Assassin’s Creed Rebellion v Para Hileli Mod APK Indir

3.5.1

Assassin's Creed Rebellion, durdurulması zor kötü amaçlarla ziyaret eden farklı ordulardan gelen bir tehdidin bitmemiş hikayesidir. Bu durum karşısında en güçlü savaşçıya dönüşür ve düşmanı yeneceğine inanarak Napoli'ye doğru yola çıkar. Bu zorlu yolculukta kalan altı kahramandan daha fazla DNA toplamaya çalışın ve yeni bir cesur ekip oluşturma sürecini başlatın. Güncellenmiş sürüm, gelişmiş bir deneyim ve canlı renk paletleriyle daha fazla eğlenmenizi sağlar!
Download APK
4.4/5 Votes: 563
Updated
1/14/2023
Size
740M
Version
3.5.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

GEÇMİŞTEN SÜREKLİ BELLEK

İmparatorluğun intikam hikayesine devam edebilmek için farklı güç hatlarından güçlü suikastçılarla pratik yapın. Assassin’s Creed Rebellion’ı daha uzun süredir saklı kalmış gizemleri, suikastçıların lonca hikayelerini ve geçmişten gelen yaraları ortaya çıkarma yolculuğunda takip edin. Sonsuz güç kaynaklarına sahip 70 karakter dahil olmak üzere yeni ekip oluşturma etkinliklerini destekleyin ve bu aynı zamanda efsanevi karakterler ve yeni gelenler için eksiksiz bir buluşmadır.

Assassin's Creed Rebellion Sızma görevleri zincirinde daha iyi bir düzen için orduyu, yollarına çıkan çeteleri alt edebilmek için en sevdikleri silahlarla gerekli becerilerle eğitin. DNA parçalarını avlayarak gelecekteki kampanyalar için güçlerinizi güçlendirin. Günlük yükseltmelerle kalenizi büyütün ve güvende kalın. Becerilerinizi geliştirin, imparatorluğunuzu genişletin ve yeni binalar inşa edin: yeni araçlar ve hatta yeni tedaviler yapın.

SIRLAR VE VERİMLİ AKTİVİTELER

Bölgenizi daha da genişletirken kimsenin Assassin’s Creed Rebellion’da ne yaptığınızı öğrenmesine izin vermeyin. Suikastçı ekiplerini haritadaki farklı konumlara gönderin ve onlara heyecan verici, gerçekçi savaş deneyimleri yaşatın. Düşmanın inine sızın ve gizlice hangi hikayeler üzerinde çalıştıklarını öğrenin, tabii ki tehlikeli planlarını bozun! İkili ve üçlü kahramanların kombinasyonu, savaş için daha iyi bir kompozisyon yaratacaktır.

Pek çok şekilde savaşın ama kesinlikle mükemmel stratejiyi oluşturun. Can kaybı olmadığından emin olmak için başarılı bir gizlice girme adımlarını izleyin. Davranışlarınızla daha akıllı olun ve işlerin daha da kötüye gitmesine izin vermeyin.

ÖDÜLLERLE BÜYÜK ETKİNLİKLERE KATILIN

Assassin’s Creed Rebellion’ın savaş hikayesi, hak ettiği ek ödüllerle daha ilginç hale geliyor. Sınırlı süreli etkinlikler, yeni özelliklere ve daha benzersiz hikayelere, sizin için daha tehlikeli zorluklara sahip olacak. Devasa ödüller kazanın ve arkasındaki gizeme yanıtlar alın. Ayrıca, bu aynı zamanda yeni konumların yanı sıra yeni karakterlere yaklaşmanız ve onları toplamanız için bir fırsattır. Küresel liderlik tablolarına kaydolun ve en zorlu göreve devam edin!

Günlük katılım etkinliği için özel ödül artırılacak; posta kutusundaki görevleri gerçekleştirmek de daha fazlasını elde etmenize yardımcı olur. Heyecan verici bir savaş sekansı için yeni bir imparatorluğu serbest bırakın!

EN GÜÇLÜ İMPARATORLUĞU KUR

Assassin’s Creed Rebellion, suikast timi kahramanlarının geçmişinden gelen derin kan davasına dair çetin savaşların hikayesini yazmaya devam edecek. Ekip için üye toplamak ve daha çeşitli bir karakter sistemi geliştirmek için artık sancılı tekrarlar olmayacak. Yaklaşan lansman için daha uygun stratejiler hazırlayın, olağanüstü performanslarınızı bekliyoruz!

ANA ÖZELLİKLER

 • Assassins Order’ın hikayelerini daha önce hiç yapılmamış bir şekilde keşfedin.
 • Sadece bu oyunda bulunan yepyeni karakterlerin yanı sıra ünlü figürler de dahil olmak üzere 70’ten fazla karakterle güçlerinizi birleştirin.
 • Birliklerinizi geliştirmek ve Tapınak Şövalyelerinin ordularını yok etmek için suikastçılarınızı Kardeşliğin en yüksek seviyelerine kadar eğitin ve terfi ettirin.
 • Kardeşliğinizin gücü ve etkisi arttıkça kalenizi genişletebilir ve Suikastçılarınızın yeteneklerini yükseltebilirsiniz.
 • Evinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için daha fazla oda inşa edin, yeni ekipman inşa edin, kaynakları toplayın veya yeni ilaçlar icat edin.
 • Yeni kahramanlara erişmek ve yeteneklerini geliştirmek için DNA parçaları toplayın.
 • İspanya çevresinde gizli operasyonlar yürütmek için gizli bir ajanın yardımını alın.
 • Hedefe ulaşmak için en etkili kahraman karışımını seçin.
 • Kendi stratejinizi geliştirin ve Suikastçılarınızın benzersiz yeteneklerini kullanarak Tapınakçıların kalelerine girin ve onların dünyayı ele geçirme girişimlerini engelleyin.
 • Mücadele ederek mi geçmek istiyorsun yoksa daha sinsi mi olmak istiyorsun? Bilgilendirilmiş bir karar verin.
 • Zaman sınırlı etkinliklerde, yeni yerler ve tarihten farklı zamanlar keşfedebileceksiniz.
 • Süre sınırlı etkinliklere katılmak, ekstra ödüller kazanmanıza olanak tanırken, yeni nadir Suikastçıların kilidini açma şansınızı da artırır.
 • Skor tablolarında dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı yarışın. Skor tablolarının zirvesine çıkın ve daha da yüksek ödüller talep edebileceksiniz!

What's new

Mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen Animus'un yeni bir sürümü, geçmişten anıları deneyimlememize ve aynı anda farklı Assassin'lerle oynamamıza olanak tanıyor. Güçlü Suikastçıları tek bir Kardeşlik içinde toplayın ve Tapınak Şövalyelerine ve İspanya'da şiddetlenen zulme karşı birleşin.

Video

Images

Download links

How to install Assassin's Creed Rebellion v3.5.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Assassin's Creed Rebellion v3.5.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *