Assoluto Racing Para Hileli Mod Apk indir

2.12.14

The game will give you a lot of different emotions when participating in unique races with your supercars.
Download
4.3/5 Votes: 660
Updated
1 Day Ago
Size
1.6 GB
Version
2.12.14
Requirements
Android
Downloads
797
Report this app

Description

Assoluto Racing, oyunculara beklenmedik durumlar yaşatabilecek harika bir oyun olacak. Üst sınıf yarış arabalarına sahip bir hız tutkunuysanız, bu şüphesiz hemen deneyimlemeye başlamanız için heyecan verici bir isim olacaktır. Oyun, süper arabalarınızla benzersiz yarışlara katılırken size birçok farklı duygu yaşatacak.

LIGHTWEIGHT RACERS

Eğlence aracı olarak bir yarış oyunu seçmeye karar verdiyseniz, kesinlikle arabaları seven bir insan olacaksınız. Bunu anlayan oyun yapımcıları, tüm yüksek güçlü arabalarını oyuna koymak için mükemmelleştirmeye çalıştılar. Bu nedenle Assoluto Racing, oyuncularına en iyi arabalarla en iyi deneyimi yaşatmayı vaat ediyor. Oyuna adım attığınızda, dünyanın önde gelen bir süper otomobil fuarında kaybolmuş gibi hissedeceksiniz. Çünkü bu oyunun yarış arabaları koleksiyonunda, güç ve hızın ikonik özelliği olan birçok ünlü GTR, Lancer Evolution veya M3 arabaları yer alacak. Porsche, McLaren, Nissan, Toyota, Mercedes-Benz, BMW, Mitsubishi gibi dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinin otomobilleri size harika bir deneyim yaşatacak.

CUSTOMIZE THE CAR TO YOUR PREFERENCE

Dünyanın en iyi süper arabalarıyla profesyonel bir yarışçı olma hissini yaşayabilmenin yanı sıra özel bir teknisyen de olacaksınız. Araba severlerin şüphesiz kendi kişilikleri olacak ve onları arabalarına takmak isteyeceklerdir. Bu nedenle oyun, oyuncuya arabayı kendi tercihlerine göre kişiselleştirme yeteneğini de eklemiştir. Oyunculara arabalarını kişiselleştirebilmeleri için en rahat hissi verebilmek için oyun birçok heyecan verici seçenek sunuyor. Şunlar gibi pek çok özelleştirme yapılacak: Vites oranlarını ayarlayın, torkunuzu ve HP’nizi iyileştirin, yeni egzozu, şanzımanı ve süspansiyonu takın, yeni jantlar ve boya alın ve daha fazlası. Arabadaki büyükten küçüğe tüm detaylar, sadece birkaç işlemle son derece hızlı bir şekilde değiştirilecektir.

FIERCE RACES

Kendinize beğendiğiniz bir araba almak için kendi seçimlerinizi ve özelleştirmelerinizi yaptıktan sonra, şimdi onları göstermenin zamanı gelecek. Arabanızı herkesle arabanız hakkında paylaşabileceğiniz ve pistte yeteneğinizi sergileyebileceğiniz en yoğun yarış pistlerine götürün. Yani oyun, oyuncusunun Nürburgring Nordschleife ve Tsukuba gibi dünyaca ünlü yarış pistlerinde de rekabet etmesi için hazırlandı. Oyunun size verebileceği özel özelliklerden biri kesinlikle gerçekten mükemmel bir sürüş deneyimi olacaktır. Oyunun araştırmacıları ve geliştiricileri, sürüş fiziği yeteneğini oyuna entegre edebilmek için birçok farklı test yaptı. O sırada oyuncular, cihazlarında görüntülenen direksiyon simidindeki her direksiyon durumunun gerçekliğini hissedecek gibi görünecek.

Images

Download links

How to install Assoluto Racing 2.12.14 Para Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Assoluto Racing 2.12.14 Para Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *