Army Commander Para Hileli mod APK Indir

v1.7

Ordu Komutanı, düşmanı yok etmenizi ve önemli bayrak direğini ele geçirmenizi gerektiren farklı oyuncu savaşlarından önce açılır. Topladığınız parayı bir üs inşa etmek ve oyunda yeni karakterler almak için kullanacaksınız. Aynı zamanda, tek bir yerde düşmanları alt etmek ve bayrak direkleri yığınlarını ele geçirmek için güç gereksinimlerini karşılamanız ve düşmanları hızla öldürmenize yardımcı olacak havalı teçhizata sahip olmanız gerekecek.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/14/2023
Size
77M
Version
v1.7
Requirements
Android 5.0
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

FARKLI BÖLGELERİ FETHET

Army Commander’da oyuncular, para toplamak ve farklı yerleri ele geçirmek için kampanyalar başlatmak için sizin kontrol ettiğiniz silahlı bir karakter bulacaklar. Para toplamak, farklı güçlerin çağrılabileceği üsler kurmak için kullanılır. Yani, inşa edildikten sonra, sınırlı sayıda görünen sonsuz sayıda karakter göreceksiniz. Gerçekten de bu, görmezden gelemeyeceğiniz ilginç bir savaş.

Oyuncular, basit kaydırma ve bırakma işlemleriyle karakteri kontrol edecekler, böylece dizilişleri kurmak ve savaşa katılmak için oyun ekranındaki güvenli yerlere serbestçe hareket edebilecekler. Ayrıca, gidebileceğiniz belirli bir özelliği etkinleştirmek için konumlar olacaktır ve bu konumların hepsinde, bu özelliği kullanmak için harcamanız gereken bir miktar para vardır. Düşmanı yenmek için hangi faktörlere öncelik vermeniz gerektiğine siz karar vereceksiniz.

GÜÇLÜ DÜŞMANLARI YENİLDİN

Army Commander’ı başlatırken, oyuncu belirli miktarda altın alacak ve aşağıdaki konuma geçmek için sırtına koyacaktır. Aynı zamanda, bu altını yeni üsler satın almak için kullanacaksınız ve onları inşa ettikten sonra yeni savaşçılar çağırma konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu üssün içinden sürekli olarak ortaya çıkan karakterlerin olacağını göreceksiniz ve karakterlerin sayısı, savaşa hazırlanmak için fazla mesaiyi artırabilecektir.

Birlik sayınızın dolduğunu gördüğünüzde savaşa başlayacaksınız ve iki tarafın güçleri karşı karşıya gelecek. Bir silahınız var ve onu düşmanları öldürmek için kullanabiliyorsunuz ancak önemli bir karakter olduğunuz için kendinizi korumanız gerekiyor. Aynı zamanda başka bir sorumluluğunuz daha var, o da düşmanın düşürdüğü savaş ganimetlerini toplamak ve ordunuzun gelişimi için para harcamaya devam etmek. Ayrıca her bir düşman grubuna ulaşarak onları yok edebileceksiniz.

Kazandığınız birim sayısı oldukça sınırlı olduğu için tek geçişte gördüğünüz düşmanları öldürme stresine girmenize gerek kalmayacak. Savaş bittikten sonra işgal ettiğiniz bölgeye dönüyorsunuz ve yeni bir savaşa başlamak için yeni bir grubun tamamen ortaya çıkmasını bekliyorsunuz. Yok edilen her düşman birimi, rengine karşılık gelen etki seviyesi de yalnızca tek bir bayrak direği kalana kadar zamanla değişecektir.

FARKLI SAVAŞ ALANLARINA ERİŞİM

Oyuncular farklı savaşlar bulacak ve Army Commander’da yeni bir konuma ulaşmak için önceki savaşın bayrağını ele geçirmeniz gerekecek. Spesifik olarak, sahip olduğunuz birim sayısını artırmak için parayı kullanmak üzere bu bayrağı ele geçirmek için gerekli miktara ulaşmanız gerekecek. Aynı zamanda, tamamladıktan sonra, yeni unsurların ortaya çıktığı ve düşmanları daha hızlı öldürmenize yardımcı olan yeni bir yere götürüleceksiniz.

Bazı seviyeler sizi ilginç yeni bir stratejiyle tanıştıracak ve düşmanı hızla öldürecek: atom bombası. Spesifik olarak, bu tür bir bomba önceden ayarlanmıştır ve onu etkinleştirmek için cihazın anahtarına gitmeniz gerekir. Bazı düşman birimleri haritadan tamamen kaybolana kadar birkaç saniye beklemeniz gerekiyor. Aynı zamanda, düşman kuvveti zayıflamıştır ve gücünüzü kullanarak onları daha hızlı yok etmeniz için bir fırsattır.

Oyuncular gözlerini savaşlardan ve işgal edilecek yerlerden alamayacaklar:

  • Oyuncu, seviyeyi tamamlamak için yakalamanız gereken hedef olan bayrak direğini koruyan düşmanlarla dolu bir yere götürülecek.
  • Oyunun ana karakteri para toplamak için hareket edecek ve bir üs inşa etmek veya belirli özellikleri etkinleştirmek için ilgili yere gidecek.
  • Savaşçılar, kadrodaki sınıra ulaşılana kadar görünmeye devam edecek ve dövüşün ne zaman başlayacağına siz karar vereceksiniz.
  • Savaş ancak orayı ele geçirip tüm düşmanları yok ettiğinizde ve bayrak direğine ulaşmak için yeterli güce sahip olmanız gerektiğinde sona erer.
  • Bazı seviyelerde oyuncular, atom bombaları gibi birçok düşmanın üstesinden gelmenize yardımcı olacak önceden ayarlanmış bazı ekipmanlar bulacaklar.

What's new

Mümkün olduğu kadar çok etiket birimi toplayın. Ne kadar çok toplarsanız, o kadar çok inşa edebilir ve o kadar güçlü hale gelebilirsiniz. Özel yükseltmelerin ve ekipmanların kilidini açın. Tanklarınızı, bazukalarınızı kullanarak ve hatta uçaklarınızı uçurarak düşmanlara saldırın ve onları yenin. Büyük düşüşü beklemeyi unutmayın! Müttefiklerimizden gelecek küçük bir destek uzun bir yol kat edebilir.

Video

Images

Download links

How to install Army Commander v1.7 Para Hileli mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Army Commander v1.7 Para Hileli mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *