Benim Konuşan Tom’um v Para Hileli Mod APK Indir

7.3.1.2942

My Talking Tom, oyuncuların Tom adlı insan benzeri özelliklere sahip bir kediyle ilgileneceği bir oyundur. Fiziksel ve ruh hali istatistiklerine dikkat etmek için zaman ayıracaksınız. Oradan, ilgili görevleri tamamlayarak ve yeni öğelerin kilidini açarak bu istatistikleri sabit tutmaya çalışacaksınız. Ayrıca, görmezden gelemeyeceğiniz benzersiz ve değerli ödüllerle heyecan verici etkinlikler gerçekleşir.
Download APK
4.6/5 Votes: 536
Updated
1/1/2023
Size
106M
Version
7.3.1.2942
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
1B+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ETKİLEYİCİ HEDİYELER ALMAK İÇİN ETKİNLİĞE KATILIN

Benim Konuşan Tom’um’un yeni versiyonunda, Tom’la ilgilenme konulu heyecanlı oynanışın yanı sıra devam eden etkinliğe de katılabilirsiniz. Bu etkinlik ile kıyafet, mobilya ve daha fazlası gibi çeşitli eşyaların kilidini açma fırsatına sahip olacaksınız. Tabii ki, bu unsurların tümü Tom tarafından kullanılıyor ve hallediliyor. Bu nedenle, bu oyunun sadık hayranları olanlarınız için, kedi arkadaşınızla oynama ve ileride heyecan verici ödüller alma fırsatını kaçırmayın.

KEDİ TOM’UN EVLENDİRİLMESİ VE BAKIMI

Oyuncular My Talking Tom’u başlattığında, öne doğru taşınan bir karton kutu görecekler. İçeride bir kedi belirdi ve adı Tom’du. Oradan onunla ilgilenmek ve sahip olduğu istatistiklerle ilgilenmek sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Yani bir evcil hayvana benzer, ancak bir insana benzer bazı özelliklere sahiptir. Gerçekten de, onunla etkileşime geçtiğinizde ortaya çıkan birçok ilginç nokta olacaktır. Oyunun mekaniklerini anlamak için ilk öğretici ekranları deneyimleyeceksiniz.

Tom’un zaman içinde ihtiyaç duyacağı ihtiyaçlara karşılık gelen göstergeler olacak. Tom’un altında, talep göstergelerinin geri kalanına benzer daireler var. Ana rengi maksimum olduğunda yeşildir ve kırmızıya döndüğünde, bu faktörü artırmak için bir şeyler yapmanız gerektiğinin de bir işaretidir. Elbette sorunu çözmek her oyuncunun yapabileceği kadar basit ve düzenli bakımınızı sürdürmek sizin işiniz.

Tom sıkılırsa, onunla etkileşime geçebilir ve onu uygun şekilde okşayabilirsin. Tom’un açlığını gidermek için her zaman yiyecek olacak. Aynı zamanda, Tom’un ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için sahne banyoya geçecektir. Sonunda, Tom bir bebeğe benzer bir uyku çekecek ve sen de onun uyuyabilmesi için ışıkları manuel olarak kapatabileceksin. Bunları yaparken deneyim kazanacak ve Tom için yeni kostümlerin ve eşyaların kilidini açacaksınız.

DÜKKANDA BİRÇOK ŞEY SATIN ALIN VE MİNİ OYUNLAR OYNAYIN.

Benim Konuşan Tom’umda Tom için yiyecek ve kostüm satın alabilmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Oyunun başında alacağınız yiyecek miktarı oldukça sınırlı ve Tom’u her gün beslemeniz size yetmeyecektir. Böylece paranızı dükkandan yiyecek almak için kullanabilirsiniz ve yeni eşyaların kilidi açılır. Ayrıca, dükkanda Tom’un görünüşünü değiştirebileceğin gardıroplar gibi birçok ilginç eşya da olacak.

Oyundaki çeşitli eşyaların kilidini açmak için daha fazla para kazanmak istiyorsanız mini oyunlara katılmanız gerekecek. Mini oyunlara erişim düğmesi, Tom’un eğlence statüsüne yakın olacaktır. Bir liste görecek ve istediğiniz oyuna erişebileceksiniz. Bu oyunu deneyimlerken heyecan verici olan nokta, çok çeşitli türlerde deneyim yaşayacak olmanızdır. Yani bazen bu oyunları deneyimlerken para kazanma amacını unutabiliyorsunuz.

What's new

Konuşan Tom gerçekten konuşabilir
Toplanacak moda ve mobilya ürünleri
Mini oyunlar aksiyon, macera ve eğlence katar
Seyahat yerleri keşfedilmeyi bekliyor
Anılarla doldurulacak fotoğraf albümleri

Video

Images

Download links

How to install Benim Konuşan Tom'um v7.3.1.2942 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Benim Konuşan Tom'um v7.3.1.2942 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *