Beach Buggy Racing Sonsuz Para ve Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

2023.01.11

Download
4.0/5 Votes: 870
Updated
2 Day Ago
Size
85.5 MB
Version
2023.01.11
Requirements
Android
Downloads
234
Report this app

Description

Beach Buggy Racing, oyunculara etkileyici doğal yarış pistlerinde zorluklarla karşılaştıklarında heyecan verici deneyimler sunuyor. Oyuncular bitiş çizgisine hızlı bir şekilde koşmaya çalışacak ve yol boyunca kendilerini koruyabilecek veya başkalarını zorlaştırabilecek bazı öğeler alabilecekler. Aynı zamanda, zorlu patronlarla başa çıkabileceğiniz zaman yükseltmeler gereklidir.

ZORLU YARIŞLARI DENEYİMLEYİN

Beach Buggy Racing’de oyuncular, çeşitli rakiplerle karşılaşacakları kesinlikle büyüleyici yarış yerlerine seyahat edecekler. Oyuncular araba sürmenin ve kazanan olmanın yanı sıra becerileriyle diğer oyuncuların işini zorlaştırabilir. Bu, özellikle her konumun grafikleri tamamen çekici ve çeşitli olduğunda gözlerinizi alamadığınız bir yarış deneyimi olacaktır. Standart bir yarış pisti değil ama birçok unsuru olan bir kumsal olabilir. Bu oyundaki araba kontrolleri basit ve erişilebilir, bu nedenle oyuncuların mümkün olan en kısa sürede bu kontrollerde ustalaşması gerekecek. Diğer birçok oyuncuyla yarışacaklar ve elbette, kolayca öne geçmek için rakibini geride tutmak isteyen herkes. Ayrıca oyundaki ortam standart bir yarış pisti olmadığı için bu oyunda kazanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birçok engelle karşılaşacaksınız.

FARKLI ZORLUKLARLA YARIŞ

Eşsiz yarış yöntemi nedeniyle Beach Buggy Racing oynarken her oyuncu heyecan verici bir deneyim yaşar. Bu, pek çok farklı faktörden gelir ve bahsedilmesi gereken ilk faktör, parkurda alabileceğiniz öğelerdir. Özellikle, soru işaretli daireler olarak görünecekler ve yakında size bir öğe gönderilecek. Seviyenizi desteklemek için bu unsurları ne zaman kullanacağınıza karar verecek olan siz olacaksınız. Bu oyunda eşyalar, karakteri desteklemek veya diğer oyuncular için zorlaştırmak gibi ana kullanımlara sahiptir. Spesifik olarak, kontrol ettiğiniz karakter, diğer rakiplerin saldırılarına karşı bir koruma katmanı olarak olumlu etkiler alabilir. Bazı saldırılar diğer rakipleri etkileyebilir, yavaşlatabilir veya kontrolü zorlaştırabilir. Bu nedenle, görmezden gelemeyeceğiniz heyecan verici deneyimler getiriyor.

DÜŞMANLARLA SAVAŞMAK İÇİN YÜKSELTMELER YAPIN

Beach Buggy Racing’de güçlü rakiplerle karşılaştığınızda ve bunu geçemediğinizde, bazı yükseltmeler yapmalısınız. Bu yükseltmelerin tümü, her seviyede kazandığınız parayı kullanır ve dikkate almanız gereken birçok şey vardır. Her arabanın kendi statüsü vardır ve maça katılmak istediğiniz arabayı seçebileceksiniz. Aynı zamanda oyunda kullanabileceğiniz elementlerin powerup verimini de arttırabilirsiniz. Bir diğer ilginç nokta da, yeni açtığınız başka bir karakterle sürücüyü değiştirebiliyor olmanız. Bu değişim sadece sürüş deneyimini değil sahip oldukları becerileri de değiştiriyor. Spesifik olarak, her karakterin istediğiniz zaman etkinleştirebileceğiniz bir yeteneği vardır ve elbette kullanımının bir sınırı olacaktır. Böylece oyun tarzınıza uygun olan ve bazı zor durumlarda belirli bir avantaj oluşturan karakteri seçeceksiniz. Oyuncular, pek çok öngörülemeyen faktörle heyecan verici parkurlarda diğer oyuncularla yarışacak ve kazanan olacak.
Yarış sırasında beklenmedik eşyalar ortaya çıkabilir ve bunları istediğiniz zaman alıp kullanabilirsiniz. Bu unsurların etkileri sizi korumaktan diğer oyuncuların işini zorlaştırmaya kadar tamamen çeşitlidir ve boss yarışları için uygundur. Zamanla oyunda çok para kazanabilir ve bunu arabanızı yükseltmek ve güçlendirmelerin verimliliğini artırmak için kullanabilirsiniz.
Sürücüler size kaçırılmaması gereken bir deneyim yaşatacak ve rakiplerinize karşı size avantaj sağlayabilecek etkileyici becerilere sahipler.

 

Video

Images

Download links

How to install Beach Buggy Racing 2023.01.11 Sonsuz Para ve Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Beach Buggy Racing 2023.01.11 Sonsuz Para ve Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *