Archero Yüksek Hasar Hileli Mod Apk indir

4.8.3

Download
678/5 Votes: 3
Updated
1 Day Ago
Size
385.3 MB
Version
4.8.3
Requirements
Android
Downloads
422
Report this app

Description

Archero, yalnız okçu kahramanın destekleyeceği buz gibi bir arkadaşı olduğunda yeni ve daha benzersiz bir dönüşü işaret ediyor. Artık ideale giden yolculuk o kadar da korkutucu olmayacak. Kendinizi bilinmeyen saldırılardan koruyun ve tabii ki en dikkate değer başarı ile bitirin! Cadılar Bayramı etkinlik modu güncellendi ve farklı güç kaynaklarını eşleştirmek ve kargo gemisi adı verilen yeni bir yer keşfetmek daha kolay!

BAŞARILI FARKLI STRATEJİ

Archero tam da bu tür bir eğlence. Zindan gibi karanlık ve korkutucu bir yerde, her taraftan gelen tehlikelerden, farelerden ve uyanmış canavarlardan kaçmanın bir yolunu bulun. Bu rastgelelik çok fazla eğlence getirecek. Ayrıca, bu benzersizlik benzersizdir! Bir zeka ve yetenek testi yapmak ve ardından pratikte oyuncunun profesyonelliğine ilişkin özel değerlendirmeler yapmak gibi, farklı modların her birinde sürprizler yakalamanız gerekecek.

SÜPER GÜZEL VE ​​GERÇEK GRAFİK DÜNYASI

Fırça darbelerinden kullanılan renklere kadar harika. Bu uyumlu denge gerçek güzelliktir. Tüm farklı arazi türlerinin üstesinden gelmek ve diğer tarafta sizi bekleyen heyecan verici şeyleri bulmak, bu şimdiye kadar yaşadığınız en uzun yolculuktur. Bir haritada daralacağını düşünmeyin, hayır! En çok haritaya, en çok dünyaya ve en zorlu çeşitliliğe sahip oyun. Haritada işaretli tüm yerleri gezmeyi de biraz deneseniz yardımcı olur.

GARİP YARATIKLAR

Archero, bu garip yaratıkların korkunç bir yıkıcı güce sahip olup olmadığı ve savaşlarının içgüdüsel mi yoksa bilenmiş mi olduğu her zaman büyük bir soru işareti olmuştur. Öldürme görevini tamamladığınızda, mükemmel cevap için yapboz parçalarını saklayın! Onları hiçbir yerde görmeyeceğim, biliyorum! Bu nedenle, zorluk artacak ve hangi becerilere sahip olduklarını tahmin etmeniz gerekecek. Birkaç gerçeği bilmek, bu eşitsiz maça umut verecek!

DAHA FAZLA YENİ EKİPMAN DESTEKLEYİN

Archero’da okçuların huzurunu keşfetme ve koruma yolculuğu, destek sisteminin gösterdiği özen nedeniyle her zaman özeldir. Oyuncular, daha güçlü olmak için sahip oldukları ekipmanı yükseltebilirler. Bu süreç size belirli bir miktar altın ve zaman kazandırır, ancak verimlilik vaadi çok fazladır. Kendi savaş istatistiklerinizi artırın ve en yüksek seviyeye ulaşın. Gerçek bir okçunun coşkusu ve adaleti seven kalbiyle kahraman havuzuna kaydolun! Cadılar Bayramı vesilesiyle güncellenmiş versiyonun varlığı, eğlenceyi daha da heyecanlı hale getiriyor. Daha fazla canavar türü olacak mı? Kabaklar gülümsüyor ve şehirde zombiler çıldırıyor; herkes sana muhtaç Festival sürümünü deneyimleyin ve başlattığımız anlamlı etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinin. İleride daha fazla etkinlik, daha büyük ödüller olacak!

GÜZEL’E HOŞGELDİNİZ

Virtual World Archero, sahip olduğu huzuru korumak için ormanlarda, çöllerde veya şehirlerde maceralar paylaşan seçkin okçu ekibinin yeni üyelerini sıcak bir şekilde karşılar. Becerilerinize inanıyoruz. Bunu önemserseniz ve insanların düzeltmesi gereken bilgileri yönetmemize yardımcı olacak bir inceleme bırakırsanız daha da iyi olur. Yeni sürüm yakında duyurulacak. Bu harika alanda daha iyi oynayın!

ANA ÖZELLİKLER

Zindan taramanızda size yardımcı olacak rastgele ve türünün tek örneği yetenekler.
Bu yeni evrende, keşfedilecek muhteşem gezegenleri ve yüzlerce haritayı keşfedebilirsiniz.
Daha önce keşfedilmemiş çok sayıda canavar ve akıllara durgunluk veren engeller sizi bekliyor.
yenmek
Seviye atlayarak ve kendinizi yüksek kaliteli silahlar ve zırhlarla donatarak istatistiklerinizi artırın.

 

Video

Images

Download links

How to install Archero 4.8.3 Yüksek Hasar Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Archero 4.8.3 Yüksek Hasar Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *