Bad Piggies HD v Sonsuz Güçlendiriciler Hileli Mod APK Indir

2.4.3297

Bad Piggies HD, büyük amcaların gerçek aşka, yani yumurtalara kavuşmalarına yardımcı olmak için bir insana dönüştüğünüz benzersiz bir oyundur. Çekici ulaşım araçları tasarlamak için yüzlerce benzersiz silahın ortaya çıkmasıyla yarışı her zamankinden daha heyecanlı hale getirmek için doğaüstü bir yeteneğe sahipsiniz. Amaç, makinenizin parçalara ayrılmasını ve uçuruma düşmesini engellemeye çalışmaktır.
Download APK
4.4/5 Votes: 536
Updated
1/12/2023
Size
72M
Version
2.4.3297
Requirements
Android 5.0
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

EL PORKADO’YA GİDEN YOL

Bad Piggies HD’ye gelince, oyuncular sürekli olarak tamamen ücretsiz ve otomatik olarak yeni sürümler ve bölümlerle güncellenir. Hiç sıkılmayacaksınız çünkü artık El Porkado’ya giden yol içerikli yeni bölüm oyuncuların karşısına çıkıyor. Yepyeni bir arkeoloji dünyasında sınırsız bir maceraya kendinizi kaptırma fırsatına sahip olacaksınız. Burada, tehlikelerle çevrili donmuş bir ortama ayak basıyorsunuz.

DIGHT MAĞARASI

Sadece bu da değil, çevrenizde de oyuncu oyuncuların hiç tanışmadığı garip bir mağara var. Burada siz ve domuzunuz aşırı koyu güneş ışığına maruz kalmıyorsunuz. Ayrıca sizi yüzlerce korkunç iblisle karşılıyoruz. Tüm bu zorlukların üstesinden gelebilmek için, karanlıkta size eşlik edecek ve gücünüzü artıracak güvenilir bir ışık donattığınızdan emin olun.

ÇİRKİN MAVİ IŞIK

Oyunun ana karakteri, son derece sevimli ancak diğer prenslere göre çirkin kabul edilen mavi domuzdur. Öyle olsa bile, kendilerini küçümsemezler, ancak çekici yumurtaları kararlı bir şekilde takip etme güçlerine oldukça güvenirler. Tabii ki, hiçbir oyun kolayca hedefe götürmez, ancak birçok zorluktan geçmesi gerekir. Yumurtalara tek başlarına gitmezler, benzersiz ulaşım araçları yaratabilen canavarca nesnelere sahiptirler.

YÜZLERCE EŞSİZ SEVİYE

Uçakları kontrol etmek için 200’den fazla seviye ile heyecan verici anların tadını çıkaracaksınız, özellikle de uçuruma düşen yüzlerce çarpışma ile sürüş. Sadece bu da değil, aynı zamanda üç yıldız alırsanız kilidi açıldığında türünün tek örneği 40’tan fazla seviyeye de erişebilirsiniz. Burada durmadan, oyuncuların sınırsız yaratıcılıklarını gizlice genişletmelerine yardımcı olmak için dokuzdan fazla sanal alan seviyesiyle hazinelerle mücadelede sizi destekliyoruz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yükselen, yarışan ve ezici bir heyecanla dolu iki yüzden fazla seviye!
  • Bir seviyede üç yıldıza ulaştığınızda, kırktan fazla bonus seviyenin kilidini açarsınız.
  • Hayal gücünüzü test etmek için 9 veya daha fazla sanal alan seviyesi!
  • 10 kafatası toplanarak açılabilen son derece benzersiz, son derece gizli ve son derece zorlu sanal alan seviyesi.
  • Oh, anlıyorum… Bunun artık bir sır olmadığını anlıyorum…
  • Motorlar, kanatlar, fanlar, şişe roketleri, şemsiyeler, balonlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere nihai makineye monte edilecek 42 farklı parça!

What's new

Kötü Domuzcuklar yine yumurtaların peşinde ama her zamanki gibi hiçbir şey planlandığı gibi gitmiyor! Nihai uçan makineyi yaratıp onları hedeflerine güvenli bir şekilde yönlendirebilir misin? Bu kurnaz domuzların kullanabilecekleri birkaç nesne var ama bunları mükemmel bir taşıma aracına dönüştürmek için sizin yardımınıza ihtiyaçları var.

Video

Images

Download links

How to install Bad Piggies HD v2.4.3297 Sonsuz Güçlendiriciler Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Bad Piggies HD v2.4.3297 Sonsuz Güçlendiriciler Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *