Benim Konuşan Angela’m v Para ve Elmas Hileli Mod APK Indir

6.2.0.3988

Sanal bir evcil hayvan bakımı oyunu artık oyuncular için çok garip değil ama yine de çekici yeni unsurları var: Konuşan Angela'm. Oyuncular, belirli bir süre boyunca devam eden etkinliklere katılabilir ve yeni öğeler toplamak için zaman harcayabilir. Ek olarak, etkileyici bir görünüme sahip bir kediye bakmak, size nazik ve unutulmaz bir eğlence zamanı sağlayacaktır. Sizi bekleyen bağımlılık yapıcı oynanışa sahip mini oyunları denemeyi unutmayın.
Download APK
4.5/5 Votes: 537
Updated
1/15/2023
Size
104M
Version
6.2.0.3988
Requirements
Android 5.0
Downloads
500M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YAZ GÜNÜ ETKİNLİĞİNİ DENEYİMLEYİN

Şimdiki zaman, herkesin hoşlandığı ilginç şeylerle boş günlerinin tadını çıkardığı yaz mevsimidir. Bu, sevimli kedinizle birçok heyecan verici aktiviteye gittiğinizde de bu oyunda ortaya çıkıyor. Spesifik olarak, yaz havasına uygun giysiler giymek veya fantastik ama aynı derecede zorlu bir deneyim getiren benzersiz mini oyunlardan geçmek gibi birçok şeyi deneyimleyebilirsiniz.

SEVGİLİ BİR KEDİYLE İLGİLENİN

My Talking Angela’yı başlatırken, oyuncular herkesin ilgisini çekeceği hayranlık uyandıran bir dünyaya girecekler. Aynı zamanda bir troleybüs getirildiğinde ilgilendiğiniz karakter de kısa bir süre sonra ortaya çıkacaktır. Oyuncular, tamamen etkileyici beyaz önlüklü bir kedi ve her kalbe dokunabilecek kelimeler görecekler: “Beni evcilleştirin lütfen.”

Yakında, bu oyunun içindeki mekaniği ve aktiviteleri deneyimlemeye başlayacaksınız. Bu oyundaki işlemler, dokunarak, kaydırarak veya sürükleyerek yapabileceğiniz zaman temeldir. Yani Angela’nın problemlerini, bu karakterle yapmanız gereken gerekli işlemlere karşılık gelen belirli sembollerle kareler içinde göreceksiniz. Ek olarak, karakterin ruh halini karenin rengi ve ilgili dizin aracılığıyla da ayırt edebilirsiniz.

BAKIMINI DOĞRU YAPIN

Kedinizin bir sorunu varsa, ilgili eylemi yapmanız gerekecektir. Böylece onunla ilgilenmek için zaman ayıracak ve onu daha güzel hale getirmek için ona çeşitli heyecan verici şeyler vereceksiniz. Oyun odasındayken bu, Angela ile etkileşim kurabileceğiniz zamandır. Spesifik olarak, karaktere hassas bir şekilde dokunmanız, karaktere bir rahatlık ve neşe duygusu da getirecektir; ardışık faaliyetler gerçekleştirerek yeni faaliyetler açacaksınız.

İlk bakım seansları öğretici bir oyun olarak görülebilir ve onlarla ilgilenmek ve zamanında yanıt vermek için zaman ayıracaksınız. Yemek yemek istiyorsa, sevdiği uygun yiyecekleri verin. Ayrıca kedinizin beyaz önlüğünün kararmasına izin vermeyeceksiniz ve onu hemen tuvalete götürmeniz gerekecek. Ayrıca Angela’nın onun yönlendirmesine göre dans oynamasına ve gerekli gördüğünde uyumasına da izin verebilirsiniz.

SEVİYE YÜKSELTİN VE DAHA FAZLA ÖĞENİN KİLİDİNİ AÇIN

Angela’nın oyuncu karşısında her zaman iyi ve güzel bir ruh hali içinde olmasına yardım etmenin yanı sıra bir diğer sebep; seviye atlamak için belirli bir miktarda deneyim alacaksınız. Seviye atlamak her zaman ilgilenmeniz gereken gerekli bir faktör olacaktır ve seviye atladığınızda ortaya çıkan bir seviye atlama sistemi olacaktır. Orada yeni bir seviyeye karşılık geldiğini göreceksiniz, tamamen beklenmedik bir hediye kutusu olacak ve içinde ne olduğunu bilmiyorsunuz. Açmanız gereken gerekli öğeler bunlar.

Karakterinizle ilgilenip onunla oynadığınızda, bazı etkinlikler My Talking Angela’da para kazanmanıza ve öğeler satın almanıza yardımcı olabilir. Bu öğeler, birçok farklı işlevle tamamen çeşitlidir ve bunlardan biri tamamen etkileyici kıyafetler olacaktır. Angela bir kedi kız, bu yüzden estetiğe odaklanmak her zaman bir zorunluluktur. Böylece, kilidini açtıktan ve ödeyecek kadar paranız olduktan sonra istediğinizi satın alabilirsiniz.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ MİNİ OYUN

Angela ile yapabileceğiniz günlük aktivitelere ek olarak oyuncular, oyunda yüksek puanlar almak için zaman harcayacağınız benzersiz bir mini oyun sistemi de bulurlar. Oradan, oyundaki performansınıza bağlı olarak ekstra para kazanabilirsiniz. My Talking Angela’da birçok oyun bir araya geldiğinde sıkılmayacağınız, bazen de belirli bir oynanışa ilgi duyacağınız söylenebilir.

Bu mini oyunlar, tek bir oyun türüne sarılmadığında tamamen etkileyicidir. Spesifik olarak, aynı renkteki öğeleri birbirine bağlayarak ortadan kaybolacağınız bulmaca seviyelerine katılabilirsiniz. Ayrıca klasik top atış oyunu da basit oynanışı ve bağımlılık yapan arayüzü ile gözlerinizin önünde belirecek. Bu mini oyunların sayısı sabit değildir çünkü birçok sürüm veya etkinlik aracılığıyla yeni bir oyun ortaya çıkar.

What's new

Konuşan Angela, zirveye ulaşmak için dans etmek ve şarkı söylemek için sabırsızlanan süper eğlenceli bir sanal yıldız. Oyuncular onun 3D dünyasındaki günlük aktivitelerle mutlu ve meşgul kalmasına yardımcı oluyor:
- Şık makyaj görünümleri
- Harika gardırop seçenekleri
- Süper tatlı aktiviteler

Video

Images

Download links

How to install Benim Konuşan Angela'm v6.2.0.3988 Para ve Elmas Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Benim Konuşan Angela'm v6.2.0.3988 Para ve Elmas Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *