Angry Birds v Sonsuz Elmas ve Can Hileli Mod APK Indir

2 3.8.0

Angry Birds Journey, yumurta harikalarını geri getirmek için sapan fırlatan sevimli, esnek kuşlarla yeni bir macera başlatıyor. Oyuna gelirken göreviniz domuzları yenmek için kuleyi olabildiğince büyük devirmek ve aynı zamanda oyuncu tehlikeli Yavru Yavruları da kurtarmaktır. Bulmacaları kolayca çözmelerine, diğer seviyelere hızla yükselmelerine ve birçok çekici yeri keşfetmelerine yardımcı olmak için sevimli ateşböcekleriyle bağlantı kurabilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/4/2023
Size
141M
Version
2 3.8.0
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

HELMET PIG KORUMALI IŞIK

Angry Birds Journey tarafından Helmet Pig için sevgiyle tasarlandıkları için sevimli domuzları yenme yolculuğu gittikçe zorlaşıyor. Bu nedenle, onları arabaya koymak için zorlayıp kasklarını çıkardığınızda oyun daha da zorlaşıyor. Bu özel miğferin desteğiyle domuzlar atışlarınızı geçebilecek, düşebilecek ama yine de güvende olacak, kolayca hayatta kalacak ve yakalanmayacak.

BENZERSİZ SAPAN TABANCASI

Angry Birds Journey’e geldiğinizde olağanüstü bir atış silahına sahip olacaksınız ve bu silah, hedefinize hızla ulaşmanıza yardımcı olmak için oldukça elastik kauçuktan yapılmıştır. Ayrıca hava atmak için el bombaları kullanılır. Görevleri, silahı geri çekip elinizi bırakmak, ardından hareket yönünü gözlemlemek ve sonuçları beklemektir.Bu eşsiz maceraya atılmak için seçtiğin karakterler olan kuş başka kimler?

HEMEN BÜYÜK ŞEHİR MODELİNDE

Eşsiz şekillere sahip çeşitli özel kule modellerinin keyfine varacaksınız. Oyunculara stres atma ve neşe dolu anlar yaşatmayı vaat eden kırmızı çatılı bir ev veya siyah tekerlekli bir araba olabilir. Önünüzde bulunan kule modeli devrildiğinde başarılı olacaksınız ve etrafını saran şeyler çöktüğünde çok sevdiğiniz Yavru Yavrularınız hızla kurtarılacak.

KURTARMA YALNIZCA ÖNEMLİ KAYIP YUMURTALAR

Kuleyi vurmak için fedakarlık eylemlerinin kökeninin hikayesi, yaramaz domuzlar tarafından kazara harika yumurtalardan mahrum kalmanızla başlar. Kayıp sihirli yumurtaları iz bırakmadan tamamen geri yüklemek için onları yok etmeli, tüm büyükleri yakalayıp arabaya koymalısınız. Kendinizi bu dünyaya kaptırmanıza izin veren, dev kulelerle savaşa göğüs geren ve tüm domuzları ortadan kaldıran yüzlerce seviye belirir.

KOLAY VE ERİŞİMİ KOLAY ARAYÜZ

Angry Birds Journey’in arayüz sistemi, oyuncuları son ana kadar oyunun içinde kalmaya ikna eden güçlü bir nokta. Ekrandaki benzersiz konumlara ve kendi kişiliklerine sahip benzersiz kule modellerine ek olarak oyuncular, ekranın sol üst köşesindeki veriler aracılığıyla görevle ilgili bilgileri son derece hızlı ve canlı bir şekilde alacaklar. Burada, vurmanız gereken kuşların yanı sıra yenilmesi gereken domuzların sayısı ve resimlerine ek olarak size mevcut seviyeyi anlatıyoruz.

BONUS PUAN KOŞULLARI

Macera, oyuncuları doğanın eşsiz cennetine götürecek; her seviyede çeşitli konumlara erişebileceksiniz. Bununla birlikte, yeni ortamı görmek için, öldürdüğünüz domuz sayısı ve arabadaki civciv sayısı üzerinden puan toplayarak Angry Birds Journey’deki mevcut zorluğun üstesinden gelmelisiniz. Toplanan miktar ne kadar yüksek olursa, o kadar çok domuz düşer ve ateş etmek için o kadar az kuş kullanılır.

What's new

Her hafta 26 YENİ Angry Birds seviyesinde dünyaya karşı yarışın!
Ya da bireysel rakiplere karşı kafa kafaya giderken Yıldız Kupası'nda şansınızı deneyin!
Dünyanın EN İYİ Angry Birds oyuncusu olmak için arkadaşlarınızla rekabet edin, zirveye çıkın ve skor tablolarında tırmanın!

Video

Images

Download links

How to install Angry Birds v2 3.8.0 Sonsuz Elmas ve Can Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Angry Birds v2 3.8.0 Sonsuz Elmas ve Can Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *