Army Toys Town v Para Hileli Mod APK Indir

2.9.6

Army Toys Town'a vardığınızda, bir çocukluk tablosunda kaybolmuş gibi, küçücük bir ana dönmüş gibi hissediyorsunuz. Oyuncular bir komandoya veya daha basit bir ifadeyle tek kişilik bir orduya dönüşecekler. Karşınızda dinozorlardan diğer lejyonların ordularına kadar sizinle rekabet eden minyonlar var. Artık bu savaşta en deneyimli savaşçı sizsiniz ve sanal dünyanın kontrolünü ele geçiriyorsunuz.
Download APK
4.5/5 Votes: 453
Updated
1/18/2023
Size
115M
Version
2.9.6
Requirements
Android 5.0
Downloads
5M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MÜKEMMEL İLAVE, YENİ ŞEHİRLERDEN VE YENİ ULAŞIM ARAÇLARINDAN GELİR

Army Toys Town Para Hileli Mod APK Indir Size daha iyi bir deneyim sunmak için sürekli güncelleniyor ve gelişiyoruz. Günümüzün en son sürümü ile oyun birçok yeni araçla çalışmaktadır. Beklenmedik görünümü size yepyeni keşifler sunmayı ve savaş gücünüzü önemli ölçüde yükseltmeyi vaat ediyor. Spesifik olarak, şimdi bahsetmek istediğimiz araç, birçok benzersiz bina ve benzersiz odaya sahip yeni şehirdir. Army Toys Town Para Hileli Mod APK Indir Ayrıca, birçok yeni görevi fethetmeniz için temel oluşturan yeni araç sayısında da bir yükseltme var.

Army Toys Town

GÜCÜNÜZÜ VE YETKİNİZİ DÜNYADA GÖSTERMENİZ İÇİN SAVAŞ ALANI

Army Toys Town, size dünya çapında koca bir savaş alanı sunuyor. Nereye giderseniz gidin, o yer, tecrübeli deneyime sahip eşsiz bir savaşçı kahramana dönüşen oyun ile siz ve rakibiniz arasında sınırsız savaşların yeri olma fırsatına sahip. Sadece bu da değil, tüm dünyaya meydan okuyorsunuz ve aynı zamanda kendi savaşınızın zımni kurallarını siz koyuyorsunuz.

PODYUMA Army Toys Town Para Hileli Mod APK Indir BASMAK İÇİN MÜCADELEYİ ALIN

Army Toys Town’a geldiğiniz nihai hedef, kontrolü ele almak ve tüm dünyayı beğeninize göre yönetmektir. Bunun için son derece meşakkatli ve uzun bir süreçten geçmeniz gerekecek. Ayrıca oyuncunun doğrudan karşısına çıkan düşmanları cezalandırmak ve yok etmek için biriktirdiğiniz becerilere paralel makul bir strateji geliştirmenizi de rica ediyoruz. Farklı görevlere sahip yüzlerce karşılaşma sizleri bekliyor.

DÜNYAYA ADALET DÖNMEK İÇİN DİNOZORLARI VE MÜTTEFİKLERİ YOK ET.

Karşınızda, zirveyi fethetme yolunu engellemeye çalışan davetsiz insanların görünümü var. Sürekli olarak takip eden, uygun bir fırsat bekleyen ve oyuncuya bir not içinde arkadan saldıran, büyük güç ve boyuta sahip dinozorlar olabilir. Anime grupları, cüceler ve ordu da ayaklarınızı bırakmak için doğru formlar değil ve baskınlar düzenleyecekler.

EŞSİZ BİR KOMANDO EKİBİNE DÖNÜŞÜN

Ancak, ilerlemenize karşı çıkmak isteyen tüm piçler, oyuncuların aşırı öfkesine maruz kalacak. Sen özel timsin, tek kişilik bir ordusun; kimsenin emri seni bağlamaz. Oyuncu, deri ve giysi dahil olmak üzere tamamen mavi giyen ve plastikten yapılmış benzersiz bir askere dönüştüğünde ışığın temsilcisidir. Sadece bu da değil, gücünüzü önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olacak yüzlerce farklı silaha ve askeri teçhizata sahip olma fırsatınız da var.

ÖZELLİKLERİ

  • Oynanış ve strateji ile serbest stil tek üyeli bir komandoda plastik bir askere dönüşün.
  • Dinozor lordlarından cücelere ve orduya kadar en önde gelen düşmanlara meydan okuyun.
  • Harika silahlarla birleştirildiğinde tüm düşman baskınlarını maksimum öfkeyle yok edin.
  • Sivil araçlarla birlikte yüzlerce askeri teçhizat, savaşmanız için size sunuluyor.
  • Pek çok yeni şehir açıldı, yeni işlevlere sahip birçok yeni araba getirildi.

What's new

Sen savaşlarda tecrübeli bir savaşçısın ve tüm dünya senin emrinde. Bir meydan okuma yapın ve kendi savaş kurallarınızı belirleyin. Evde iktidara nasıl geleceğinize dair bir strateji geliştirin. Sizden başka kimse bunu yapamaz çünkü siz komandosunuz - tek kişilik ordu! Tüm dinozorlar, anime fraksiyonu, cüceler ve orduyla savaşın. Önünüze çıkmaya cesaret eden herkes öfkenizin acısını çekecek. Ne de olsa yeşil plastik bir askersin!

Video

Images

Download links

How to install Army Toys Town v2.9.6 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Army Toys Town v2.9.6 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *