Beat Blade: Dash Dance v Para Hileli Mod APK Indir

3.8.0

Beat Blade: Dash Dance, oyuncuların havalı bir görünüme sahip bir katana ile donatılmış kılıç ustalarına dönüşmesine ve zorlu müzik seviyelerinin üstesinden gelmesine yardımcı olur. Tehlikeli etkilere sahip engellerle gelen birçok blok görecekler. Aynı zamanda, zevk alabilecekleri şarkı sayısı, tür ve zorluk açısından tamamen farklı olacaktır; kılıç ustalarını donatabilecekleri silahların sayısını kesinlikle göz ardı edemezlerdi.
Download APK
4.3/5 Votes: 543
Updated
1/17/2023
Size
127M
Version
3.8.0
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MÜZİK DÜNYASINDA KILIÇ ADAMINA EŞLİK ETMEK

Beat Blade: Dash Dance’ta oyuncular, etkileyici bir müzik dünyasında hareket eden bir kılıç ustasını kontrol edecekler. Birçok sıcak şarkı çalındığında oyuncuya eğlence getirir ve oyuncu seviyenin son konumuna ulaşmaya çalışır. Aynı zamanda oyuncular bu oyunu deneyimlerken birçok zorluk ve deneyimle de karşılaşacaklar. Ayrıca, birçok farklı nesne için kontrol işlemi tamamen kolaydır.

Oynanışa yaklaştıkça, müzikal öğeler gözlerinin önüne geldiğinde müzikli oyunların bazı benzerliklerini bulabileceksiniz. Ayrıca bir kılıç ustası sürekli ileri doğru koşacak ve siz karakteri kontrol etmeye çalışıp öndeki hedeflere nişan alarak daha fazla puan kazanacaksınız. Karakteri istediğiniz konuma taşımak için sola veya sağa kaydırmanız gerekecek ve karakter otomatik olarak çalışacaktır.

YÜKSEK PUAN ALIN VE SEVİYEYİ İYİ TAMAMLAYIN

Beat Blade: Dash Dance’ta karakteri kontrol ettiğinizde, sürekli olarak ortaya çıkan farklı renklere sahip kare bloklar göreceksiniz. Bu kareler, oyuncuların puan kazanmak için kesecekleri unsurlar olacaktır. Aynı zamanda sayısı oldukça fazladır, bu nedenle seviye için en iyi sonuçları elde etmek için hiçbir unsurdan vazgeçmemeye çalışacaksınız. Kılıç ustası kareleri hızlı bir şekilde her kestiğinde ve özellikle bir dizi kare yan yana dizildiğinde kendinizi çekici hissedeceksiniz.

Oyunda her zaman ilerleme çubukları vardır ve bunların üzerinde ulaşmaya çalışacağınız mekikler olacaktır. Oyun sırasında kestiğiniz kombolara ve kare sayısına bağlı olarak, ilerleme çubuğu elmas yanana kadar sürekli olarak dolar. Bu, oyuncunun elde etmeye çalışacağı bir başarı olarak görülebilir ve ekranın tamamlanma düzeyini gösterir. Başarısız olursanız, o seviyenin başından itibaren baştan başlamak zorunda kalırsınız ve tehlikeli unsurlara karşı dikkatli olmalısınız.

Karelerle aynı anda ortaya çıkan birçok tehlikeli öğe vardır ve bunların şekli genellikle kesmeniz gereken karelerden farklı olacaktır. Onlara yapışmamaya ve gördüğünüz yarıkların arasında hareket etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda oyun ekranının zorluk seviyesine bağlı olarak engel sayısı da yoğun bir şekilde karşımıza çıkıyor ve bu da oyuncuların yüksek zorluk seviyelerinde başarısız olmasına sebep olacak faktör olacak.

KAÇIRMAYACAĞINIZ BİRÇOK ETKİLEYİCİ ŞARKI

Oyuncular Beat Blade: Dash Dance’ı deneyimlediklerinde, deneyimleyebilecekleri şarkı sayısıyla heyecanlanacaklar. Oyun, farklı temalara sahip birçok şarkı sunuyor ve zamanla bunların kilidini açmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda kolay, orta, zor ve diğerleri gibi farklı zorluk seviyeleri de bulacaksınız. Elbette oyuncunun bölümü iyi tamamlamak istiyorsa hızının ve reflekslerinin geliştirilmesi gerekecek.

Oyuncuların toplamaya çalışacakları ilginç bir nokta da kılıç ustasının sahip olduğu silah sayısı. Katana onun temel silahı ve kilidini açmanı bekleyen farklı tasarımlara sahip birçok silah modeli var. Aynı zamanda, oyuncular yeni bir silahı tutarken ve birçok farklı kareyi kesmek için bir kılıç ustasına dönüşürken oyun hissini değiştirebilirler. Ayrıca bazı silahlarda göz alıcı bir neon etkisi de bulunuyor.

Oyuncular bir kılıç ustasına dönüşecek ve etkileyici bir müzik dünyasına girecek:

  • Oyuncular, kareleri kesmesine ve kombolar kazanmasına yardımcı olmak için karakteri sola veya sağa kaydırarak kontrol edecek.
  • Oyun aşaması boyunca birçok kare blok, oyuncunun görmezden gelmemesi ve onlarla birlikte gelmesi gereken tehlikeli engeller olarak görünür.
  • Bloklar ve engeller, oyuncuların tanımasına yardımcı olan farklı özelliklere sahiptir ve şarkının hızı ve mücadelesi zorlu olacaktır.
  • Oyun, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için türlere göre çeşitli şarkılar sunar ve kolay, orta, zor vb. zorluk seviyelerini kapsar.
  • https://youtu.be/etXjD0aWO1sKılıç ustası, varsayılan silahı olan katana’yı kullanır ve onu donatmak için benzersiz tasarımlara sahip öğelerin kilidini açabilirsiniz.

What's new

Beat Blade, çarpıcı neon seviyeleri ve 2022'nin hit şarkılarını sunan heyecan verici bir müzik koşucu oyunudur. Karakteri kontrol etmek için tek baş parmağınızı kullanarak blokları kesebilir ve tuzaklardan kaçarak renkli yolun sonuna ulaşabilirsiniz.

Video

Images

Download links

How to install Beat Blade: Dash Dance v3.8.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Beat Blade: Dash Dance v3.8.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *