60 Seconds! Atomic Adventure Su ve Yiyecek Hileli Mod Apk indir

1.3.133

Download
4.0/5 Votes: 980
Updated
1 Day Ago
Size
104.7 MB
Version
1.3.133
Requirements
Android
Downloads
456
Report this app

Description

60 saniye! Atomic Adventure, seviyelerde mevcut olan eşyalarda hayatta kalmak için eğlenceli bir maceradır. Nükleer saldırılardan önceki zamanda ailenizin hayatta kalması ve ailenizi kurtarması için yeterli malzemeleri toplamalısınız. Her halükarda, sığınakta hayatta kalmak zorundasınız. Hayatta kalmanız, verdiğiniz kararlara bağlı olacaktır. Aile tayınlarından en iyi şekilde yararlanın ve hayatta kalmak için mutant yılanları avlayın.

Şehrin banliyölerindeki kabuslar, mahallenize atomun düşüp sizi ve ailenizi bodruma sığınmak zorunda bırakmasıdır. 60 Saniyede birçok gün hayatta kalma deneyimine sahip olacaksınız! Yalnızca sınırlı bir tedarikle Atomik Macera.

YENİ VERSİYONDA DÜZELTME TARAMA

Bu oyun bir kara komedi gibidir ve sizin göreviniz aile üyeleri için birçok eşya toplamaktır. En fazla 4 eşya ile Ted rolünü oynayacak ve evinizde yiyecek bulacaksınız. Sadece bu da değil, ailenizle birlikte hayatta kalabilmek için çalkantılı bir yaşam tarzıyla yüzleşmeniz gerekiyor. Oyun, öğeleri almak için 60 saniye ile sınırlıdır, bu nedenle en önemli öğeleri en hızlı şekilde seçmelisiniz. Hassasiyeti menüden ayarlayabilirsiniz; daha zahmetsiz hareket için dokunmatik mekanizmalı alternatif kontroller seçebilirsiniz.

UYGULAMA DENEYİMİ HAYATTA KALMA

Şehrin banliyölerindeki kabuslar, mahallenize atomun düşüp sizi ve ailenizi bodruma sığınmak zorunda bırakmasıdır. 60 Saniyede birçok gün hayatta kalma deneyimine sahip olacaksınız! Yalnızca sınırlı bir tedarikle Atomik Macera. Bu oyun bir kara komedi gibidir ve sizin göreviniz aile üyeleri için birçok eşya toplamaktır. En fazla 4 eşya ile Ted rolünü oynayacak ve evinizde yiyecek bulacaksınız. Sadece bu da değil, ailenizle birlikte hayatta kalabilmek için çalkantılı bir yaşam tarzıyla yüzleşmeniz gerekiyor. Oyun, öğeleri almak için 60 saniye ile sınırlıdır, bu nedenle en hızlı şekilde temel öğeleri seçmelisiniz. Hassasiyeti menüden ayarlayabilirsiniz; daha kolay hareket için dokunmatik mekanizmalı alternatif kontroller seçebilirsiniz.

EŞSİZ OYUN MODLARI

Yukarıdaki yeni iyileştirmelere ek olarak, 60 Saniye! Atomic Adventure ayrıca kolaydan zora doğru dört oyun modu sunar, böylece oyuncular sınırlı bir yaşamda kendilerine meydan okuyabilir ve birçok yeni şey keşfedebilir. İlki, oyuncuların hayatta kalma deneyimine başvurabilmeleri için yerleşik öğreticiler içeren Atomik Matkap modudur. Sırada, bazı daha zor zorlukların olduğu ancak öğreticilerin olmadığı Kıyamet modu var. Çöpçülük modu, evinizdeki gerekli eşyaları toplamanız için size 60 saniye verirken, hayatta kalma modunda zaman sınırı yoktur ve uzun süre bir sığınakta yaşamaya başlamanızı sağlar. Bu 3 oyun modunun hepsinde, oyuncular denemek için farklı zorluk seviyeleri seçebilirler. Ancak, ne kadar zor veya kolay oynarsanız oynayın, çöp atma modu yine de 60 saniye ile sınırlıdır.

HAYATTA KALMA ÇÖZÜMLERİ VE DOĞRU KARARLAR

Hayatta kalma aşamasında, siz ve aileniz bodrum katındaki sığınağa kilitleneceksiniz ve oradan hayatta kalmak için maceranıza başlamalısınız. Siz ve aileniz bu durumda sıkışıp kaldığınızda, hiçbir üye hareket edemez ve ailenizin günlük hayatı, oyunun yerleşik hikayesine göre gelişir. Aile üyelerinizin yorgunluğu, açlığı veya susuzluğu size bildirilecek ve onlara günü atlatmaları için yiyecek vereceksiniz. Tehlikeli olmasına rağmen, aile üyelerini dış dünyadaki çöpleri toplamaya götürebilirsiniz; bunun avantajı, onları beslemenize gerek kalmaması ve bazı gerekli öğelerle birlikte sığınağa dönebilmeleridir; aile üyeleri daha uzun süre hayatta kalabilir. Ayrıca aile üyelerinizin görünümleri de durumlarına göre değişecek; örneğin acıktıklarında üzgün ve yorgun olacaklardır. 60 Saniyede bilmeniz gereken yararlı bir ipucu! Atomik Macera! daha uzun süre hayatta kalmak, çorba ve su gibi yiyecekler, aileden biri hastalandığında ilgilenilecek tıbbi aletler ve mutant böcekleri öldürmek için araçlar (baltalar, tüfekler) stoklamaktır.

 

 

Video

Images

Download links

How to install 60 Seconds! Atomic Adventure 1.3.133 Su ve Yiyecek Hileli Mod Apk indir APK?

1. Tap the downloaded 60 Seconds! Atomic Adventure 1.3.133 Su ve Yiyecek Hileli Mod Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *