Among Us 2022 v Full Hileli Mod APK Indir

12.14

Çekici ve hassas oynanışıyla 2020'de hararetlenen bir oyun Aramızda. Oyuncular, Crewmate ve Impostor tarafına rastgele atanacak ve hedeflerini mutlak hassasiyetle tamamlayacak. Aynı zamanda, tüm faktörler gerçek kimliğinizi geliştirebilir, bu nedenle eylemlerinizde dikkatli olun ve gemiden atılmayın.
Download APK
4.5/5 Votes: 564
Updated
1/2/2023
Size
200M
Version
12.14
Requirements
Android 5.0
Downloads
500M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

YENİ BİR GÖREV EKLENDİ

Ortamlar oldukça çeşitlidir ve deneyimlemek için zaman harcayacağınız o ortama özgü heyecan verici görevler de vardır. Aynı zamanda, Vent Clean adlı yeni bir görev eklendi ve adı, burayı temizlemenin bir yolunu bulmanız gerektiğinde her şeyi söylüyor. Bu konum genellikle oyundaki Sahtekarlarla ilişkilendirilir, bu nedenle dikkatli olmanız gereken birkaç faktör vardır ve bu görevin oynanışı etkileyeceğini doğrulayabilirsiniz.

Havalandırmayı temizlemek için bir alana gittiğinizde beklenmedik bir şey olacak: Sahtekarın havalandırmayı aşağı indirme arzusu mümkün olmayacak. Yani Sahtekar temizlenen yere gittiğinde buton çıkmayacaktır. Bir Sahtekar havalandırmada ama henüz ayrılmadı ve bir Mürettebat Arkadaşı onu temizlemek için geliyor; gerçekten de içindeki kişi ortaya çıkacak ve düşmanı nasıl ihbar edeceğinizi bileceksiniz. Bu yüzden, açık havaya çıktığınızda, güvendiğiniz birçok insanla gidin.

HEYECAN VERİCİ DÜZEYLERE KATIL

Bir oyun ekranı oluşturmak istediğinizde birçok faktör ilginizi çekecektir. Göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörler, oyuncu sayısı, Sahtekar sayısı, uzaya fırlatıldıklarında düşmanın kimliğinin ortaya çıkıp çıkmadığı ve becerinin süresidir. Kesin olarak, bu faktörler genellikle bu oyunun oynanışının geçmeniz gereken zorluklarını belirleyecektir. Oradan, oyuna başlamadan önce, bunları düzgün bir şekilde ayarlamak için sunucuya danışmanız gerekecek.

Aramızda oynanışı basittir ve her oyuncunun işlevini bildiği ve seviyeyi kazanmak için üzerine düşeni iyi yapmaya çalıştığı kurt adam oyunundan esinlenilmiştir. Mürettebat arkadaşlarının oyunda topladıkları ipuçlarıyla gemideki tüm Sahtekarları ortadan kaldırması gerekecek. Aynı zamanda Crewmate, Impostor ile aynı sayıya düşürülürse, bu oyunda zafer şüphesiz katillerin lehine olacaktır. Yani bu keyifli bir oyun.

Bazen yukarıdaki hedefi gerçekleştirmek her iki taraf için de uzun zaman alabilir, bu nedenle oyunun başka bir gereksinimi daha vardır. Bu, Crewmate için görev sayısını tamamlamak içindir ve Impostor sabotaj eylemlerini gerçekleştirecek ve acil durum bitene kadar bekleyecektir. Bu nedenle, herhangi bir oyuncunun sergilediği unsurlara karşı uyanık olması ve çevresine dikkat etmesi gerekir.

MAKUL SONUÇLAR YAPIN

Bu iki tarafın amaçlarını öğrendikten sonra, bu iki tip karakterin özelliklerinin, cesetleri tespit edip toplantı çağırabilecekleri bir nokta dışında tamamen farklı olacağını kesinlikle anlayacaksınız. Sahtekarlara gelince, daha iyi gece görüşüne sahip olacaklar ve genellikle Crewmate’e özgü görevleri yerine getiremeyecekler. Bu nedenle, oyunun başında, avcı genellikle sahte görevlerin bir listesini alır ve görevleri oraya gidip diğer oyuncuların şüphelenmemesi için ayakta durmaktır.

Mürettebat arkadaşları, aldıkları görevleri kusursuz bir şekilde yerine getirecek ve görev çubuğunu %100’e getirmeye çalışacak. Görevleri yerine getirirken sahte olabilir, ancak bazı görevlerin aktif karakterin Mürettebat Arkadaşı olarak bildireceği sinyal efektleri vardır. Bu yüzden oyuncuların etraflarında olanlara dikkat etmesi gerekecek ve oyunda ayrıca diğer oyuncuların hareketlerini gözlemleyebilmeniz için bir kamera odası da bulunuyor.

Sahtekarla ilgili sonuçlara vardıktan sonra, duyuruyu yapmak için bir toplantı düzenleyebilir veya bir cesedin yanında durabilirsiniz. Buradaki oyuncular argümanlarını bir sohbet kutusu içinde verecekler ve tartışma süresi dolduktan sonra şüpheli buldukları kişiye oy verecekler veya oylamayı atlayacaklar. Yani kim daha fazla oy alırsa elenecek ve bir hayalete dönüşecek. Serbestçe hareket edebilir ve diğer oyuncuları öldürmek dışında yarım bıraktığı şeyi yapmaya devam edebilir.

BİRÇOK DİĞER OYUNCUYA KATILIN

Bu bir çevrimiçi oyundur; gerçekten de arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla maçları atlayamayacaksınız. Tercihinize bağlı olarak 4 – 15 kişi arasında oyuncu sayısına katılabilir veya bir maç oluşturabilirsiniz. Yukarıda bahsedildiği gibi, bir tarafın sayısı ve gücünde bir çatışmayı önlemek için alan yaratmanın da dikkatlice düşünülmesi gerekir. Aynı zamanda oyunda bulduğunuz renk ve aksesuar sayısı da büyüleyici ve karakterinizi kişiselleştirmenize yardımcı oluyor.

What's new

Uzay geminizi kalkışa hazırlamaya çalışırken 4-15 oyuncuyla çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynayın, ancak herkesi öldürmeye kararlı bir sahtekar olacağından dikkatli olun

Video

Images

Download links

How to install Among Us 2022 v12.14 Full Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded Among Us 2022 v12.14 Full Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *