Antistress v Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir

8.1.1

Antistress, oyuncuların her aktivitede rahatlaması veya tazelenmiş ve tatmin olmuş hissetmesi için yaratıcı bir şekilde tasarlanmış sayısız mini oyundan oluşan bir koleksiyondur. İyi olan şey, hemen hemen her oyunun, insanların nazik ama heyecan verici aktivitelerle stres atmasına uygun, kısa ve basit olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Oyuncular ayrıca oyunun önde gelen topluluğuna daha rahatlatıcı oyunlar önerebilir ve diğerleriyle birlikte en iyi içeriğin keyfini çıkarabilir.
Download APK
4.5/5 Votes: 563
Updated
1/5/2023
Size
50M
Version
8.1.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

RAHATLATICI VE SAKİN OYUNLAR

Antistress’teki tüm oyunlar tek bir kriter göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır: stres yumuşatma, bu nedenle içerikleri basit, arkadaş canlısı ve esprilidir. Her şey aynı zamanda titizlikle ve zengin bir şekilde tasarlanmış, çeşitli nesneler üzerinde tanıdık veya bilinçsiz insan eylemlerini simüle ediyor. Buna ek olarak, birçok oyun da şiddet unsurları içerir, ancak eğlendirmek ve stresi azaltmak için mobilyaları veya komik mankenleri kırar.

BÜYÜLEYİCİ DUYGULAR VE DUYGULAR

Pek çok oyun, sabun soyma, baloncuk patlatma, bir şeyleri tırmalama gibi basit içeriklerle oyuncuyu rahatlatmak ister. İçeriğin türüne bağlı olarak, oyuncunun deneyimini en ayrıntı veya eylem konusunda canlandırmak için cihazın titreşim efektiyle birleşirler. Diğer oyunlar da tırmalamanın, nesneleri kesmenin ve pürüzlü yüzeylere garip şeyler çizmenin keyfini çıkarmak için değişen tempolarda titreşimler kullanır.

BENZERSİZ AMA BASİTLEŞTİRİLMİŞ OYUNLAR

Stres giderme oyunlarının yanı sıra Antistress, ağaçları budamak, kumu tırmıklamak, çömlek yapmak vb. gibi rahatlama veya gönül rahatlığı için pek çok içeriğe sahiptir. mizahi ilerlemelerini kaydedin. Ayrıca, diğer birçok rahatlatıcı oyun da tempolarını değiştirecek ve oyuncuların duygularını dostça çeşitlendirmek için kademeli olarak daha şiddetli unsurlar uygulayacaktır.

GERÇEKÇİ VE REAKTİF GRAFİKLER

Oyunun görsel kalitesi ve grafikleri her ayrıntıda kusursuz ve oyuncu etkileşimi bile etki veya iz bırakacak. Bu arada, nesnelerin tümü, canlı fizikle gerçekçi hareketlere sahip olacak ve oyuncuların ruh halini yükseltmek için her şeyin doğal nesneler gibi görünmesini sağlayacaktır. Görsel animasyonlar oyundan oyuna değişir, ancak hepsi ortak özelliklere sahiptir ve herkesin deneyiminin mutlak olmasını sağlar.

EĞLENCE İÇİN OLAĞANÜSTÜ OYUNCAKLAR

Antistress herkese çok eğlenceli içerik sunuyor ve oynamak ya da yok etmek için hem komik hem de tuhaf oyuncaklar içeriyor. Oyuncular ayrıca birçok eğlenceli efekt oluşturmak için araçları kullanabilir veya oyuncaklarla doğrudan etkileşim kurabilir. Aletlere ek olarak oyuncaklar, mankenlerle doğrudan etkileşime girebilir ve birçok yaratıcı unsur veya gerçekçi fizik, yaramazlık sırasında önemli bir katkı sağlayacaktır.

ORTALAMA BULMACALAR VE TESTLER

Oyuncular oyunlar veya oyuncaklarla yeterince eğlendiyse, bulmacalar zihni boşaltmak için zorlayıcı içerik olacaktır. Neyse ki, bulmacaların çoğu rahat, aynı zamanda çok fazla mantık izliyorlar ve oyuncunun seviyelerdeki görsel ipuçlarıyla her şeyi tamamlaması gerekiyor. Bulmacaların çok fazla derinliği veya karmaşıklığı yoktur, ancak oyunun potansiyeline ve değerine katkıda bulunan sürükleyici ses sistemleri içerirler.

 

What's new

Gevşemeye, oyalanmaya ya da sadece bir anlığına dikkatinizi dağıtmaya ihtiyacınız olduğunda bu oyuncak koleksiyonunun keyfini çıkarın: bambu çan sesini duyun, tahta kutularla oynayın, parmağınızı suda hafifçe kaydırın, düğmelere dokunun, tebeşirle çizin ve benzeri şeyler yapın! Bir şey mi bekliyorsunuz ve bir eğlenceye mi ihtiyacınız var? Antistres uygulamasını açın ve bir Newton beşiği ile oynamaya başlayın! Birine kızgın mısın? Hiç eskimeyen on beş oyunu ile biraz rahatlayın! Çalışmaktan dikkat dağıtmaya mı ihtiyacınız var? Antistres uygulamasını açın ve oynamak için düzinelerce oyuncak arasından birini seçin!

Video

Images

Download links

How to install Antistress v8.1.1 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Antistress v8.1.1 Kilitler Açık Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *