Angry Birds Transformers v Para Hileli Mod APK Indir

2.20.1

Angry Birds Transformers, oyuncunun Angry Birds serisi karakterlerinin özelliklerini taşıyan Transformers'ı kontrol edeceği bir oyundur. Düşmanlarla savaşmak ve birçok farklı ilginç karakterle tanışmak için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, seviyeyi tamamlamak ve belirli miktarda kaynak elde etmek için bir Transformer'ın birçok yeteneğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Sezon geçişlerindeki ödüller de oyuncuların kilidini açmayı bekliyor.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/14/2023
Size
452M
Version
2.20.1
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
50M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

İNANILMAZ YENİ KARAKTERLER VE SİLAHLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Angry Birds Transformers’daki güncel etkinlikte oyuncular, Auto Birds ve Deceptihogs adlı iki grubun savaşına katılacak. Bu savaşa katılacak ve bir tarafın zaferine katkıda bulunacaksınız. Ek olarak, ödüllerin şekli büyüleyicidir ve geçişlere yerleştirilir, bu nedenle satın aldığınız geçiş türüne bağlı olarak farklı ödüller alırsınız. Bu sezondaki harika ödüller Er Red Alert ve Captain Nemesis Prime olmak üzere iki karakterdir.

TRANSFORMATÖRLERE DÖNÜŞÜN VE DÜŞMANLA KARŞILAŞIN

Angry Birds Transformers’da aldığınız karakterler, Transformers’ın görünümü ve Angry Birds oyun serisinden karakterler kullanılarak büyüleyici bir görünüme sahip olacak. Yani kuş suratlı Optimus Prime veya Bumblebee göreceksiniz. Aynı zamanda oyuncular, Piggy Land’i kurtarmak için Egg Bots adlı varlıklara karşı bir yolculukta bu karakterlere katılacak. Bu basit bir şey değil, bu yüzden oyuncuların ittifaklara ihtiyacı var.

Auto Birds ve Deceptihogs ortak düşmanlarına karşı el ele giderler, bu da neden her iki taraftan da karakterleri kullanabileceğinizi açıklar. Yatay bir yolda ilerleyecek ve bölümün sonuna doğru ilerlemeye çalışacaksınız. Aynı zamanda hareket etme sürecinde buzdağlarına sığınmak ya da dronları kullanarak size yaklaşmak ve saldırmak gibi çevresel faktörlerle ortaya çıkan düşmanların saldırısına uğrayabileceksiniz. Düşmana kolayca dokunabilir ve ona saldırabilirsiniz.

Transformers söz konusu olduğunda, bazı taş heykeller alev aldığında ve her an düşebilecekken, onların dönüştürme becerilerinden yararlanmak mutlak bir zorunluluktur. Böylece bir araca dönüşebilecek ve tamamen daha yükseğe çıkabileceksiniz. Zor durumlarda size yardımcı olması için başka bir takım arkadaşınızı da çağırabilirsiniz ve çağrılan karakter etkileyici bir performans sergileyecektir. Büyük hasar veren bir saldırı olabilir.

KARAKTERİNİZİN GÜCÜNÜ YÜKSELTİN

Angry Birds Transformers’da geçtiğiniz seviyeler nihayetinde üstesinden gelmek zorunda kaldığınız zorluğu artıracaktır. Böylece oyun sırasında pek çok destekleyici unsur bulabilirsiniz, örneğin bazı konumlarda fazla çaba harcamadan rakibinizi havaya uçurabilmeniz için patlayıcılar yerleştirilmiştir. Ayrıca, zaman zaman desteklenen cihazlar alırsınız ve basmanız ve kullanmanız için düğmeler görünür. Kullandığınız ilk silah etrafınızdaki düşmanları felç eden bir alet.

Destekleyici faktörlerin yanı sıra, kullanıcıların karakterin istatistiklerini yükseltmeye de dikkat etmesi gerekir. Kazandığınız para miktarı bunun için kullanılacak ve her yükseltme karakterin istatistiklerini değiştirecek. Aynı zamanda belirli bir aşamaya geçtiğinizde heyecan verici ara sahneler çıkıyor ve bazı karakterleri serbest bırakabiliyorsunuz. Oynanabilir karakterlerin sayısı sonuçta artacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • TOPLAMAK! Her biri kendine özgü hareketleri ve güçleri olan bir dizi kahraman ve kötü adamın kilidini açın!
  • TAHRİP ETMEK! Sapanı kaldırın; CİDDİ silahlarla donandığınız için bu sefer buna ihtiyacınız olmayacak.
  • ARAÇLAR! Ah evet! Düşen engellerden kaçınmak için bir arabaya, kamyona, tanka veya jete dönüşün.
  • YÜKSELTMELER! Her Transformer için daha güçlü silahlara ve gelişmiş yeteneklere erişim kazanın!
  • ETİKET TAKIMI! Bir dostumun karakterini ödünç alarak ölümcül bir iki robot saldırısı başlatabilirsiniz!
  • TELEPODS™! İhtiyacınıza göre botlarınızın kilidini açmak, canlandırmak veya geliştirmek için onları tarayın!

 

What's new

Hiç uzaylı robot Angry Bird gördünüz mü? AUTOBIRDS'e girin! Bu cesur kahraman grubu Red'i Optimus Prime olarak, Chuck'ı Bumblebee olarak sunuyor ve... geri kalanıyla yakında tanışacaksınız. Lazerleri var ve arabalara dönüşüyorlar. Ayrıca kolları ve bacakları var - bu bir ilk!

Video

Images

Download links

How to install Angry Birds Transformers v2.20.1 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Angry Birds Transformers v2.20.1 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *