AdVenture Capitalist v Para Hileli Mod APK Indir

8.17.0

Milyarder olmak kesinlikle herkesin hayalini kurduğu bir şeydir. Ancak oraya ulaşmak zordur çünkü herkes başarılı olamaz. Hiçbir şey için endişelenmeyin çünkü artık AdVenture Capitalist var; bu, zekanızı kullanan ve işletmeniz için yatırım kaynakları bulmaya giden bir oyundur; bu oyunda bunu yapacaksın. Dileğinizi hemen alın.
Download APK
4.5/5 Votes: 543
Updated
1/16/2023
Size
63M
Version
8.17.0
Requirements
Android 4.1 +
Downloads
10M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

BİR ÇOK ULUSLARARASI ŞİRKETİN SAHİBİ

Oyuncular küçük, basit bir bardan başlayacak ve ellerinde sadece birkaç dolar olacak; kademeli olarak üssünüz genişleyecektir. Yatırım sermayesine ihtiyaç duyan bir kişiden onu büyük çok uluslu şirketlere dönüştürüyorsunuz. Yine de artık diğer şirketlerin ana yatırımcısı olacak ve kendinize büyük karlar elde edeceksiniz. Her şeyi yönetememekten bıktınız mı? İşi sizin yerinize yönetmesi için personel kiralayabileceğiniz zaman çok fazla endişelenmeyin.

Oyuncular, yatırım veya iş hakkında hiçbir şey bilmediklerinde rahatlayabilirler. Miktardan, üreticiye, yatırım fonuna kadar her şey ekranda net bir şekilde görüntülenir. Oyuncunun yapmak istediğiniz öğelere tıklaması yeterlidir ve oyun sistemi sizi dikkatli bir şekilde yönlendirecektir. Oyun, düzenli olarak izlemek için gerçekleştirdiğiniz tüm etkinlikleri kaydedecektir.

ÇOKLU ÖĞELER ÜRETMEK

Kullanıcılar, yeni ürünler üretmek ve ihraç etmek için çok sayıda yiyecek veya hızlı yiyecek satın alabilir. Lütfen ürünün kalitesini sağlamak için parçaları ayırın, özellikle her parça için; oyuncular kendi uzmanlıklarına sahip bir menajer bulmalı ve onların gücüyle karşılık gelen bir miktar ödeyeceğinizden emin olmalıdır. Birçok öğenin üretimi işletmenizin daha da büyümesine yardımcı olacak ve aynı zamanda önemli bir servetle kısa sürede bir milyarder olacaksınız.

ARALIKLARDA Sıçrama

Oyuncular, üretim ve yatırıma ek olarak, düzenli etkinliklere katılarak, cazip ödüller kazanmak için kazanmaya çalışarak, milyarder olmak için kazanma şanslarını artırarak ve zengin listelerde görünerek daha fazla gelir elde edebilirler. AdVenture Capitalist sizi birçok heyecan verici aktiviteye aşık edecek.

What's new

Hiç kendi kendine çalıştırmaya sahip olmayı hayal ettin mi? Kendi kaderinin efendisi olmak mı? Kapitalist bir kodaman olmak mı? Uyurken bile parayı hayal ediyor musun? O halde AdVenture Capitalist sizin için boş bir tıklama aracı! RAGS'TAN ZENGİNLERE Tek başına bir limonata tezgahı sonunda mütevazi köklerinden, para basan, para kazandıran çok uluslu bir holdingin CEO'su olmaya kadar başlayın.

Video

Images

Download links

How to install AdVenture Capitalist v8.17.0 Para Hileli Mod APK Indir APK?

1. Tap the downloaded AdVenture Capitalist v8.17.0 Para Hileli Mod APK Indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *