BAD 2 BAD v Para Hileli Mod APK Indir

3.0.3

Etkileyici aksiyon rol yapma oyunlarını seviyorsanız, bu oyun sizi büyüleyici şeylere götürecektir. Bir önceki bölümün başarısının ardından, kudretli savaşçıların bu dönüşü, iki kat güçle daha güçlü olacak ve her zaman tüm düşmanlarla başa çıkmaya hazır olacak. Ancak ilginç olan şey, bir hayvan kılığına girip keşfetmenizi bekleyen pek çok gizemin olduğu bir dünyada savaşacaksınız.
Download APK
4.2/5 Votes: 453
Updated
1/16/2023
Size
95M
Version
3.0.3
Requirements
Android 5.0
Downloads
1M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KENDİ SINIRSIZ GÜCÜNÜZLE GÜÇLER OLUŞTURUN

Bad 2 Bad: Extinction, dramatik dövüş durumları içerir, bu nedenle her dövüşe katılabilmek için hazırlıklı olmanız gerekir. Oyun, çekici bir oynanışla kurulur ve oyuncuları ilginç alanlara yönlendirir. Oyuna başlayarak, hayvan kılığına girmiş savaşçılardan biri olacak ve aynı zamanda bir dizi zorlu göreve başlayacak ve basit olmayan bir dizi zorluk içereceksiniz.

Her seviyede size farklı görevler verilecek, ancak önce kendinizi tehlikeli düşmanlarla yüzleşebilmek için gerekli beceri ve güçle tam donanımlı bir savaş gücü olarak hazırlamanız gerekiyor. Tek başınıza da savaşabilirsiniz ancak oyunda ürkütücü Al-Qatala organizasyonuyla karşı karşıya geleceksiniz, bu nedenle yol arkadaşlarınız size fazlasıyla destek olacak. Bu arkadaşlar timsahlar, kaplanlar, pandalar, kara panterler veya daha fazlası olabilir, ancak hepsi gerçek insanlar gibi çalışır ve savaşır.

YAKLAŞAN TEHLİKELİ GÜÇLERLE KARŞILAŞMAK

Oyun sizi birçok farklı mücadeleye götürecek, bu nedenle herhangi bir kötü durumla karşılaşmaktan kaçının. Oynanışı kontrol etmek çok zor olmayacak, bu yüzden sadece karakteri canlandırmanız ve ekranda görüntülenen talimatlara göre hareket etmeniz gerekiyor. Oyun, her seviyede görevleri yerine getirmenizi ve oyuncuların savaşa katılırken başa çıkmak için gerekli becerileri donatmaları gerektiğini gerektirecektir.Buradaki her şeyi fethetmek kolay değil, bu yüzden her zaman denemelisin. Ayrıca düşmanlar da sırayla bu topraklara girecek ve burayı yok etmek için taramalar yapacaktır. (WD), Purebloods (PB), Underdogs (UD), Amazone (AZ) ve Tailless Legion (TL) dahil olmak üzere 5 farklı güçle karşılaşacaksınız; her güç, doğumlarıyla ilginç birçok hikaye içerecektir.

TEHLİKE ALTINDAKİ İNSANLARLA SAVAŞIN VE KURTARIN

Oyuncular bir kez başladıktan sonra duramayacaklar ve bir dakikalık ihmalin bile yılanlara ve düşmanlara yol açabileceğini unutmayacaklar. Her zaman sizi takip edecekler ve size saldırmanın yollarını bulacaklar, bu yüzden öznel olmayın çünkü bu toprakların kaderine karar vermek size kalmış. Ayrıca saldırılardan sonra buradaki insanlar paniğe kapılıp her yere saklanacak ve sizin yardımınıza ihtiyaçları olacak.

Onları kapıların arkasında bulabilir veya evlerin etrafını tarayıp güvenli bir yere götürebilirsiniz. Siz büyük bir umutsunuz, bu yüzden lütfen bu yerin güvenliğini koruyun ve verilen görevleri iyi tamamlayın ve toprağı kurtarmak için yeni arkadaşlara eşlik edin.

KARAKTERİNİZİ UYARLARKEN GÜÇLERİNİZİ YÜKSELTİN

Mücadeleleri yapmak kolay olmayacak, bu yüzden hayatta kalma arenasında hiç kimse mükemmel olamayacağı için dövüş becerilerini uygulamanız gerekiyor. Akıllı hareketleri birleştirmeniz, köşeye sıkıştırıldığında düşmanlardan kaçmanız ve sürekli saldırıya uğradığınızda takım arkadaşlarınızı destek için çağırmanız gerekir. Ayrıca, düşman sizin için kafa karışıklığına neden olmak için her zaman her yerde ortaya çıkacaktır.Bu yüzden her zaman tetikte olun ve onları avlarken savaş gücünü yükseltmenin yanı sıra dikkatli bir şekilde gözlemleyin. Buna ek olarak, oyun, kolayca demirci arayarak savaşmanız veya imza silahları oluşturmanız için size çeşitli bir silah sistemi sağlayacaktır. Ayrıca oyuncular, 20 farklı stil ve özellik ile karakteri özgürce ayarlayabiliyor.

KEY FEATURES

  • Role-playing with a new and super attractive theme unique to this game, players will become one of the most powerful warriors of the land, but you will fight in the form of beasts
  • Built with dramatic action gameplay accompanied by exciting battles, this is part 2 also a return of unique and mysterious stories, so join to discover and destroy enemies
  • Confront a series of challenges when fighting directly with five different forces and bringing stories of birth, but it is not easy to deal with them, so be careful
  • The sweep will make the people in this land feel bewildered, so your task is to find and protect them from danger; fight hard when you have mastered the skills
  • New challenges and goals will increase with each level, so you need to practice agility when fighting. In addition, players can use their weapons and adjust the character as they like.

What's new

◆ Özellikler
- İlginç karakterler ve hikayeler
- Hayatta kalma, açık dünya tarzı
- Çeşitli karakter dekorasyonları ve silah modifikasyonları
- 20'den fazla oynanabilir karakter
- Gerçek hayattaki referanslara dayalı 60'tan fazla silah ve zırh
- Rastgele oluşturulmuş haritalar ve alt görevler
- Birliklerinizi oluşturun ve büyütün
- AI ve dronları kullanarak fütüristik savaşlar.

Video

Images

Download links

How to install BAD 2 BAD v3.0.3 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded BAD 2 BAD v3.0.3 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *