BEYBLADE BURST v Para Hileli Mod APK Indir

10.5.2

BEYBLADE BURST, oyunculara canlı bir 3D ortamda Beyblade savaşlarının sayısız heyecan verici ve canlandırıcı anlarını yaşatacak. Oyunun harika yanı, oyuncunun her Beyblade'i doğrudan kontrol ederek herhangi bir rakibi hızla alt etmesine ve çok fazla zafer kazanmasına izin vermesidir. Bu enfes oyundaki her bir gizli özelliği veya mekanizmayı sürekli olarak keşfeden oyuncular için daha fazla potansiyel ve ilgi çekici içerik de açılacak.
Download APK
4.5/5 Votes: 544
Updated
1/4/2023
Size
411M
Version
10.5.2
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HEYECAN VERİCİ VE YÜKSEK HIZLI OYUN

BEYBLADE BURST’ta her oyuncunun oynadığı her maç, zafere karar verecek pek çok faktör olduğu için heyecanın ve gerilimin doruk noktasıdır. Hepsinden iyisi, oyuncular artık rakiplerini yere sermek veya dövüşün en önemli anlarından bazılarına kendilerini kaptırmak için Beyblade’lerini doğrudan kontrol edebilirler. Oyuncu ilerledikçe daha fazla içerik kademeli olarak ortaya çıkacak ve Beyblade savaşlarının görkeminin tadını çıkarmaları için oyunu daha potansiyel ve eğlenceli hale getirecek.

İLGİNÇ OYUN MODLARI

Oyuncular, her savaşın şiddetinin yanı sıra, arkadaşlarıyla oyun oynarken ek oyun modlarında eğlenebilirler. Bu oyun modları, daha az stresli olmalarına rağmen, oyuncular hedefleri diğer oyuncular gibi tamamlamaya odaklandığından daha eğlenceli ve yaratıcılık dolu. Ayrıca oyuncuların birbirleriyle dövüşmesi ve Beyblade becerilerini sergilemesi için mükemmel bir fırsat.

EŞSİZ KONTROL MEKANİZMASI

BEYBLADE BURST, diğer girişlere göre daha aktif olduğu için kontrol sisteminde birçok önemli farklılığa sahiptir. Oyuncular artık düşmanlarla başa çıkmak için Beyblade’in hareket yönünü doğrudan kontrol edebilir, ancak rakipleri sahanın dışına atmak için birçok taktik veya beceri gerekir. Kontrol mekanizması, oyuncuların Beyblade’in tüm potansiyelinden en iyi şekilde yararlanması için gerçekçi ve rafine fizik sistemlerini de uygular.

BEYBLADE’İNİZİ TOPLAYIN VE YÜKSELTİN

Oyuncular istatistiklerini çeşitlendirmek için her parçayı değiştirebildiğinden, yükseltme sisteminin tüm Beyblade’ler üzerinde büyük bir etkisi vardır. Yükseltmenin yanı sıra, eksiksiz bir Beyblade oluşturmak için birçok yeni Beyblade bulabilir ve parçaları birlikte değiştirebilirler. En etkileyici olanı, oyuncuların muhteşem arenalarda savaşırken etkinleştirebilecekleri pek çok özelliği veya özelliği içeren özel becerilerdir.

TURNUVADA DİĞER OYUNCULARA MEYDAN OKU

BEYBLADE BURST’teki turnuvalar, oyuncuların her savaşta diğer profesyonellerle tanışması için mükemmel bir fırsattır. İlerleme karmaşık olsa da, her seviyede oyuncuların savaş performanslarını geliştirmeleri veya artırmaları için karşılık gelen ödüller vardır. Turnuvayla ilgili birçok içerik, oyunculara ekstra eğlence katıyor ve hepsi farklı liglerden veya seviyelerden oyuncularla dolu.

BÜYÜLEYİCİ GRAFİK KALİTESİ

Canlı ve göz alıcı 3D görsel efektler ile yüksek teknoloji kullanıldığında oyundaki grafik kalitesi de üstün oluyor. Beyblade’lerin özel çarpışma anları, aynı zamanda, Beyblade’lerin sergilediği şiddeti ve gücü gösterirken oyuncunun deneyimini canlandırmak için canlandırıcı ve nefes kesicidir. Efektlerin yanı sıra ortamın tasarımı ve Beyblade’ler de oyuncunun deneyimini önemli ölçüde geliştirmek için çekici ve benzersizdir.

BEYBLADE BURST, oyunculara gerçek oyuncular arasındaki en şiddetli ve en heyecan verici savaşları sunmak için Beyblade ile ilgili birçok kavramı kullanır. Sadece bu da değil, her etkinlik veya meydan okumanın, oyuncuların savaş performanslarını yükseltmeleri veya geliştirmeleri ve daha yüksek seviyeli düşmanlarla yüzleşmeleri için birçok dolup taşan ödülü vardır.

What's new

BEYBLADE BURST RIVALS, BEYBLADE BURST için resmi hızlı tempolu 3'lü eşleştirme bulmaca savaş oyunudur!
Favori karakterinizi seçin, Master Blader olun ve BEYBLADE BURST turnuvalarına katılın! Sadık Avatarlarınızın yardımıyla nadir ve güçlü Beyler kullanın ve destansı savaşlarda SÖKÜN!
Bir Beyler cephaneliği toplayın ve onları yükseltin, nihai savaş için belirleyici bir avantaj sağlayan özel Bey tekniklerinin kilidini açın. Hangilerinde ustalaşacaksınız?
Rakiplerinizi yenmek için strateji kullanın ve Ring Out Finish, Survivor Finish ve epik Burst Finish için çabalayın

Video

Images

Download links

How to install BEYBLADE BURST v10.5.2 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded BEYBLADE BURST v10.5.2 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *