Votes: 573
Updated
1/3/2023
Size
136M
Version
2.2.4
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

SAĞA SOLA DÖNME VEYA SENKRONİZASYON GİBİ PROFESYONEL TEKNİKLER YAPIN

Oyuncuların dans tutkusuna sahip olduklarını ve gerçekten de profesyonel bhop ustaları olduklarını kanıtlamaları gerekir. Bu oyuna gelirken bhop pro’da verilen tüm işlemlere aşina olmalısınız. Herhangi bir etkinlikte rekabet etmek ve kazanmak istiyorsanız, ilk şey profesyonel dans teknikleri uygulamanızdır. Sola, sağa dönme eylemi veya hatta eylemlerin homojenliği olabilir, tek bir istekle bunları harika tavşan dansları yapmak için tek bir atlamada başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz.

EN YÜKSEK PUANI ALDIĞINIZDA VE YENİ SEVİYELER AÇTIĞINIZDA KAZANIN

Oyuncular bhop pro’ya geldiklerinde zıplama yeteneklerini düzenli olarak test etmelidir. Nasıl ilerlediğinizi ve birçok güçlü rakibe karşı galip gelip gelmediğinizi görebilirsiniz. Yüksek puan almak için en iyi atlayışları yapmaya çalışın. Maksimum puanla kazandıktan sonra, çeşitli avantajlar elde edebileceksiniz. Bunlardan biri, farklı zorluklarla birçok yeni zorlu seviye açabilmenizdir. Yeni kapılar açmak için parkurda başarıyla tamamlanan görevler.

ATLAMA HIZINIZI ÖLÇÜDE YÖNETİN VE KONTROLÜ KAYBETMEDEN TUTUN

Zıplama yeteneğinizi düzenli olarak farklı şekillerde test etmelisiniz. Oyuncular, sınırı aşmamak için atlama hızlarını nasıl yöneteceklerini bilmelidir. Unutmayın, bunny hop tekniğini kesinlikle kullanabilirsiniz ve bunu uçaklarla birleştirdiğinizde daha da güzel olacaktır. Bu, oyuncunun daha hızlı hareket etmesine ve bitiş çizgisine gereken süreden önce ulaşmasına katkıda bulunacaktır. Ek olarak, hareketin yönetimi de kritiktir, havadaki hareketi kontrol ederek daha yumuşak hareket eder.

FARKLI KURALLAR VE KATILIMCILAR İLE ÇOKLU OYUN MODLARI SUNAR

Sadece tek bir zıplama oyununa katılıp birçok farklı aktiviteyi deneyimleyebilmeniz harika. bhop pro size çekici kurallar ve zorluklar içeren birçok mükemmel oyun modu getirdiğinde, gerçekten de her modda birçok farklı rekabetçi harita olacaktır. Hatta Deathrun modunda diğer oyuncularla kafa kafaya rekabet edebilirsiniz. Elbette hız modu gibi birkaç moddan bahsedilebilir. Rakiplerinizi yenmek için çeşitli mükemmel dövüş becerilerini kullanın.

ÇOKLU REKABET ORTAMI VE ÇEŞİTLİ DESTEKLEYİCİ HARİTALAR SAĞLAYACAK

Bu oyunu ilk deneyimlediğinizde, bir tavşan haritası alacaksınız ve meydan okuma resmi olarak oradan başlayacak. Oyuncuların görevleri tamamlamak için herhangi bir talimata ihtiyacı yoktur. Yalnızca zeka ve operasyon ustalığı ile zorlukları verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu oyun basit bir oynanışa sahiptir, ancak havada hareket ederken vücutta ustalaşmak zordur. Görevleri geçtikçe, farklı ortamlarla birçok zorlu seviye açacaksınız.

ÖDÜLLER ALIN VE ZIPLAMANIZI GELİŞTİRMEK İÇİN BİRÇOK ÖĞENİN KİLİDİNİ AÇIN

Elinizden gelenin en iyisini yapın ve rekabet etmek için en iyi hareketlerinizi kullanın. Düşmanlarınızı yenin ve kendinizi lider tablolarına koyun. Tamamladığınızda ve mükemmel sonuçlar aldığınızda, para ve çeşitli benzersiz hediyeler alabilirsiniz. Heyecan verici öğeler veya güçlendirmeler olabilir. Ve aslında, tüm bunlar oyuncuların kazanmasına yardımcı olur.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu atlama simülatöründe sola veya sağa dönerek benzersiz dans hareketleri gerçekleştirin, hatta başarılı bir atlama için bunları senkronize edin.
  • Yüksek bir puan aldığınızda parkur görevlerini mükemmel bir şekilde tamamlayın; sizin için büyük zorluklarla birçok zorlu seviyeyi açmanıza izin verir.
  • Zıplama becerilerinizi sık sık test edin, uçakla birleştiğinde hızı makul ölçüde artırın veya yarışma sırasında kontrolü kaybetmemek için hızı en iyi şekilde kontrol edin.
  • Oyuna bir tavşan haritasıyla başlayın, çeşitli ortamları kazanın ve kilidini açın, zıplamaya çalışın ve yarattığınız her eylemde ustalaşın.
  • Kazandığınızda benzersiz ödüller ve madeni paralar kazanın, en iyi tavşan zıplama güçlerini ve savaşmak için becerileri açmak için premium öğeleri kullanın.

What's new

Bhop pro ile fps modunda zıplayabilir ve tavşan zıplayabilirsiniz. Alacağınız puanlar ve sürelerle gerçekten bir bhop ustası olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Başarılı tavşan atlamaları yapabilmek için sürekli olarak sağa veya sola dönmeli ve aynı anda senkronize olarak zıplamalısınız. Bhop Pro, taşınabilir bir mobil bhop tarzı atlama oyunudur. Parkur görevleri yaparak yeni sıralamalar elde edebilirsiniz. Eğer gerçekten yapabilirsen, bir 'bhop pro' olacaksın.

Video

Images

Download links

How to install bhop pro v2.2.4 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded bhop pro v2.2.4 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *