Best Fiends indir Free Download v

11.3.1

Baharı sınırlı süreli tekliflerimizle kutlayın Bu en çok oy alan ÜCRETSİZ bulmaca macerasını halihazırda oynayan 80.000.000'den fazla kişiye katılın! Minutia dünyasına girin ve sevimli karakterleri toplayın, seviyelerini yükseltin ve Sümüklüböcekleri yenin! 2.000'den fazla seviye ile saatlerce şeytani eğlencenin tadını çıkarın!HİKAYE
Download APK
4.4/5 Votes: 589
Updated
12/29/2022
Size
299 MB
Version
11.3.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ETKİLEYİCİ CADILAR BAYRAMI ETKİNLİKLERİNE KATILIN

Korku Gecesi ve Cadılar Bayramı Gizemi gibi Cadılar Bayramı sezonunda benzer temalı Best Fiends etkinlikleri bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu iki etkinlik biraz farklı bir oynanışa sahiptir ve etkileyici ödüller nedeniyle oyunculara heyecan getirir. Aynı zamanda oyuncuların bu seviyeye katılma motivasyonu, bu iki etkinlikle ilgili karakterleri almaktır. Tabii ki, zorluklar tamamlamanızı bekliyor ve sadece belirli bir süre sürüyor.

İSTİLACILARI KÖTÜRMEK İÇİN YOLCULUĞA KATIL

Best Fiends dünyası huzurun tadını çıkarıyor, ancak bu yabancılar uzayın çok uzaklarından geldikleri sürece uzun sürmeyecek. Bir göktaşı, ana karakterlerin yaşadığı Boom Dağı’na gitti ve sümüklü böcek ordusunu yıkıcı güce getirdi. Aynı zamanda önlerine çıkan her şeyi yok ederler ve yavaş yavaş dünyayı ele geçirmeye çalışırlar. Böylece siz ve Mount Boom arkadaşlarınız blokların gücüyle onlarla savaşacaksınız.

Oyuncuların bu oyunda deneyimlediği ana oyun, üçlü eşleştirme oyunudur. Üçlü eşleştirme birçok oyuncu arasında bu kadar popüler hale geldiğinden büyüleyici. Aynı zamanda, oyuncuların bir eşleştirme yapmak için değil, bir bağlantı oluşturmak için oyunda bir bloğu hareket ettireceklerinden emin olmaları gerekecek. Birbirine yakın elemanları birbirine bağlayacak ve oyun ekranı içerisinden bağlanma yöntemlerine hak kazanacaksınız.

Bu seviyeyi etkileyecek iki faktör, her seviyedeki gereksinimler ve gerçekleştirebileceğiniz hamle sayısıdır. Aynı zamanda her seviyenin farklı ihtiyaçları var ve bazen oyunun ana düşmanıyla karşılaşacaksınız. Bu düşmanlara ek hasar verebilecek karaktere karşılık gelen eşleştirme öğelerini toplayabilirsiniz. Karakterin elementiyle aynı türde olmayan elementler yine de saldırı gerçekleştirebilir ancak verdikleri hasar önemli değildir.

DÜŞMANLARLA SAVAŞMAK İÇİN FARKLI ARKADAŞLAR TOPLAYIN

Best Fiends alanında 5 farklı renge karşılık gelen konumlar olduğunu fark edeceksiniz. Böylece her pozisyon başka bir karakter tarafından işgal edilecek ve eşleştirdiğiniz renge iyi uyum sağlayacaktır. Taktik seçme konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmadan herhangi bir saldırıyı büyük hasarla gerçekleştirebilmeniz için herhangi bir beş boşluğu doldurabileceksiniz. Ayrıca belli bir seviyeyi tamamladığınızda yeni bir karakter çıkacak ve gözlerinizin önüne çıkacak.

Farklı özelliklere sahip birçok karakterle tanışacak ve hayranlık uyandıran bir görünüme sahip olacaksınız. Aynı zamanda bölümü tamamlamaya ve yeni karakterlerin kilidini açmaya devam edeceksiniz ancak bu oyuncu için uzun bir yolculuk olacak. Oyuncuların çözmeye çalışması için seviyelerin sayısı ve zorlukları zamanla artırılacaktır. Ek olarak, sınırlı ödüller almak için katılmanız gereken yeni etkinlikler her zaman olacaktır.

What's new

Best Fiends Hileli Mod Apk indir - Best Fiends, aynı renk ve cinsteki bitkileri birleştirerek ilerleyeceğini bir beceri oyunudur.

Video

Images

Download links

How to install Best Fiends indir Free Download v11.3.1 APK?

1. Tap the downloaded Best Fiends indir Free Download v11.3.1 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *