Adobe Lightroom APK Indir Free Download v

8.0.1

Adobe Lightroom Premium APK (MOD, Premium Kilitsiz), fotoğraf meraklısıysanız telefonunuzda sahip olunması gereken bir uygulamadır. MOD Premium sürümü ile bu uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 678
Updated
12/29/2022
Size
122M
Version
8.0.1
Requirements
Android 5.0
Downloads
100M+
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Fotoğrafçılar için tasarlanmış güçlü bir araç

Adobe Photoshop Lightroom, Windows kullanıcıları için bir fotoğraf düzenleyici ve düzenleyicidir. Görüntüleri geliştirmeyi kolay bir görev haline getirmek için yararlı ipuçlarının yanı sıra çeşitli düzenleme araçları sunar. Bulut tabanlı bir yazılım olarak sunulan Lightroom, tüm fotoğraflarınıza ve projelerinize birden fazla cihaz üzerinden erişmenizi sağlar. Ayrıca, kullanıcılardan aylık abonelik planına katılmalarını istemeden önce ücretsiz bir deneme süresi sunar.

Dijital dünyanın karanlık odasına sahip

Adobe Photoshop Lightroom’un en son sürümünü kullanırken karşılaşacağınız en popüler benzetmelerden biri, fotoğraf filmlerinin işlendiği bir yer olan karanlık odayla karşılaştırmasıdır. Dijital dünyada Lightroom, az önce tıkladığınız bir görüntü ile arkadaşlarınız ve ailenizle veya Facebook ve Instagram gibi sosyal medya sitelerinde paylaştığınız son çıktı arasında bir köprü görevi görür.

Fotoğraf düzenleme yazılımı, kullanıcı dostu bir arayüzde bir dizi düzenleme aracına sahiptir. İkincisi, profesyonel bir fotoğraf düzenleyiciyle başlayan yeni başlayanların bile birçok işlevinden korkmamasını sağlar. Program ayrıca bulut depolama özelliğine de sahiptir; bu, Windows cihazınızda bir görüntüyü düzenlemeye başlayabileceğiniz ve son rötuşları eklemek için Android veya iOS cihazınıza geçebileceğiniz anlamına gelir.

Lightroom’un basit bir arayüzü var mı?

Yukarıda bahsedildiği gibi, Lightroom, kullandıkça gezinmeyi kolaylaştıran aerodinamik ve temiz bir arayüze sahiptir. Uygulamanın birincil penceresi dört bölüme ayrılmıştır – Ana Sayfa, Keşfet, Fotoğraflarım ve Öğren. Bir görüntüyü Düzenleme modunda açmak için tek yapmanız gereken, Fotoğraflarım bölümünde bulunan küçük resmine çift tıklamaktır.

Düzenleme araçları ve menüleri açısından, program oldukça küçük görünen simgeler ve sekmeler sağlar. Seçtiğiniz herhangi bir simge, kömür grisi bir arka plan üzerinde daha açık bir gri tonuna dönüşür. Adobe Photoshop Lightroom ayrıca, bir görüntüyü hızlı bir şekilde optimize etmek için kullanabileceğiniz ön ayarların yanı sıra ayarlamalar yapmanıza yardımcı olacak kaydırıcılara da sahiptir.

Lightroom ne tür düzenleme araçları sağlıyor?

Photoshop Lightroom ücretsiz deneme sürümü, diğerlerinin yanı sıra Kontrast, Parlaklık, Renk, Tonlama, Kontrast, Keskinleştirme ve Ton Eğrisi gibi çeşitli düzenleme araçlarına erişmenizi sağlar. Tüm bu araçlar kaydırıcı olarak mevcut olduğundan, ayarlamalar yapmak oldukça basit ve kolaydır. Tüm düzenlemeler geçici bir dosyaya kaydedilir ve gerekirse hızlıca orijinaline dönebilirsiniz.

Photoshop Lightroom’da bulunan diğer gelişmiş düzenleme araçları, Noise Reduction, Spot Gradient, Clarity ve Healing Brush’tır. Gürültü azaltma işlevi, düzenlenen resimlerinize doğal bir görünüm sağlarken, netlik işlevi konulara ve manzaralara yumuşaklık ve doku katar. Spot gradyan, bir fotoğrafın belirli bölümlerini seçmenize ve düzenlemenize veya odak eklemenize olanak tanır.

Adobe Photoshop Lightroom’un son sürümü ayrıca Düzeltme Fırçası adı verilen bir işlev içerir. Bu otomatik optimizasyon aracı, fotoğrafınızda çalışmayan her şeyi anında düzeltir. Uygulama ayrıca, resimleriniz için istediğiniz çerçeveyi elde etmenize yardımcı olacak kırpma, döndürme ve düzeltme gibi araçları da içerir. Ek olarak, uygulamanın toplu düzenleme işlevi, bir görüntüde yaptığınız değişiklikleri diğer fotoğraflara kolayca uygulamanıza olanak tanır.

Lightroom’u kullanarak görüntüleri nasıl düzenlerim?

Photoshop Lightroom ücretsiz deneme sürümünü indirmenin en iyi yanlarından biri, Windows cihazınızda kayıtlı tüm fotoğrafları kataloglamanıza izin vermesidir. Tüm görüntüleri buluta yükleyebilir ve bunları anahtar kelimeler ve yıldız derecelendirmeleri kullanarak düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, kataloglama işlemini uygulamak için resimleri Düzenleme modunda açmanıza gerek yoktur. Bunun yerine, doğrudan Fotoğraflarım sekmesinde görünen küçük resimlere etiket ekleyebilirsiniz.

Adobe Lightroom ve Photoshop arasındaki fark nedir?

Lightroom ve Photoshop arasındaki fark, ikincisinin birincisinden daha güçlü olmasıdır. Ancak, Lightroom kendi başına fotoğrafları düzenlemek için çok etkili bir araçtır. Photoshop bir grafik düzenleme yazılımı olarak piyasaya sürülürken, Lightroom özellikle fotoğraf meraklıları için yaratılmıştır. Bu, insanlara daha kullanıcı dostu bir arayüz sağlamak için görüntü düzenleme için gerekli olmayan özelliklerin kaldırılması anlamına geliyordu.

Adobe Lightroom CC mi yoksa Adobe Lightroom Classic mi?

Lightroom CC ve Classic arasındaki farkı merak ediyorsanız, yalnız değilsiniz. Her iki program da temelde aynı olmakla birlikte, CC daha modern bir alternatiftir. Lightroom’un orijinal klasik sürümü, yan yana görüntü düzenlemeleri içeren bir masaüstü uygulaması olarak mevcuttur. Lightroom CC genellikle Lightroom olarak anılır ve bulut tabanlı depolama, platformlar arası kullanım ve düzenli güncellemeler sunar.

Lightroom yeni başlayanlar için iyi midir?

PC için Adobe Photoshop Lightroom indirmesi ilk başta göz korkutucu görünse de, program işleri kolaylaştırmak için çeşitli öğrenme araçları sunar. Lightroom ön ayarları, öğreticiler, etkileşimli düzenlemeler ve kapsamlı bir SSS bölümü, Adobe’nin Lightroom’u öğrenmenize yardımcı olmak için sağladığı araçlardan yalnızca birkaçıdır. Yeni başlayan biri olarak, profesyoneller tarafından kullanılan düzenleme sürecini takip etmek için Keşfet sekmesine gidebilirsiniz.

Adobe Lightroom ücretsiz mi?

Adobe Photoshop Lightroom uygulaması, iki ek ürüne ve 1 TB bulut depolama alanına erişimi de içeren aylık abonelik tabanlı bir modelde kullanıcılara sunulmaktadır. Abone olduktan sonra, uygulamayı Windows masaüstünüze indirebilir ve çalışmalarınıza birden fazla cihazdan erişebilirsiniz. Ayrıca, program ücretsiz bir deneme süresi sunar, böylece taahhütte bulunmadan önce özelliklerini keşfedebilir ve kullanabilirsiniz.

Photoshop Lightroom ücretsiz alternatifleri var mı?

Picasa, herhangi bir yerel klasörde depolanan resimleri düzenlemenize yardımcı olabilecek ücretsiz bir resim düzenleme aracıdır. Uygulamanın kullanıcılar tarafından bu kadar beğenilmesinin nedenlerinden biri de çevrimdışı çalışabilmesi ve öğrenmesi kolay araçlara sahip olmasıdır. Lightroom’un ücretli alternatiflerine göz atmak isterseniz, Luminar 3 ve Corel Painter gibi uygulamaları keşfetmelisiniz.

What's new

Zarif ve kullanımı kolay bir arayüzden istediğiniz kadar klasör oluşturabilir ve bunları diğer cihazlarla senkronize edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, mevcut Adobe araçlarını kullanarak herhangi bir resmi düzenleyebilirsiniz. En iyi yanı, en yaygın eylemlerden bazılarını çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmek için çok çeşitli hareket kısayollarını kullanabilmenizdir.

Video

Images

Download links

How to install Adobe Lightroom APK Indir Free Download v8.0.1 APK?

1. Tap the downloaded Adobe Lightroom APK Indir Free Download v8.0.1 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *